0 oy
100 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Merabalar oglum 6 gun sonra 7 aylık olcak  kucagimdan hic inmek istemiyo bide kucaga alip gezdirmemi istiyo oturmamıda kabul etmiyo artik mahvoldum dayanacak gucum kalmadi yere iki dakka koysam hemen agliyo hicbiseyi kabul etmiyo bu kucaktan nasl vazgecircem nasl unutturabilirim

4 Cevaplar

0 oy
(12,861 puan) tarafından
Cırtlı kitaplar ilgisini çeker belki salıncak alabilirsin yürüteç olabilir 
(2 puan) tarafından
Yuruteci goturemiyo 15 dakka falan oturuyo sonra basliyo bagirmaya salincak var ama yine kisa sureli gündüzde pek uyumuyo ama su cırtlı kitaplari deniyim bi kerede :)
(12,861 puan) tarafından
Uykudan dolayı da yapabilir gündüz 2 uyku yapması gerekiyor benim oğlum 3 uyku yapardı saatlerini ayarlamıştım her gün aynı saatte uyuturdum sende bı uykusunu düzenle belki vazgeçer canım
-Reklam-
0 oy
(612 puan) tarafından
Onaltı aylık o aylardaki kadar olmasa da mutfakta isim olunca bı kucağima gelesi tutuyor :)
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Aynı durumdayız arı vız vız şarkısını solerken duruyor :D oyuncaklarını şarkı söyleye söyleye oynatıyorum. 
0 oy
tarafından
Benim kızlarım da öyleydi 4 ay tek bakamadım biri emerken digeri kuxaktaydı bağımlı oldular tek bakmaya başladığımda doktora sordum nasıl unuturlar diye biraz ağlamalarına müsaade edeceksin dedi hep oyun oynadım yerde oturttum kucak için ağladıklarında olmaz dedim hep oyaladım sonra sonra ağlasalarda unuttular bir de geniş alan aç canım çocuguna geniş geniş gezip oynadıkça kucak istemez 
(2 puan) tarafından
Oyuncaklarini falan koyuyorum onune kabul etmiyo  cok agliyo dayanamiyom bu sefersizinki daha zormus Allah hepimizin yardimcisi olsun
tarafından
Amin inşallah canım ama şunu da unutma inan çabuk geçiyor bu günler hatta bazen hiç yaşamışsın gibi çocuklar jet hızıyla büyüyo bilseydim bu kadar çabuk büyeceklerini sırtımda başımın üstünde doya doya taşırdım inan
(2 puan) tarafından
Sonradan oyle olur ama suan gecmiyo cok zorluyo beni
tarafından
Rabbim sabır versin canım ne diyeyim bol bol sabır çek

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 482 göst.
28 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,942 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 697 göst.
10 Eylül 2020 Aile kategorisinde Meyrammm (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 227 göst.
29 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Semizotu (414 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
27 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Fatmanurozdemir429 (63 puan) tarafından soruldu

381,719 soru

11,427,962 cevap

34,988 kullanıcı

...