0 oy
251 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından
tarafından kapalı
Son posta olan olaydan sonra bı olay daha oldu . Yemek yapıyordum af edersiniz fırında tavuk patates yaptım salçalı yanına salcali pilav gitmez diye kori soslu spagetti yaptım . Eşim dedi neden pilav yapmadın olmaz pilav dedim o salçalı bu salçalı olmaz fedim. 

İyi o zamna ben pilavimi nette soluyorum dedi dedim bende makarna yemiyorum o zaman dedim . Yeme s.....kerim yaptigin yemeği dedi . Canım dışardan soliceksen ben neden yemek yapıyorum dedim .

Ağlaya ağlaya mutfağa gittim yemek yapmaya devam ettim sonra geldi iyi ağlama yicem makarnayı dedi neyse dedim cnm çıkma bugün dün öğlen 12 de çıktın gece 1 buçukta geldin . Bugün evde dur . Falan . Kızdı . Bana falan ben dışarda büyüdüm cocukeb sen kimsin sana mı sorucam falan dedi.  zaten 4 gündür evdeyim dedi . Dedim mecbur durdub ama belin ağrıyordu diye SK..erim yemeğini cikiyorim dedi bahane yapiosn falan dedim  sana ben baktım karşılığı bumu dedi bakmasaydin o zaman dedi çıktı gitti geri geldi.  Şimdi uyuyor surat yapmış . Ne yapım sizce ?
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

9 Cevaplar

0 oy
(4,875 puan) tarafından
Şimdi biz güzel tavuk patates yanına da spagetti varsa bie de kola aç. 

Keyifle yemeğini ye sonra keyfine bak.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hic aldirma yemegini ye uzan tv seyret eşiniź cok kaba konusuyor hemde yoktan sebepler için 
0 oy
(163 puan) tarafından
Eşler arasinda küfür olmamalı bence yani çok büyük saygısızlık eşim daha önce hiç bana küfür etmedi ve sizin eşinizin yaptığı çok büyük terbiyesizlik pirinci eline verseydin buyur çok istiyorsan kendin yap deseydin bulmuş bulandırıyor 
0 oy
tarafından
Allah yardimcin olsn canm benim esimde oyleydi sofraya otursa bile 10 kere kaldiriyordu ayrildim kurtuldum simdi de surekli emniyette  ariyorlar esimle cocugumu geri istiyom dermis ama is isten gecince fark etti
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Allahın oküzü

Yemeğini ye kuzum oooh afiyetle

Çayinida demle o gelince ayaklarıni uzat çayıni höpürdete höpürdete iç

Suratına bile bakma konuşma ne hali varsa görsün

Bazen sessizlik kocayı delirtir 

Elleme delirsin kendi kendine datlum
0 oy
tarafından

Şakamı buuu o o kadar laf sayarken sen hala canım mı diyosun kusura bakma ama sizin kendinize saygınız yok karşınızdan de beklemeyin

0 oy
tarafından
Bunun sahiplerini bul bu durumları şöyle
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Yaw arkadaş her sınır olduğunda nimette küfür edilmez kusura bakma da senin kocan şeyi elinde mi geziyo onu si...rim bunu si...kerim nefret ettim yaaa allah hidayet etsin onu 
0 oy
tarafından
Tüm postlarına baktım. Sana soylıycegım tek sey  bu adamdan kesınlıkle cocuk yapma. Senn hayatın bu sekılde zıyan oluyo gunahsız bı yavrununda vebalıne gırme

İlgili sorular

+1 oy
42 cevap 366 göst.
+1 oy
27 cevap 276 göst.
8 Aralık 2021 Aile kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 916 göst.
0 oy
20 cevap 577 göst.

381,036 soru

11,407,366 cevap