0 oy
243 göst.
Aile kategorisinde (4,860 puan) tarafından
Bir gunumuzde tartışmasız bağırması geçsin diye dua ediyorum sabahtan güzel giderken mutlu ve huzurkuyken birden tartışıyoruz yemin ederim gına geldi artık yaşama sevincim kalmadı bazen diyorum keşke evlenmeseydim o derece bunaldım daraldim .

Sabahtan denizden geldi kahvaltı yaptık kalktık falan oğlan tutturdu telefondan video için ağlamaya bende açmadım esimfe açmadı iyice ağladı neyse bı şekilde susturdum . 

Eşim ben gıdım ya napacam evde uyusam uyutmuyonuz diye söylendi sesimi cikarmadim .

Birden koltukta uzanırken hızlı bı şekilde kalkıp yatak odasına üstünü giyinmeye gitti siyah eşofman altın nerde diye sert bı şekilde sordu bende dedimki sökük vardı onu silecektim obyuzden burda çocuklardan dikemedim dedim ve neden ses tonunu sert bı şekilde söylüyorsun dedim sadece 

Başladı sinirlenmeye bidir bidir anasını gibi motora bağladı yok efendim sen benim sesimi daha anlamadın mı nasıl konuşayım nerde hata yapıyorum evde dursam suç dışarda dursam suç diye basaldi söylenmeye 

Bir kelime soyledm demedik bırakmadı artık bende dedim git doktora öfke kontrolunmu var ne yin varsa tedavi ol ilaç mı kullanacan git al  falan dedim 

Başladı bana gözlerini çıkarmaya sert konuşmaya devam etti aldı oğlanı gitti uykusu var uyuyacak ogleuykusunu diyorum gece uyur .

Vallahi bezdim artık bezdiiim evlenmez olaydım ne yaşama sevincim kaldı nede kahkaha atacak kadar mutlu olabiliyorum gün içinde bir kere yüzüm gulsun hemen bı kavga tartışma bıktım artık ölmek bile istiyorum o derece bunaldım Allah canımı alsada benim kıymetimi bilsin çok bunaldım kimseye anlatamıyorum yazarken bile ağlıyorum sadece size döküyorum derdimi çok bunaldım coook 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Off bugün herkes neden intihara bağlıyor ya yapmayın arkadaşlar derin bir nefes alalım çocuklarımız için :( 
(4,860 puan) tarafından
Ben uzun zamandır düşünüyorum sadece bugün değil aklımda nasıl yaparım düşüncesi var sürekli
-Reklam-
0 oy
(240 puan) tarafından
Senin eşinin bı psikiyatri uzmanı na görünmesi lazım 

Aynısı bizdede vardı hergun kavga gürültü en sonunda Yeter dedim ve zorla gönderdim şu an ilaç kullandığı zaman iyi bı gün icmese hemen belli eder kendini 
(4,860 puan) tarafından
Gitmez ki
(240 puan) tarafından
Benimki de gitmedi taa 13 sene bana cektirene kadar başlarda bı içti bı içmedi kendi kendine bırakmaya kalktı ama bırakınca çok kötü oldu şu an kendisi içmeden duramiyo inşallah seninde kocan kabul eder ve gider doktora
(4,860 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Sen niye ölüyorsun canım Allah korusun evladın var ailenle paylaş dertleş böyle içine atarsan kendine yazık edersin genç yaşta dert sahibi olursun yapma erkeklerin geneli böyle zaten anneleri böyle büyüttüğü için herşey ellerinin altında hazır olacak illaki aldırma 
(4,860 puan) tarafından
Aileme anlatırsam çeneleri susmaz habire annem yargılar beni  sevmiyorum annemin huyunu eşim evde duran bı çocuk değilmiş sürekli evden kaçar mis gece geç gelirmiş hala da öyle eve geç geliyor kaynanama.dedigim.zaman erkek çocuğu evde durmaz diyo sürekli peşinden gitseydiniz evde tutmaya calisaaydiniz evde dururdu diyorum kaynanamda boşvermis artık 3 erkek eşim en küçükleri en büyük kaynimi bsbanesi.buyutmus o yüzden evine.sadik dışarı nadir çıkar.isi olmadıkça.cikmaz ama diğer ikisini kaynanam büyütmüş erkek çocuğu evde durmaz diye diye bu hale gelmiş yukarda anlattıklarının yarışı daha hepsini anlatsam sen iyi dayanoyorsun dersin
(1,529 puan) tarafından
Nasıl devam edeceksin bu şekilde dışarıya alışkın biri zor eve bağlamak eşimin teyzesinin oğlu çok afedersin aşık oldum bilmem ne diye barlarda sabahlayan bir kadınla evlendi ve evlenincede vazgeçmedi kadın 4 yıl sonra krediler le borçlarla çocuğu bıraktı gitti yani demek istediğim huylu huyundan vazgeçmez
(4,860 puan) tarafından
Eşim.evine bakar ihtiyacı alır ama tek sorun bazen çekilmez oluyor denizden geldi zamanlarda denize.gitmezse eğer evde durmak yerine dışarı gidiyor bilmiyorum anlam veremiyorum artik
(1,529 puan) tarafından
Balıkçımı eşin yoksa uzun gemi seferlerine mi çıkıyor eğer sefere gidiyorsa gezmek kafa dağıtmak ister
(4,860 puan) tarafından
Ufak tekneyle gidiyor
0 oy
(3,413 puan) tarafından
Bir psikiyatriste gidin en basit antidepresan başlar rahatlarsınız, şu an eşinize gıc.ık olmuşsunuz adamın gözü üzerinde kaşı var diye kendi kendinizi yiyorsunuz. Bu durumlardan herkes geçiyor. Bazen yardım almak gerekiyor. Eşiniz kötüdür dra gitmiyorsa siz sabredebilmeniz için yardım alın, en azından yaşam kaliteniz artar.
(4,860 puan) tarafından
Ben de gitmek istiyorum doktora malesef sigortamiz yok ve beni ciddiye alan yok

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 984 göst.
0 oy
11 cevap 793 göst.
18 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Buket masal (2,346 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 209 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy