0 oy
484 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Kızlar elizamoda dan indirimli diye aldım takımları 3 tane Allahım sinirlerim çok bozuk fotoğraftaki ile sıfır alaka ya iade için yazıyorum cevapta vermiyorlar 109 TL param gitti iade almazlar mı ne yapacagım ben ya çok kötü çok pazar malı bile bundan iyidir ya kızlar bişi deyin bana nasıl iade edicem bu çöpleri 

image

image

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Cidden pazar malı bundan iyi kumaşları da çok kötü  bu ne ya böyle boşuna demiyorlar ucuz etin yahnisi  yenmez diye
tarafından
Iade nasıl ederim peki gerçekten b*o*k tan beter
tarafından
Almazlar cnm
-Reklam-
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Geleneksel alışverişten sasmicaksin arkadaş millet hep dolandırma peşinde
tarafından
La gulden benimkiler gayet kaliteli hatta suan biri ustumde
(14,025 puan) tarafından
Nerden aldın aşko
tarafından
Elizadan kiz okadar iyiki mali bu resimdekiler penye resmen benim gayet sweat kumasi hatta kardesimde aldi
(14,025 puan) tarafından
O zaman şans işi ne diyim :D
0 oy
tarafından

Bak şu yazıyor. 

Ürünü teslim aldıktan sonra en geç 3 iş günü içerisinde bize geri göndermeniz gerekmektedir. PTT Kargo ile geri gönderim yapabilirsiniz. Göndereceğiniz kargoda yüksek bedeller ödememek için kargoyu bizim anlaşma kodumuz ile gönderebilirsiniz
tarafından
Sipariş sayfama giriyorum teslim aldı diye obaylamamışlar iade yazıyorum ürünü daha teslim almamışsınız diyip kod vermiyor cuma günü teslim aldım ne olacak böyle ya
tarafından
Yalnız çok şikayet var. Ürünü iade alıp 1 sene ücreti iade edilmeyen bile varmış. Keşke şartları okuyup öyle alsaydın. Gönderirsen üründen Olcan paran gelmeyecek büyük ihtimalle
tarafından
Of ya vallahi daha önce almıştım ürün buradan memnun da kalmıştım bunlar çöp bildiğin ya
tarafından
Üstüne kaldı valla :)
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım bende tofisa  dan böyle kazık yedim malesef
tarafından
Tofisa pişmanlıktır :)
tarafından
Hemde ne pişmanlık ah ah
tarafından
Edolli ben 200 tl vermiştim kargoyla beraber
tarafından
Sen benden daha beter batmışsın çok geçmiş olsun ya
tarafından
Aynen canım bende üstüne bir bardak soğuk su içtim ev içinde giyiyorum mecbur eşime de bisey diyemedim kızar diye :)
0 oy
tarafından
Evde pijama olarak giy ne kadar dandik olsada 3 takim gayet uygun yani
tarafından
Kız evde bile giyilmeyecek kadar kötü inan ki öyle olsa hiç uğraşmam 42 beden aldım dapdar
(5,132 puan) tarafından
Dar olmasaydi yine belki evde giyerdin ama hep dar oluyor böyle sitelerin markaların
0 oy
(156 puan) tarafından
Aynsi alcktim esim git gor al ne istiosan guvenme dedi hatta sen açmıştın snrim postu 
tarafından
Evet canım iyi ki almamışsın vallahi çok kötü çöp gibi pazardan alsam daha kaliteli malzeme alırdım çok pişmanım
(156 puan) tarafından
Iade et cnm hemen godnerikleri adrese
tarafından
Ya bu sefer de kargo bizde değil derler diye endişe ediyorum bir kod verseydiler keşke
(156 puan) tarafından
Siparis detaylarına bak bi cnm
0 oy
tarafından
Geçen post açmıştın sanki demii. Geçmiş olsun
tarafından
Aynen ben açmıştım canım çok pişmanım
0 oy
(119,248 puan) tarafından
ee belli baci 3 takimi kim 109 tl veriri 1 takim alamazsin normalde o paraya gecmis olsun
tarafından
Kzı daha önce alışveriş yaptım güzel de gelmişti ay ne bileyim ya böyle bir şey aklıma gelmedi ki
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Diğer postuna yorum yapmıştım oysaki çünkü kumaşları hiç iyi cikmiyo canım bunlarin
tarafından
Ah akılsız başım okuyunca ikilemde kaldım ama sonra Bi deneyim şansımı dedim çok pişmanım şimdi beni engellediler galiba pislikler attıgım mesajları okudular şimdi ki mesajım tek tik gitti
(1,772 puan) tarafından
Haram zıkkım olsun verilen paralar onlara
tarafından
Aynen amin kursaklarında kalsın
0 oy
(270 puan) tarafından
3 takimi 109 tl diye mi aldınız 
tarafından
Yok 29.90 indirim yapmışlardı bende 3 tane alayım dedim
0 oy
tarafından

Bende 390 TL dolandirildim sözde elbise alacaktım bana gelen 4 tane kazak oda ağzi gözü kaymış çöpe atmaya utanır insan o derece yani:ermm: şikayetim var sayfasına at cnm en azından millet bilsin sen yandın başkası yanmasın. 

tarafından
Tamam canım
tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
tarafından

Anaaa la bana niye boyle gelmedi kiz ne igrenc kumaslari :O

tarafından
Çok kötü çok
tarafından
Kiz benimkiler normal sweat kumasi hatta 3takim aldim 4tunik aldim hepside superdiseninkiler basbaya oenye gelmis
tarafından
Bir daha aldanıp alma bence canım çok kötü ilkler benim de güzel gelmişti
tarafından
Yegenim falanda yeni elbise aldi iki hafta falan oluyo disardakikere bin basar seninnsansin yokmus yada hatali urun sikayet var .coma yaz aninda dönerler
0 oy
(348 puan) tarafından
Müşteri hizmetleri telefonu filan yok mu canım bi arayıp kod istemeyi dene bakalım
tarafından
Hayvanlar açmıyor bir de watsapdan engellediler
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Zaten Eliza moda için Google a bir yazsaydın binlerce şikayet var bu yönde. Hatta kiminin parası alınmış ürünü bile gonderilmemis. Keşke araştırıp alsaydın. Şikayetvar.com a alışveriş yapacağın sitenin adını yaz sikayetler memnuniyetler çıkıyor. Geçmiş olsun muhtemelen ulasamazsinda 
tarafından
Daha önce alışveriş yaptım canım ya sorun yşaamdım ne bileyim vallahi çok pişmanım parama üzülüyorum
(6,047 puan) tarafından
Sağlık olsun canım. Evde kullanırsın en azından. Ürünü gelmeyenler bile var
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Biraz zor canım para iadesi yapmazlar ben netten alacağım zaman önce googledan yorumlara bakıyorum sonra alıyorum şikayetlerede bakıyorum tabi 
0 oy
(1,745 puan) tarafından
Ah canım aynı sey bana geldi o takımdan sipariş verdim geleni görsen siyah simli saçma sapan birşeydi aradım ulaşamadım birde elizamoda pişmalık görümcelerimde sipariş verdi aynı saçma sapan seyler gönderiyorlar asla iade almazlar ulaşamazsın bile
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Allah yedirmesin
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Yine iyi 109 tl ile atlatmışsın artık yapcak bişey pek yok gibi

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 653 göst.
0 oy
19 cevap 408 göst.
0 oy
16 cevap 764 göst.
0 oy
2 cevap 91 göst.
20 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Antikor (79 puan) tarafından soruldu

379,212 soru

11,351,608 cevap

34,822 kullanıcı

...