0 oy
196 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,778 puan) tarafından
Kızlar kolik bebise ne iyi gelir kız kardeşim doğum yaptı 1 aylık bebeği kolik hep ağlıyo hiç durmuyo yardımcı olun kızlar yaa 

10 Cevaplar

+1 oy
(1,137 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benimde kız.ayni su 2 buçuk haftadır çok iyiyiz 2 buçuk aylık bu arada bebeğim . Öyle bi aylardi ki patladı patlayacak çocuk elimde ölecek diyordum o kadar kötü ve fena ağlardı en sonunda devletten bişe göremeyince özele götürdüm aguline diye bir şurup verdi rabbim o doktorun ne muradı varsa versin tuttuğu yerler altın olsun inşallah o durup sayesinde 2 buçuk haftadır iyiyiz maşallah subhannalh 
tarafından
Masallah. Şifa olsun bebislere
tarafından
Minnoşbiranne yenidogan bebege olurmu
(1,778 puan) tarafından
Bizim bebekde yeni doğan kuzum daha 1  aylık
tarafından
Anladim cnm tesekkur ederim
(1,137 puan) tarafından
Evet olur zaten arkadaşın bebeği de dediği gibi 1 aylıktı sormuş doktora kullanmaya başlamışlar iyi de gelmiş sizde deneyin çok iyi gelecektir ALLAHin jzniyle :)
-Reklam-
0 oy
(4,351 puan) tarafından
Kolikse bir zaman oyle gidecek canim bizimki 6 .ayinda duzeldi inşallah onunki daha erken duzelir
(1,778 puan) tarafından
Ayy inşallah canım valla biran önce geçer
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Allah yardim etsin bizim komşunun  vardı kolikti  heraldr ods yedi ay sonra falan düzeldi 
(1,778 puan) tarafından
Offf inşallah biran önce geçer yaa çok zor valla
(1,207 puan) tarafından
Zor valla kuzum anne için zor bebek için zor . Kix bi ara çıldırıyodu  valla gece gündüz agliyo diye çocuk bayağı zor geçirdiler inşallah sizin çok uzun sürmez
(1,778 puan) tarafından
Valla kız kardeşim de öyle annemde Allah'tan ama ikisinde de artık can kalmamış ne gece ne gündüz durmuyomus
0 oy
(3,897 puan) tarafından
7. Ayında falan düzeldi oğlum tam olarak rezene ve kimyon çayı içiyordum sürekli, bebeğime ise biogai bağırsak düzenleyici nurs harveys gaz damlası kullandık 
(1,778 puan) tarafından
Tamam canım soylerim ona inşallah iyi gelir yaa
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Kolikse eger çaresi yok 6 ay çektik sonra yavaş yavaş azaldı krizleri ama hâlen huysuz bı bebek
(802 puan) tarafından
Kilo alımı nasıl?
(9,022 puan) tarafından
Normal kilosu ilk 3 4 ay ayda 1 kilo aldı ondan sonra 900 700 gram falan aldı kiloyla koligin bı alakası yok ki
(1,778 puan) tarafından
Kolik malesef canım doktor kendi gaz uretiyo diyomus malesef 2-3 ay cekecekler
(802 puan) tarafından
Ağlayan huzursuz bebek kilo alımıda yavaş olur diyorlar ondan sordum
0 oy
tarafından
10 günlük bebegim var. Suan uykusuzluktan ölecegim. Gozlerim açılmıyor. Aşırı gaz sancısı çekiyor. Cocuklarim neden bu kadar gazlı anlamiş degilim. :((
(1,778 puan) tarafından
Ayy Rabbim şifa versin kuzum kız kardeşim annemde kaliyo nöbetleşerek bakıyorlar ikiside uykusuzluktan perişan oldular bebeği demiyorum bile yavrum sancidan çatlayacak kıyamam ona yaa
0 oy
(382 puan) tarafından
Havluyu buharsiz ütüleyiniz karnına bacaklarına sarın ve Rahmân süresi açın dinlesin ve kardeşin sakin kalsın
(1,778 puan) tarafından
Tamam canım soylerim uygular inşallah iyi gelir Allah razı olsun ❤️
(382 puan) tarafından
Allah senden de razı olsun canım inşallah iyi gelir
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Kızımda 6 ay çektim kimyon veriyordum bir sürü gaz damlası kullandık pek işe yaramadilar. Sabır eğer sansliysa 4 ayda biter
(1,778 puan) tarafından
İnşallah canım yaaa biran önce geçer
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Al benden de aynısı. Yalnızım birde. Okula giden iki kuzkm var artık düştüm ha. Kim ne derse ona gidiyorum. Dün görümcem geldş.onun oğlu da gece gündüz 7 24 hep aglar dı. Nurse harveys iyi geldi dedş.benim oğlum da öyle. Kimiim kimsem de yok destek olacak. Bi eşim var oda elinden geldiği kadar yapıyor. Birde işe gidiyor garibim.. İki kız büyüttüm. Bir oğlan la ortada kaldım. 
(1,778 puan) tarafından
Yaaa kıyamam sana Allah yardımcın olsun canım tek olunca daha da zor valla Rabbim kimseyi zorda bırakmasin bebislere şifa versin
0 oy
tarafından
Üzgünüm Ama hiçbişey iyi gelmicek keçicek inşallah
(1,778 puan) tarafından
Ayy inşallah geçer biran önce
tarafından
Biz de altıncı ayı da geçti inşallah senin daha erken geçer canım

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 253 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Acemianne35 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy