0 oy
149 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Kızlar ek gıdada dün ilk kez yumurta sarısı verdi. Boynunun altı böyle oldu. Anlamadım acaba sıcaktan pişti mi yoksa alerji mi. Sadece boynunun altında var ama vücudunda yok. Belli oluyor mu bilmiyorum ama böyle kırmızı nokta var gibi 

image

4 Cevaplar

+1 oy
(659 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Alerji sadece biryerde olmaz bütün vücuda yayılır ama bebegininkide isilik gibi durmuyor valla

tarafından
Gördüm baya kötü olmuş kıyamam, neye alerjisi vardı bebeğinin
(659 puan) tarafından
Tüylü şeftaliye varmış ama bana su çiçegimi demediler kızamıkmı demediler el ayak hastalıgı bilmem ne bilmem ne her kafadan ayrı ses çıkıyordu acilde çocuk doktoru bulamadım 2gün resmi tatile denk gelmişti öldüm öldüm dirildim valla
tarafından
Çocuk olunca insan iki kat panik yapıyor,çok geçmiş olsun. Bir şey daha soracağım bunun için acile gitsem şimdi bir şey yaparlar mı yoksa yumurtayı kesmem yeterli olur mu
(659 puan) tarafından
Ama yumurtadan mı değil mi onu anlaman lazım mesela bugün yada yarın yine yumurtayı dene bakalım kızarıklık çogalıcakmı yada kalın giydirdiysen ondan mı oldu. Biz şeftaliyi 3gün denedik 4günde böyle ufak sivilce gibi bacaklarda başladı git gide vücuda yayıldı
tarafından
Dün ilk kez yumurta verdim onun dışında eline parmak gıda olarak verdiğim şeyleri 3 içinde vermiştim yumurtadan diye düşünüyorum. Böyle çıkınca korktum açıkcası o yüzden bugün vermedim
-Reklam-
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Canm havalar oyle cok sicak deil ki. Bnce alerhi gibi
tarafından
Canım grip olmuştu tekrarlamasın diye hiç kısa kollu falan giydirmedim acaba ondan mı oldu dedim teşekkür ederim
0 oy
(788 puan) tarafından
Boynunun altı kapalı olduğu için benim bebeğimde de hep olur böyle. Alerji olsa sadece orda olmaz ama tabi yine sen daha iyi bilirsin bebeğini
tarafından
Daha öncede olmuştu böyle 2 ay kadar önce baya kötüydü o zaman çok sıcaktı ama şimdi de uzun kollu kapalı giydiyorum acaba bunaldı mı diye aklıma geldi ama emin olamadım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 53 göst.
1 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esra129 (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 90 göst.
15 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevgi_kelebegi (328 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 66 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 106 göst.
23 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Asel.ali (5 puan) tarafından soruldu

382,452 soru

11,450,233 cevap

35,025 kullanıcı

...