0 oy
670 göst.
Aile kategorisinde (588 puan) tarafından
Eşimle hiç bir sorunumuz yoktu severek evlendik dün sabah izin günüydü çok güzel uyandık, evi süpürdü ben toz aldım. Sonra annesine gitti geldi havası değişti. Annesi son zamanlarda aramıyorsun sormuyorsun gelmiyorsun diyordu. Benim hamileliğim ağır geçiyor sürekli kusuyorum son 2 haftadır.. Arı kadar çocuk ne olacak işte yapcan yemek de yapcan süpürge de yapcan dedi bana. Ben ondan iş beklemedim ama annemin bana gelip yardımcı olması battı ona. Neyse eşimle tartıştık arkasından babası geldi ya çat kapı geleceğiz yada bu işin sonu acı bağlanacak babanları çağırcam dedi. Babamlar geldi eşimin içinden bi anda başka biri çıktı. Gitmiyorum annesine diye konuşurken sinirlenip elindeki yüzüğü attı babamda ben bunu yere fırlat diye vermedim sana kızımı yürü gidiyoruz dedi. Kayınvalidemde tamam ohh hadi gidin diyerek arkamızdan kendi evimin kapısını çarptı. Eşim hiç müdahale etmedi arkamda hiç durmadı. İçim yanıyor eşimi seviyorum ama bu yapılan nasıl affedilir 

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Açık yazım eşinin ailesi değil bu durumda eşin suçlu bu tarz şeylere fırsat vermemesi gerekirdi ne yazikki tek suclu esin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir insan bir anda böyle degisemez ki..ya eşin hep.boyleydi sana başka davranıyordu..bir insan çocuğuma karısına anasının lafıyla nasıl böyle davranır..eşin düşünmemiş karnindakiji sen düşün..boşver böyle babayı..baban arkanda durmuş.ne. Güzel kal dinlen babanın ne yanında..illa.ki.pisman.olacak gelecek .affedip affetmek sana.kalmis
(588 puan) tarafından
Hiç sanmıyorum pişman olacağını. Kalbim affetmek istese de ben bana bu halimde yapılanı nasıl unutur affederim bilmiyorum
0 oy
(568 puan) tarafından
Yok yani yuva yıkınca ellerine ne gecıyor bu insanların insan oğlunun yuvasını yıkabilecek kadar mı nefret eder oğlundan. Ben bunu kendi oğullarına yaptıkları bir nefret olarak görüyorum. Yoksa oğlunu seven anne gelinine de sevgi ve saygıyla bağlı olur.
(588 puan) tarafından
Onlar zaten hususi yuva yıkmaya gelmişler dün. Oğlunu ben çekiyormuşum görüşsün istemiyormuşum.. Annesine gitsin istemiyormuşum. Allah biliyor içimi.. Ama hadi diyelim ben çok kötüyüm 1.5 yıllık evliyiz ben bu kadar kötü gelindim hamile olmamı beklediniz.
0 oy
tarafından
Say uc gun bilemedim bir ay sonra kapında olur merak etme ama afedip afetmemek sana kalmış hayır o evliliği idrak edemmiş nisan degilki yüzük fırlatiyon evlisin birde ccouk var ortada neyin kafası acaba böyle ufak tefek şeyler olurda yüzük atmak saçma olmuş eşinin çok çocukça 
0 oy
tarafından
Hamile insana nasıl davranırlar böyle inanamıyorum o esinede yazıklar olsun boşver ailenden dur biraz arayıp sorma belki hatasını anlar ama onda öyle anne olduktan sonra anlamaz yokluğunu degerlendirir. Kafanı topla dinlen bebeğine odaklan
(588 puan) tarafından
Bu saatten sonra düzelebilir miyiz hiç inancım yok ne yazık ki.. Karnımda çocuk bi yandan ona bişey olacak diye korkuyorum bi yandan ayrıldığımda nasıl olacak halimiz diyorum. Allahım bildiği gibi yapsın onları hiç kolay affedemicem
tarafından
Pişman olur gelir o sana sıkma canını üzme kendini oluruna bırak kafanı dinle
0 oy
(50 puan) tarafından

