0 oy
323 göst.
Diğer kategorisinde (5,376 puan) tarafından

Benim çöpüm dışarda zaten koku oluyo diye dışarı atarım kakalı bezi de drekt atar elimi yıkarım pis bi insan da değilim ama ne biliyim çişli bezi kapalı şekilde tezgaha koyarım yani bazen galiba çöpüm mutfak tarafında olduğu için çoğu demiş mutfağa niye giriyo bez diye :) biz ne pis insanlar gördük abdest aldığı suyu bahçedeki maydanozlara döken tencereye tadına baktığı kaşığı geri sokan sarma sararken sürekli parmağını yalayan :D cvplar için tşkler burdaki hatunların hepsi titizmiş demekki :woot: ben çok anormal bi durum görmüyom ya bu benim fikrim saatlerce bekletmiyorum ya da bi düzine yapıp sıralamıyorum neyse daha fazla linçlencem şimdi kendimi platformun en pis karısı ilan ediyorum :P kızlar cvp olarak yazamadım o postuma o yüzden post açtım tekrar o kadar çok yorum geldi ki tek tek yazamadım.. 

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Evde bebe varsa bazanin altından bile bez çıkar abi bunu bilir bunu söylerim mutfağım balkonlu bende mutfağa kadar götürüyorum balkon kapısını acmadan dönüyorum başka zaman kapıyı açınca atıyorum onu da :P

(5,376 puan) tarafından
Aynen canm :)
-Reklam-
+1 oy
(3,823 puan) tarafından
Aman kız boşver onları çişli bezleri bende bazen yatak odasının yerine koyarım toplarken atarım bunda ne var ki 
(5,376 puan) tarafından
Aynen canm çok da anormal değil ya bilmiom valla ben öyle titiz olduklarını da pek sanmıyorum :)
(7,654 puan) tarafından
Aynısını yapıyorum
+1 oy
tarafından
Deminki postta birkaç kişi denk geldi asla koymam demiş sanki çok temizlermis gibi 

Çok komik 
(5,376 puan) tarafından
Aynen kimsenin o derece titiz olduğunu düşünmüyorum ben de kuzum :)
+1 oy
(612 puan) tarafından
Az önce gördüm baya ilgi vardı postuna ya :) aman boşver ya, türk kadınlarının ata sporu, ne kadar temiz olduğunu göstermek ve kanıtlamak. 
(5,376 puan) tarafından
Aynen canm kime ispat etceklerse burda kendilerini :)
0 oy
tarafından

Abdest suyunu maydanoza dökmek nedir iğrenç :sick:

(5,376 puan) tarafından
Valla ondan ben de tiksindim adam burnunu temizliyo ayağını yıkıyo suyu ona döküyo ve biz yiyoruz belki de onları :D
0 oy
(15,725 puan) tarafından

İyide postu açıp kendini açık eden sensin be cicegem:D çöpe gelince banyo da bı tane mutfakta bı yane var b zker banyoya atılır bende orda yazmamistim. 

Herkesin temziligi kendine anam ben yemeğin tuzuna bakacaksam başka kaşık kullanmam mesela kepçeyi yıkarım sadece niahhahana ama sarma sararsam parmak yalamm o kaa diil iyyyy pislokloar 

(5,376 puan) tarafından
Ne açık etcem kız aleni söylüyom bende yalan yok :)
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Bende pise giriyorum galiba cunku esimle ikimize yemek yaparken her tadimda kasik degistirmiyorum.misafirim gelecekse yaparim anca 
(5,376 puan) tarafından
Yani o da çok anormal değil sonuçta kendin yiyon kuzum :)
(1,763 puan) tarafından
Aynen cnm yazmissin ya kasik diye esimin kasigindan da yerim zaten o yuzden esimleyken oyle bir dusunceye girmiyorum zaten gurbetteyiz misafirde kolay kolay gelmez Ama gelirse mutlaka ayni kasigi sokmam cunku Ben misafirlige gitsem biri tadim yaptigini her tenceye soksa tiksinirim o yuzden kendimde dikkay ederim:))
(1,763 puan) tarafından
Ama bak gorumcem. Bezle yatar bile mesela gece oglunun altini degistirir bezi yataginin  kenarina koyar uyur bir bez saatlerce ayni yerde durur aslinda temizdir Ana beze gelince oyle yapiyor:))
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Bende diğer postta ki cvp lar baya abartı geldi bana da kuzum..

Sana açıklama yaptirtdilar ya:DD
(5,376 puan) tarafından
Aynen canm :) ne diyim yorumsuz :)
0 oy
tarafından

Ne bezmiş arkadaş :D

(5,376 puan) tarafından
He gı :D
0 oy
tarafından
Bir arkadaşım vardı bir ailenin yanında çalışıyordu çocuklarına bakıyordu  ve arkadaşım defalarca dedi ki ben çocukların annesini uyardım çocuğu değiştirirken bezini yemek yediğimiz masanın üzerine koyma diye kadın her sabah kahvaltı yaparken o masa öyle duruyor çocuğu da değiştirip bezi öyle masanın üstüne koyup arkadaşımın gelmesini bekliyormuş o aklıma geldi :-)
(5,376 puan) tarafından
:) :)
0 oy
tarafından
Valla 3 senedir koymadım sürekli banyo da alırım bezini zaten hastadyda nadir odasında yatarken alırım ama tutup da kimsenin titizlik derecesini asla sorgulamam. Begenemiyen insan gelmesin evime der geçerim Tubis herkes kendine göre temizdir mutlaka 
(5,376 puan) tarafından
Aynen bebeğim çok anormal gibi karşılandı da ondan şeettim :D
tarafından
Yani gayet normal kuzum sanırsın senin evine gelip yemek yiyorlar :)
0 oy
(3,273 puan) tarafından
Bez için banyoda ayrı çöp kovam var oraya atarım ellerimi de yıkamazsam rahat edemem herkesin temizliği düzeni kendine tabi ama tezgaha koymam koydurmam da 
(5,376 puan) tarafından
Aynen canm ya koyamazsın tmm ama koyana da bu kadar aşırı tepki abartı geldi yani aşırı bi pislik göstergesi olduğunu düşünmüyorum :)
(3,273 puan) tarafından
Tabi dediğim gibi kişisel tercih yani kimseyi yargılama linçlemek hakkımız değil bence
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Kiz yeni gördüm gel sarılalım. Büyuk abdestini yapinca direk balkona atiyorum ama kucugunde o an bir yeri toplarken bir sey olurken rastgele birakiyorum. Bir ben bir sen pisiz demek :)
(5,376 puan) tarafından
Gel sarılalım yevvrumm :D mucukkk :)
0 oy
tarafından
Bende mutfağa götürüyorum ne olmuski sonuçta buz dolabina sokmuyorum tenecereye de sokmuyorum insanlik halı yani
(5,376 puan) tarafından
Yani bncede öyle kuzum
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Valla canım benim çöpümde aynı şekilde mutfağın balkonunda bende bağzen postleyip tezgaha koyuyorum mutfağın çöpüyle beraber atayım diye bunda bişey yok allah aşkına ya amma abartmışlar burda temizlik abidesi takılanların evinin biyerlerinden illa bir b.. çıkar yani 
(5,376 puan) tarafından
Aynen kuzum bende öyle düşünüyorum :)
0 oy
(9,238 puan) tarafından
Ya bide bazısı banyoda ki çöpe atarım demiş bana göre o da yanlıs orası da evin bi yeri sonuçta boklu bezin orda durup kokması bana daha iğrenç geliyor sahsen :D evin dışında durmalı bence balkon veya kapı dışı gibi
(5,376 puan) tarafından
Aynen kokuyo zaten benim balkonum yok önce banyoya atıyodum baktım olmadı kokuyo çamaşır astığım demire çöp bakırı bağladım dışarı atıyom yani canm :)

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 276 göst.
0 oy
8 cevap 441 göst.
0 oy
12 cevap 462 göst.
23 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Bayannn1 (1,140 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 590 göst.
3 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,352 soru

11,388,393 cevap

34,893 kullanıcı

...