0 oy
226 göst.
Diğer kategorisinde (414 puan) tarafından
Hanimlar 1 oyun var esim surekli isten gelir gelmez onunla oynuyor 5 aylik bebegim var 1 2 dakika kucaginda tutuyor bırakıyor benimle dogru durust konuşmuyor hep oyun oyun cocuk bugun kucağında mama icmedi benim kucagimda içti bana diyorki bu cocuk neden boyle yapiyor veni unuttumu felan diyor bende dedimki sen boyle oyun oynarsan unutur felan diye ne alakasi var diyor ozel hayatimiz yok muhabbet sohbet yok oynama etme diyorum bana kiziyor bagiriyor artik napicagimi sasirdim isimiz hic rast gitmiyor bu oyunu oynadigindan berridir surekli kufur ediyor oyundakilere bak kufur etme RABBİM gunah yazar diyorum tamam diyor iki dakika sonra tekrar eve geliyor yemek yiyiyor 8 de bir giriyor 10 bucuga kadar cikar cikmazda yatip uyuyor biraz uzun oldu kusura bakmayin gerçekten cok doldum napmaliyim 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Metin 2 mi yoksa :) 

(414 puan) tarafından
Legend of legendsmidir nedir amcaogluyla oynuyor surekli
tarafından
Oyun belası kötü ya ilk sene bizide zorlamisti şükür hala oynar ama kararında
(414 puan) tarafından
Ya beni gectim kucuk cocuk var ilgilen diyorum yok diyor ben anlamadim
tarafından
Yok çok şükür oğlumla ilgili hiç öyle olmadık ama seni çok iyi anlıyorum Allah yardımcın olsun
-Reklam-
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Ayni oyunu bnm esimfe oynuyor oyuns gitince vikamiyoda hemen bir kavga efiyoz
(414 puan) tarafından
Bizde oyleyiz hergun kavga
0 oy
(741 puan) tarafından
Benim eşimde bir ara oyuna çok takılmış başka odada kendine bir dünya kurmuştu resmen evin içinde hazırlandım konuşma yapmak için giyinip kusandim ne kaybedeceğini son kez görsün diye yanına geçtim telefonu birakirmisin konuşmamız lazım dedim başladım

"" ben seni sevdim diledim yuva kurdum çocuk yaptım ama sen kendine bu odada başka bir hayat kurdun resmen oğlumla bende salonda kendimize bir hayat kurduk evlilik böyle birşey değil sen resmen tek başına hayat yaşıyorsun ben babamın kapısında açta değildim açıkta da değildim eğer bu şekilde devam edecekse ben böyle bir evliliği kabul etmiyorum belki çok zorlanacam ama küllerim den yeniden dogacam Allah'ım izniyle ""

dedim çok şükür oda anladı ama bagirmadan öyle sakin ve kararlı konuştum ki sinirden azicikta ağladım Allah'a çok şükür ki o gün sildi 1.5 yıl oldu oynamıyor Rabbim herkesi kurtarsın inşallah 
0 oy
tarafından
Sen de oyuna başla. :)
0 oy
(97 puan) tarafından

Minyonlar saldırıya geçti :D

LOL oyunu igrenç bir oyun ve bagımlılık yapıyo

Hesabını satmasını söyle iyi para veriyorlarmış de benim oglanda oynadı hesaplarını hep sattı belki vazgeçer 

0 oy
(4,668 puan) tarafından
Benim eşim de oynar bu oyunu kendini bildi bileli nerdeyse. Gitti dünya para verip oyun bilgisayarı topladı. Gel gör ki bıktı artık. Ayda yılda bir oynar oğlumdan fırsat bulunca. Sana tavsiyem bıkmasını bekle,zaten cocuk hareketlenince oynayamayacak cok fazla.
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Bende zamaninda böyle bir post acmistim seno cok iyi anliyorum emin ol. Ben tartistim olmadi iyi söyledim olmadi evi terl ettim olmadi en son kendi haline birakip o yokmus gibi davrandim. Oyun hesabini satti hatta yetmedi telefonunuda satti suan sadece sirket telefonu kullaniyor. Demem o ki yipratma kendini. Esin istemeden senin biraktirman imkansiz gibi bir sey

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 695 göst.
0 oy
4 cevap 100 göst.
17 Ekim 2021 Aile kategorisinde Byzdgnn (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 697 göst.
10 Eylül 2020 Aile kategorisinde Meyrammm (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 465 göst.
22 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu