0 oy
289 göst.
Aile kategorisinde (301 puan) tarafından
Ne ilgi ne bir şey ev kadinligima kadar laf etti istemiyorum gel bosanalim dedim çocuk doğduktan sonra diyor herşeyin zamanı var dedi bıktım uyurken bile maç ile ilgili sorular soruyor ver telefonu skora bakcam diyor bizim yüzümüze bakmıyor bıktım ağlamaktan 7/24 ağlıyorum karimindakinede yazık pişman oldum çocuk yaptığıma

6 Cevaplar

+4 oy
tarafından

Kızz diyorum size işde anasına diyin parka götürsün bunları evlilik nedir bilmiyolar daha idrak yok 

tarafından
Sevda bunlar iyice uçmuş kanka :=)
tarafından
+++++
.
6 aylık evlilikte hemen cocukda olmaz ama evliliğin oturması ne bilim çiftlerin kendine zaman ayırması lazim
Sonra adamlar ilgisiz oluyor:))
tarafından
Ohooo 14 yıllık evliyim ben böyle bir şey ne gördüm ne duydum eşimin hiç öyle şeyler yok hiç sevmez tuşlu telefon kullanıyo
tarafından
Ergenlikten  çıkamamış erkek tipi
(120,691 puan) tarafından
artiladim raho
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ağlama canm . Hamilelikte duygu değişimleri çok olur . Belki çocuk olursa değişir.  Bebeğe olan ilgisinden dolayı.  Sabret canm ben de boşanma aşamasına gelmistim hamileyken . Çünkü aşırı duygusal sinirli oluyoruz ani kararlar verebiliyoruz . Sıkma canını . İnsan tabi ilgi bekliyor . Ona dedin mi ilgi beklediğini . Belki farkında değildir . 
(301 puan) tarafından
Çok dedim yüzüme bakmıyorsun diye nereye bakmıyorum diyor işini yapıyorum yardım ediyorum diyor
tarafından
Bekle cnm çocuk olsun belki düzelir . İnşallah düzelir canm . Baktın çocuk öldü düzelmiyor buyukler araya girsin bı çaresine bakın
0 oy
tarafından
Eşinin davranış şekli ilk evlendiginiz zaman nasıldı canım 
(301 puan) tarafından
Daha 6 aylık evliyim 6 ayı burnumdan getirdi a ***** gibi dolaşıyor evde maç da maç çocukla ilgili bir şey arastirmaz bakmaz
tarafından
6 aylık evlilikte gebelik çok erken olmuş.evlilik otursa idi belkide esin bu yüzden boyledir
 Rabbım iyisini bilir elbette .
0 oy
tarafından
Evlensen bile eşini tanıyamıyorsun canim keşke hemen çocuk yapmasaydiniz 
0 oy
(1,585 puan) tarafından
Zaten hep çocuk olursa değişir düzelir diye çocuk yapıyoruz ama olan yine bize oluyor üzülme canım dua et Rabbimin vardır bir bildiği 
(301 puan) tarafından
Dayanacak gücüm kalmadı annemlerde uzakta çıkıp gidemiyorum
0 oy
(704 puan) tarafından
6 aylık evliymissin daha evliliğin oturmadan çocuk yapmışsınız bütün bu yaşadıkların bu yüzden daha evliliğe eşine alışma süreci vr hormonlar var. Zmnla hepsi geçeck eşini oldgu gbi kabl edip sorun yapmixksin bunları. Çok yenisin canm hepimiz gectk o yoldan. 4 yılı gçti evleneli ilk 1 yıl felaketti bizim smdj geride kaldı hepsi eşim degstmi hyr ama alıştk

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 384 göst.
0 oy
4 cevap 275 göst.
17 Kasım 2022 Aile kategorisinde Mevlanaa (4,857 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 710 göst.
24 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Aslı saray (377 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,312 göst.
13 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu