+1 oy
593 göst.
Aile kategorisinde (17 puan) tarafından
Eşimle aramda 11 yaş var eşim 33 yaşında ben 21 yaşındayım geçen konuştuk falan böyle ikinci çocuğu düşünelim falan ben istemiyorum dedi çocuk ikinci çocuğu oğlum şu an 2 yaşında yani şu an dediğim hani biraz daha büyük olsa da çocuk ben çocuk falan istemiyorum dedi o da o da öyle söyleyince hevesim kaçtı böyle istemiyorum ben de artık çocuk falan spiral taktıracağım ömür boyu

28 Cevaplar

0 oy
(2,975 puan) tarafından
Erkekler zora gelemiyor malesef hele ki böyle evde yardım eden cocuckla ilgilenen biriyse. Benim esim de istemiyor ilgilenir oynar ev işlerine de yardim eder ben çalışıyorum. Cocuk biraz zorlasa bizi off cocuk büyütmek çok zor diye söylenmeye başlıyor.
-Reklam-
0 oy
(563 puan) tarafından
Bu devirde 2 cocuk bile fazla biz de tek cocuk düşünüyoruz bide erkekler istemiyosa zorla yapmanın da Bi anlamı yok 
0 oy
tarafından
Benim eşimde istemiyor haklı sebepleri var 
0 oy
(669 puan) tarafından

Prezervatifi del ahahha geçen biri yazmıştı ordan geldi aklıma:D

ileri doğru ister belki yada allahın işi kendiliğinden olur 

0 oy
(1,776 puan) tarafından

Keşke benim eşimde istemese :D

0 oy
(237 puan) tarafından

Çocuk iki kişinin karar vereceği bir şey.  Ne kadın erkeği ne erkek kadını bu konuda zorlayamaz. Biz eşimle evlenmeden önce tek çocuk için anlaştık. 

Kayınvalide gibi üçüncü şahıslar bir ara karışmaya çalıştı bu karar bizim siz karışmayın diyip susturdum. 

Bence eşinize bu konuda saygı duyun veya yolunuzu ona göre çizin. 
0 oy
(146 puan) tarafından
Benim de eşim istiyor ama ben istemiyorum. Tabi en doğrusunu en hayirlisini Rabbim bilir. Rabbim ne dilerse o olur ama benim gönlümden böyle geçiyor.  Tek bakıyorum ve cok zorlanıyorum. Her şeyin en iyisini alıyorum.  Haliyle hem maddi hem manevi zor oluyor benim için. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inş.  Rabbim kızıma ve bütün evlatlarımıza sağlık sıhhat versin. Bence eşine biraz zaman ver. Belki ilerde fikri değişecek. Bence şu an yok diyorsa hiç zorlama hep yavaş yavaş aklına koy 

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 733 göst.
23 Mayıs 2024 Aile kategorisinde YAREN in annesi (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 637 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Djdjjdhd (824 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 978 göst.
6 Aralık 2023 Aile kategorisinde Suskungirl44 (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 498 göst.