0 oy
231 göst.
Diğer kategorisinde (1,178 puan) tarafından
Kizlar 20 gün sonra yaşına girecek inşallah prensesim kendi basina yurumuyo kaç yaşında yürüdü sizn bebekler 

20 Cevaplar

0 oy
(7,251 puan) tarafından
13 ayşıkken tam yürüdü yaşında düşüp duruyordu 
(1,178 puan) tarafından
Anladim canım sagol
(7,251 puan) tarafından
☺☺☺☺☺☺☺
-Reklam-
0 oy
tarafından
10. Ayına yakın yürümeye başladı canım. 
(1,178 puan) tarafından
Anladım
0 oy
(19 puan) tarafından
Benimkiler biri 13 aylıktı diğeri 1 yaşına girdi iki hafta sonra yürüdü. Onu takma kafana. Canı nezaman isterse ozaman yürür hiç acelesi yok :))) 
(1,178 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(946 puan) tarafından
Yaw yürür yürür bizimkide 13 aylıkken yürümeye başladı ben 3 yaşında yürümüşüm
(946 puan) tarafından
Bayılıyorum şöyle tiplere heryerden kendine pay çıkarıyor ayrıca benim üslubum seninkine nazaran bin kat daha iyi verdiğin cevaba bi bakar misin
(163 puan) tarafından
Arkadaşım benim bebeğimde hala yürümüyor benimde canım sıkkın dalga geçer gibi gelmiş yaw yürür yürür diyorsun yani farzetki beğenmedim üslubunu sende rahatsız oluyorsan buraya yazmayacaksin istediğim yere de atlarım post sahibinin rahatsız olmadığını ne biliyorsun bayilmayada devam et
(946 puan) tarafından
Cidden senin psikolojin iyi değil ben yaw diyince üslup bozukluğu oluyor ama sen konuşmayı da geç ogrenmissin diyince sıkıntı yok demi. Ya anneler bu kadar takıntılı olmayın salin çocuklarınızı herşeyin bir zamanı var Rabbim daha kötü acılar vermesin ve de birini üslupla ilgili uyarirken aynı zamanda hakaret etmemeyi bilin
(163 puan) tarafından
Ben şimdi hakaretmi ettim ? Ben senin orda ' bana gore çok guzel' dediğin cevaba istinaden konuşmayıda geç ogrenmissiniz dedim hatta bakın orda siniz diyerek yazdım psikolojime gelecek olursak evet bu aralar hiç iyi değil kendisi kabinizi kirdiysam özür dilerim kusura bakmayın.
(1,178 puan) tarafından
Tamam da güzel kelimeler kullanmak varken yanlış üslup ile yaklaşırsanız her anne yazar burada yorum yapmak serbest ama üslup ve dalga gecme konusunda herkesi Allah'a havale ediyorum ben geçiyorum görmüyorum bile kotu düşünmeye gerek yok rahatsiz olma konusunda da evet rahatsiz edici tavir konuşma bilmeyen takinmayan yorum yapmak zorunda değilsin ayrica bilgi edinmek amacliyla buradayım bilgi edinebilirim bende yaşça olgun ve tecrübeli anneler olduğunu az çok tahmin ettiğim için herkesin niyeti düşüncesi kendine dikkat ederseniz lafta isitmezsiniz tavir da
0 oy
(1,195 puan) tarafından
16 aylıkken 
(1,178 puan) tarafından
Güzel maşallah erkek mk
0 oy
(163 puan) tarafından
13 aylık hâlâ yürümüyor oğlum bugün yürüme arkadaşıyla uğraştım baya eskiden onuda yapmazdı şimdi yapıyor şükür ama ben arkasındamiyim diyede bakıyor bugün bir kaç saniye farkinda olmadan tutunmadan ayakta durdu ama farkedince hemen oturdu korkuyor canım sıkılıyor bnmde
(137 puan) tarafından
18 aylık olunca desteksiz yürüdü kızim hiç uğraşma canım ben çok uğraştım korktum istedikleri zaman yürüyorlar
(163 puan) tarafından
Valla canım ne bileyim herkes birşey diyor annem diyor yaşına karsilamasi lazımdı niye yürümüyor benimde aklıma kuşku düşürüyorlar çocuğu zorladikca daha çok korkuyor belkide
(1,178 puan) tarafından
Baskıya gerek yok kuzum kendine güveni gelip kasları gelisince yürüyor dedi gelişim uzmanı
(163 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ozamn hiç yormayin korkutmayayim
(1,178 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
tarafından
Büyük oğlum 13 aylıkken ortancam 14 aylıkken küçüğümde 11 aylıkken yürüdü.. ama ben cok çabaladım koltuğa yaslayıp oyuncak falan uzattım gel diye çagirdim bir iki düştü aradan 2 gün geçti baktım kendi yürümeye başlamış ☺️
(1,178 puan) tarafından
Maşallah
0 oy
(137 puan) tarafından
18 aylıkken yürüdü canım 
(1,178 puan) tarafından
Anladım normal o halde
0 oy
(572 puan) tarafından
Canm benim oğlum 13 ayllken yürüdü sknti yapma yürür Allah'ın izniyle 
(1,178 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(12,525 puan) tarafından
Her bebek özeldır unutmamak gerekir canım 

