0 oy
227 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (328 puan) tarafından
Ayaklari uzerinde yuruyor ellerinden tutdugumuzda ayaklarini yere bile basamiyor. Cok tedirginim

7 Cevaplar

+1 oy
(3,148 puan) tarafından
Zorlandığınız zaman yürümez ki ben ilk ayakta durduğu zamanlar çok ayakta tutmaya çalıştım bir ay ayakta durmadı çocuk sonra bıraktım aman dedim nasılsa yürüyecek şimdi 12 aylık ve adımlıyor tek başına biraz rahat olun kendine bırakın doktora götürmek isterseniz götürün gene ama bazı bebekler geç yürüyebilir bi sorun olduğu anlamına gelmez üzülmeyin siz stres yaptıkça öovupua da yansız her şey doğal akışında gerçekleşiyor zaten merak etmeyin❤️
(328 puan) tarafından
Ya cok  tesekkur ederim. Herkes neden yurumuyor sorusundan biktim. Insani tedirgin yapiyolar
(3,148 puan) tarafından
Onlarında şu ay yürür denildiğinde yürümüş mü boşver her çocuk farklısıdr her çocuğun doğal akışı farklıdır benimki 7 aylık yürür seninki 10 aylık onunki 2 yaşında e napalım o bebeğin doğal akışı o demekki kimseyi takma bebeğinle bu güzel anların tadını çıkar benim bebeğim de daha yeni diş çıkardı bir yaşında ağzında daha bir tane diş var bana da neler dediler takıldım evet ama sonra dedim ki madem çok bilirosunuz siz doğurun sizinkini görelim sonra her şey çok güzel oldu bebeğim ve ben kendimizi ana bıraktık ve aşırı eğleniyoruz sende öyle yap bak herşey daha kolay olacak ❤️
(328 puan) tarafından
Ya Insallah canim ya. Kizim zaten oturarak imekledi birazda ondan korktum. Azeriyim turkcem zayif biraz) fikirlerimi aydin anlatamiyorum. Allah hic bir anneni cocugu ile imtahan etmesin
-Reklam-
0 oy
tarafından
nıye doktora götürmüyorsunuz?
(328 puan) tarafından
1 ay once gittigimde doktor yurur dedi baska soylemedi
0 oy
tarafından
Bi fizik Tedavi polikliniğine gidin ona göre hareket edersiniz. Benimki de 22 aylık yürümüyor ama ben çok doktora gittim az daha bekleyin dediler en son 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Canım zorlama kendi haline bırak ben hiç elinden kolundan tutup yürütmeye çalışmadım kendine bırak biraz daha bekle yürümezse yine de tekrar başka doktora git 
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Benim ki de aynı . Bekliyoruz inşallah yürüyecekler . 
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Biz 3 kardesiz hepimizde gec yurumusuz :D bi sıkıntı yok cok sukur,doktorunuzda sorun gormediyse yakinda yurur
0 oy
tarafından
Ne zaman yürüdü acaba?

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 232 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Bakiderya (1,199 puan) tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 360 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Mervela (7,249 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 177 göst.