0 oy
459 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ay kızlar yıldız güzel gidiyordu sonu ne oldu öyle ya hep ender yüzünden yoksa o kumru ayilmazdi cahatayin yanına giden kimdi sizce kızlar

20 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Feyza olabilir
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Bence diziye yeni giren kadin. Kumru onu yolladı yerine.
tarafından
Ama eli büyük birinin eline benziyordu o kadın zayıfdi
(6,047 puan) tarafından
Ama yakından çekiyorlar minicik el bile kocaman görünür. Bana o gibi geldi. Ama inşallah ender değildir.
(606 puan) tarafından
Arzu olabilir... Ama bi yandanda.. Asuman da olabilir diye düşünüyorum yıldızın annesi basmaya gelmiştir kumru yollamıştır kesin
(6,047 puan) tarafından
Aaa asumanmis. Zaten son sahnesinde üzerinde mavi gömlek vardı ve bır yere gidecekti muhtemelen o. Yasak elmanın Instagram sayfasına baktım herkes Asuman olduğunu söylüyor. O anladı yıldızın son hallerinden..hadi bakalım fragman gelince netlesirirz
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Ömer in sevgilisidir 
tarafından
O değildr bence o zayıf
Bu kadının eli büyük birinin eline benziyordu
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kız sonunnu göremedim noldu ya
tarafından
Bebeyu uyuturken sonuna yetişemedim bende şurda beklim belki biri yazar:)
tarafından
Ay çok kötü oldu ya of sinirlendim yıldızın planı suya düştü ender uyardı kumruyu oda ayikdi .gitmedi cahatayin yanına kumrunun yerine başka biri gitti ama kim bilmiyom of ya çatlicam meraktan
tarafından
Ender niye böyle bir şey yaptı ya pislik babasını ayartıyo ya ondan galiba
0 oy
tarafından
Çinnet geçircem ben ender kuruya ne dedi o arayı kaçırdım sigara içmeye çıkmıştım kumru nasıl ayıktı olayııı
tarafından
Ender düşmanın biri olabilir dikkatli ol filan dedi uyardı kumruyu eger yardım istersen ben yanındayım dedi
0 oy
tarafından
Ben yıldızla kumrunun bir olcağını düşünüyorum niyeyse ilerleyen bölümlerde. Ender bilse yıldızın olduğunu o kişinin söylemezdi bence kumruya dikkat et diye. 1 hafta nasıl beklicez şimdi :D
0 oy
tarafından
Enderi tutup boğmak istedim o an ya
0 oy
tarafından
Geçen hafta izlemedim ben o beyaz saçlı adam kim çıktı 
tarafından
Başka biri cikti kız gecenki bölüm değilde bu bölüm efsaneydi ama sonu kötü bitti sinirlendim fragmanda çıkmadı zaten of
(606 puan) tarafından
Çagatayın babası diye düşündü ender... Boş biri çıktı kimse değildi yani... Çagatayın oyunuymuş
tarafından
Bende babası geldi sanmıştım son sahnede gelen kadını göstermediler değil mi
tarafından
Ay yok ya göstermediler merak da bıraktılar bizleri fragman da yok zaten sinir oldum ya yıldıza uzuldum
0 oy
tarafından
ben post açıcaktım. Seninkini görünce vazgeçtim. Bidahi bölümde umarım hrşeyi kanıtlarda rezil olurlar o zmn ratlıycam. Sinir oldum kaytarmalarına. Kumruyada çağatayada gıcık oldum. Bence ender
tarafından
Allah belalarını versin şerefsizlerrrr ya ay sinir oldum sonu kötü bitti rezil olamadılar yıldıza üzüldüm aşağıda arkadaş Asuman dedi büyük birinin eline benziyo odur bence
tarafından
Ewt bende yıldıza çok üzüldüm. Dizi ama bunu gerçek gayata yaşayanda vardır büyük ihtimale. Ayy düşüncesi bile dehşet verici. Allah kimsenin başına vermesin. Ewt asuman olabilır hiç düşünmemiştim aklıma ilk ender geldi
0 oy
tarafından
Kimdi gördünüz mü  kızlar 
tarafından
Ya bir hayata ne demek ya katmıyorum fragman çıkana kadar 5 sezon oldu 1 bölüm bile kacirmadim
0 oy
tarafından
Asuman bence
tarafından
Ayyy evet Asuman hiç aklıma gelmedi onun eline benziyo evet odur kesin nasıl anladın kız gözünden birşey kacmiyo
tarafından
Kız gömleğinden  bide alyanstan
0 oy
(1,291 puan) tarafından
Kesinlikle yıldızın annesi
0 oy
(1,288 puan) tarafından
Asuman gitti cagatayin yanina. Asumanin da bileginde kus dovmesi var. Kapiyi açan kadin8n da kus dovmesi var. 
0 oy
(337 puan) tarafından
Yıldızın annesi olabilir eli büyük biridi 
0 oy
(3,763 puan) tarafından
Fragamno verdiler mi diğer bölümün 
0 oy
(762 puan) tarafından
O yeni gelen kadın kesin dogan. Bahsetmiş dir çunku ona durumlardan ve geçen hafta çetıne Dedı ya arastır yıldız bılıyor olabılır dıye o kadın kumru ıcınde bir nevi geldi 
0 oy
(342 puan) tarafından
Asuman hanım olabilir. O da bir şeylerden şüphe duymaya başlamıştı 
0 oy
tarafından
Izleyemedim yorumlardan da anlayamadım. Ne oldu yani asuman gitse ne olacak eve kumru gitse ne olacak. 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
1 hafta nasıl geçecek ya orta yerimden catliycammm

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 302 göst.
5 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Tuba Y (754 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 164 göst.
5 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Melikenur (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 518 göst.