Benim kız da tam desteksiz yurumeye yaşına bi ay kala başladı 
(1,178 puan) tarafından
Aynen herkesin kas gücü farkli yaratılmış kendi haline yürür
0 oy
(6,238 puan) tarafından
13 ay 12 günlüktü bir anda yürüdü. 
(1,178 puan) tarafından
Anladim
0 oy
tarafından
Benim gorumcemin kızı da girecek yaşına o d hala yürümüyor canım 
(1,178 puan) tarafından
Yürürler dedi uzman 2.yasa kdr normal.seyirde dedi
0 oy
(177 puan) tarafından
Valla benim oglum erken konustu geç yurudu 16 aylikti yurudugu zaman su an 8 aylik bir oglum daha var o da erken konusmaya basladi emekleme falan yok simdilik bakalim o da abisi gec yuruyecek galiba. Cok takma zamani geldiginde yurur insAllah 
(1,178 puan) tarafından
Takmıyorum evet doktor da öyle dedi
0 oy
(457 puan) tarafından
Normal canm benimkiler 14 aylıkken yürüdüler 18 kadar normalmiş 
(1,178 puan) tarafından
Aynen teşekkür ederim
0 oy
(389 puan) tarafından
1.5 yasında yürüdü oğlum popişi ağır cıktı 
(1,178 puan) tarafından
Ay benimkide ağırdan alir
0 oy
(2,785 puan) tarafından
15 aylıktı kızım yürüdünde 
(1,178 puan) tarafından
Anladim
0 oy
(12,771 puan) tarafından
Yaşında yürüyecek diye bir kural yok benimki kendi başına 14 aylıkken yürüdü şimdi totosunu hiç yere koymuyor sürekli ayakta 
(1,178 puan) tarafından
Kural.koyan yok da bilgi edinmek amaciyla sordum olabiliyomus
(12,771 puan) tarafından
Dert edinme diye dedim bende zaten benim oğlumun yaşında her gören yürümüyor mu diye soruyordu annenin üstünde bir süre sonra baskı oluyor anne de ya kafaya takıyor ya çocuğu zorluyor ondan dedim
(1,178 puan) tarafından
He aynen baskidan
0 oy
(351 puan) tarafından

1 buçuk yaşında yürüdü benim oğlum ama zorla yürüttüm tembel bi çocuktu hiç yürümek istemiyordu :D

(1,178 puan) tarafından
Heee anladim
0 oy
(15,853 puan) tarafından
Kızım 14 aylık yürümeye başladı 
(1,178 puan) tarafından
Maşallah
0 oy
(94 puan) tarafından
16 aylıkken yurudu
(1,178 puan) tarafından
Genelde lylemks
(1,178 puan) tarafından
Oylemis

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 227 göst.
18 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayselselay (328 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
24 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Miss.Berna (4,134 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 621 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 219 göst.
26 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Elifgeylani (204 puan) tarafından soruldu

378,308 soru

11,323,132 cevap

34,773 kullanıcı