0 oy
276 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kizlar 2 saat gecince besleneli kendim uyanxirip vermek istedim ama uyanmadi uyku sersemi 20 cc icti mama 11 gunluk bugun sabah 8den aksam 10a kadar gazdan uyumadi yavrum agliycam diye iyice yoruldu 20 cc cok az degilmi ya simdi az daha vermeye calissammi yarim saat gecti kiyamiyorumda kaldirmaya yoksa 2 saatin dolmasjni bekliyimmi?

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sarılık falan yoksa bırak uyusun 
(3,099 puan) tarafından
Yok canim şükür sariligi olmadi 2 saat sonrami kaldiriyim
tarafından
Kendi uyusun o zaman acıkınca uyanmuyor mu
(3,099 puan) tarafından
Uyaniyo canim ama korkuyorum iste kan sekeri falan duser diye
tarafından
Ya bak anladm bende öneme korktum öyle bişey olabiliyor daha küçük ya uyandırmaya dene gene olmazsa bir iki saat sonra gene dene daha küçük zor tabiki Allah yardım etsin herkes
-Reklam-
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Bacı uyandırmadan mamayı versen içmez  acep öyle denedin mi
(3,099 puan) tarafından
Canim uyandirmaya calistimda yorgunlujtan uyanmadi uykusunda 20 cc icti istr
(5,220 puan) tarafından
Anladım canm daha çok küçük sarılık olmasın sen mama zamanı uykusunda olmazsa uyandırarak dene mutlaka yorulmuşsa kendi uyanmayabilir
(3,099 puan) tarafından
Tamam canim alarm kuruo kaldirayim o zaman ckk tesekkur ederim
(5,220 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(331 puan) tarafından

Gaz için çogu kişi bu pozisyonu öneriyor denemekte fayda var. Benim bebeğim bu şekilde rahatlıyor. 

Bir de nurse harveys colex şurup kullandım şiddetle tavsiye ederim 

0 oy
(245 puan) tarafından
Daha 11 Günlükse zaten midesi küçücük oluyor çok fazla içmesini bekleme. Ben de mama kullanırdım çünkü. 1 saat sonra az birşey tekrar verirsin. Hangi mamayı kullanıyorsun. 
(245 puan) tarafından
Ama zor uyanıyorsa da burnunu sıkıştır topuklarına vur ağlarsa da uyanır zaten oylelikle icir. Kan şekeri düşmesin daha küçük.
0 oy
(60 puan) tarafından
Canim kontroll et sarıligina benim oğlum 1 haftadan sonra sarilik oldu 1 ay geçmedi cildine bak gözlerine bak ondan uyumus olabilir birde  gaz masajı yap youtubeda videoları var bidaha icirmeye bak
0 oy
(465 puan) tarafından
Altini ac kuzum...
0 oy
tarafından
20 cc evet biraz az ama uyandırma 2. Saatte uyandır besle çok gazı varsa gaz damlası kullanmalısın 
0 oy
(119,343 puan) tarafından
2 saatte bi kaldir sarilik olmasin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 202 göst.
6 Nisan 2024 Aile kategorisinde Alaska (796 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 308 göst.
17 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 251 göst.
2 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda yavuz (3,888 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 124 göst.
17 Aralık 2021 Aile kategorisinde Ayse Duran (59 puan) tarafından soruldu

380,202 soru

11,382,900 cevap

34,882 kullanıcı

...