Rabbim yar ve yardımcın olsun canım üzüldüm adına:ermm: Umarım en kısa zamanda hatasını telafi etmek için kendine gelir Rabbim iyisini bilir elbet bende son dönemlerde çok sorun yaşıyorum ara ara ama Allah dedim kalbimi de ona da teslim ettim en büyük teslimiyetin Rabbim olsun elbet kalbinin ekmeğini yersin ve umarım herşey güzel olur diyecek bişey bulamadım açıkçası:(

0 oy
(249 puan) tarafından
Bu ne biçim bi anne ya sabah sabah sinir oldum bi insan evladına bunu niye yapar. Eşinin iyice aklı başına gelene kadar dönme insallah aklı başına gelir bebeğinde sağlıkla gelsin canım kafana takmamaya çalış bebeğini düşün hakkında hayırlısı olsun.
(588 puan) tarafından
Dün onlarn yüzünden kanamam geldi çok şükür bebeğim iyi. Aklı başına gelecek insan benim yaşlı başlı annem babam yanımda ben desen yüklüyüm kapıyı arkadan çarpmasına müsaade etmezdi. Hiç sanmıyorum pişman olacaklarını. Sanırım bitti tamamen onlar zaten ayırmaya gelmişler eşimde onlara uydu işte demek hiç sevmemiş karısını çocuğunu
0 oy
(119,481 puan) tarafından
bi kac saat icinde boyle degisim olamaz bence esin ta hep boykeydi sen farkli gordun yada kendini iyi gizledi
0 oy
tarafından
Allah böyle kaynananın belasını versin . Oğlu öyle yaptığı zaman oğlum yapma napiyosun diyip engel olacağına oh demiş . Onun planları tutmuş canm.  Zaten sizi boşamak için koçanı doldurmus belli ki 
0 oy
(444 puan) tarafından
Kayınvalide kıskançlıkları vol bilmem kaç
0 oy
(7,780 puan) tarafından
Ay canım benim Allah yardımcın olsun ama eşin iki yüzlülük yapıyormuş demek ki bunu anladım. Annesine başka sana başka. Baban arkanda bak ne güzel. Hiç taviz verme onlara. Hamile halinle nasıl bu şekilde davranır, el üstünde tutması gerekirken
(588 puan) tarafından
Onlara göre bi ben mi hamile oluyormuşum...
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Eşin kaç yaşında canm
(588 puan) tarafından
31 yaşında
0 oy
(1,850 puan) tarafından
O yüzüğü fırlatan eşimi halen seviyosun ? Yazik
0 oy
tarafından
Çocuğumu tek büyütürüm ama o adamı koca diye yanımda tutmam defolsun anasının koynuna o zaman bak babanda arkadan affetme ne kadar seversen sev ailemin yanında kimse beni aşağılamaya cüret edemez 
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Bir insan bir anda bu kadar dolduruşa gelip doğmamış bebeğinin günahına girip yuvasını dağıtmayı göze alıyorsa o yuva yuva değil o adam da baba değildir boşuna yıpratma canım kendini 
0 oy
(1,414 puan) tarafından
İttt gibi geri dönecek tecrübe ile sabit canım bu.. ha tabi affedip etmemek sana kalmış ben affetmemiş hatta arayıp arkasından dalga geçmiştim böyle göötüne baka baka gidersin işte diye.. Şimdi oğlum ben ve şuanki eşimle mutlu bi hayatımız var oğlum babasını zerre sevmiyor çünkü sevdirmedi kendini.. şuanki eşime baba diyor eşimde babalık yapıyor zaten..
0 oy
tarafından
Kız naptilar anası buna buyumu yaptı Allah kahretsin o kadını pislik hamilesin bide sana yapılırmı ulan karnındaki onların torunu pislikler
0 oy
(348 puan) tarafından
Büyü falan olmasın canım? Bişey yedirip içirmiş olabilirler Allah korusun, yoksa dediğine göre biranda böyle değişmesi normal gelmedi bana...
(588 puan) tarafından
Yaptılarsa da mübarek kandil günü Allaha havale ettim ne yapabilirim başka
(348 puan) tarafından
Güvenilir bir hoca bulup baktır canım bence

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,093 göst.
27 Eylül 2022 Aile kategorisinde Yenigelin olacak (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 377 göst.
29 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Buket Baykal (87 puan) tarafından soruldu
0 oy