0 oy
209 göst.
Diğer kategorisinde (48 puan) tarafından
Geceleri yataga girince ayaklarim bacaklarim kasiniyor surekli hareket ettirme istegi duyuyorum icimde sanki biseyler durtuyo o kadar rahatsiz ediyor ki uyuyamiyorum sinirimden agliyorum nedir bu 

6 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Hamilemisin canim..bende hamileyken oldu öyle ama sonra geçti 
(48 puan) tarafından
Evet hamileyim ama oncesinde de vardi deli oluyorum resmen saclarimi yolasim geliyor o derece sinirleniyorum artik
(9,626 puan) tarafından
Bende çok sinir oluyodum ağlayasım geliyodu deli gibi uykum olurdu ama benim bacaklarım istemsizce hareket ederdi kaşıma isteminde bulunurdum kaşınırdı yani..mesela 11de yatağa yattıysam benim uykuya dalmam sabah 5  veya 6yı bulurdu tarif edilemez bi durum yaa
(48 puan) tarafından
Evet suan tam oyleyimgercekten uyumayi ozledim
(9,626 puan) tarafından
Internetten baktım da B12 eksikliğinden de olabiliyomus canim..hic değerlerine baktırdın mi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Huzursuz bacak sendromu ama caresini bilmiyorummm
(48 puan) tarafından
Benimde aklimda o var ama neden olur ki
tarafından
Esim antidepresan kullanirken oluyo bende daha cok yanma seklinde bekarliktan beri oluyo yaz aylarinda fisfis sisesiyle su sıkıyorum surekli yatarken ennson uykuya daliyorum bunu da hamileyken artik dayanamicak hale gelip kesfetmistim. Bekarkende kalkip surekli bacaklarimi yikiyodum geri yatiyodum ama kasilma daha zor suyla felan da gecmiyo bazen oluyo
0 oy
(5,574 puan) tarafından
Şu an aynı durumdayız :-(
(48 puan) tarafından
Cildirmak uzereyim artik sadece yatarken degil normal de de oluyor otururken falan sizde de oyle mi
(5,574 puan) tarafından
Gündüzleri her gün olmuyor ama maalesef geceleri sürekli öyle şu an bacaklarımı kesip atmak istiyorum
(5,574 puan) tarafından
Kolonya sür birazda olsa rahatlatıyor
(9,626 puan) tarafından
Internetten araştırdım da gündüzleri pek olmazmış otururken veya uzanırken olurmuş yani bacaklar dinlenme esnasında meydana gelirmiş
(163 puan) tarafından
Limon sürmeyi denediniz mi belki rahatlatır tavsiye ederim
0 oy
(348 puan) tarafından
Huzursuz bacak sendromu. Stres, kan dolaşımı, kansızlık, demir eksikliği ya da nörolojik bir sebepten kaynaklı olabilir 
0 oy
tarafından
Bunun adı huzursuz ayak sendromu soda iç hergun bitane Dr sor anlat çok sinir bozucu soğuk suyun altına tutardım buz gibi sonra ısınmadan o soguklukla şok la uyrdum hemen 
(2,701 puan) tarafından
Ay bu ben :) Normalde de ara ara olur ama hamilelikte dayanılmaz derece de artmıştı. Soğukluk gitmesin diye koştur koştur yatağa gelirdim hemen :))
tarafından
Aynen bende çok çektim çareyi suda buldummm
0 oy
(454 puan) tarafından
Ay ben öyleydim hamileleikte hala öyleyim pijamayla falan yatamam bacaklarım sürekli kaşınır ağlıyordum artık 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 507 göst.
31 Temmuz 2018 Diğer kategorisinde ✨Gafsa✨ (2,891 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 168 göst.
6 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 174 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,610 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.