0 oy
238 göst.
Aile kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar kafayi yiycem az kaldi esim yakinda dünya isleri varken gitti uzakta calismaya orda yatiyor 12 gunluk bebegim kolik cikti dün abartısız sabah 8 aksam 10 bir gram susmadi beynimin icini siz dusunun bide 2 yasindaki kizim kostur kostur onunla ilgilendim diyorum bari yakinda calissan aksam evde olsanda bende aksamdan ertesi gunki yemeklerimi yapsam islerimi yapsam sabah ne hallerle hazirliyorum kizimin kahvaltisini sonuc ben aksama kadar aksam degil geceye kadar aç kizlar cok afedersiniz lohusayim tuvalete gidip pedimi degistirmeye vaktim yok ya 2 dk birakamiyorum oyle boyle bagirmiyo aglamaktan gobegi kaniyo diyorum adama herkes cocuk bakiyo bi senmisin diyo dogum yaptim hemen işe kostu calistigininda bi faydasi olsa evde gardirop yok koltuk bi tane yatak yok dogru duzgun alisveris yapmaz yiyecek icecek almaz gecen gitti makarna abur cubur doldurmus gelmis adama 40 defa diyorum bi gram anlamiyo ben nasil atlatcam bu sureci ya

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah kolaylık versin sabır versin. Adam işin kolayını bulmuş eve gelmemek için kaçmış işte.
(3,099 puan) tarafından
Bi gorcen halimi canim dogurdum bi gram dinlenmedim bile doguma elin adamlari goturdu
tarafından
Yazık. Gerçekten çok üzüldüm. Benim de iki bebeğim var tahmin ediyorum ne durumda olduğunu. 2 yaşında çocuk makarna abur cubur mu yer. Allah akıl versin ıslah etsin yola getirsin inşallah
(3,099 puan) tarafından
Amin canım amin
-Reklam-
0 oy
(202 puan) tarafından
Ya bu adamlar kac cocuk buyutmis yada kimi gormus bebek buyuten de bi sen mi bakiyorsun diyor. Esim de bana bi anlik ofkeyle ayni seyi soylemisti iki uc ay burnundan getirdim. Evet hepimiz cocuk buyutuyoruz ve hepimiz ayni sorunlari yasiyoruz. Tabi adamlarin cogunun kendi karisindan bile haberi olmadigi icin onlara hersey kolay. Yaptigi sorumsuzluk. Baktim anlayis yok yardim etmiyo bi sekilde kendi basinin caresibe bakicaksin canim. Beklentin oldukca hayal kirikligina ugruyosun malesef. Cocuklarin buyudugunde de babayim diye gezer esin. 
(3,099 puan) tarafından
Güya baba iste baba dedigin boylemi olur ya hastaneye goturcem cocuklari kendi isi icin persembe gunhne randevu aldirdi
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Rabbim sana sabır versin. Zor bir durumdasın. Esin gibi olan bütün erkeklere akıl fikir versin . Sadece kendilerini düşünürler. 
(3,099 puan) tarafından
Valla artik beynim bir gram ses kaldirmiyor
(5,557 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım ne diyim
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun insallah.  Burdan biri gaz icin bir ilac onerdi sen onu bi doktora sor cnm. Yorumlarini okudum herkes cok memnundu. Uykuyada iyi geliyormuş. Istersen ismini yazayim
(3,099 puan) tarafından
Olur canim
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Annene falan git ya da o gelsin. Eşin kaçmış cidden ne diyeyim. Peşpeşe doğum yapınca böyle oluyor maalesef 
(3,099 puan) tarafından
Bi ablam var oda ta ankarada hamile zaten
(1,307 puan) tarafından
Annenbari olsaydi özel bi sebptn mi konşmuysnz barışamazmsnz yada kayn validen falan
(3,099 puan) tarafından
Canim zaten 18 yıl bi tanimadim 18 yil sonra buldum geri cikti hayatimdan bidahada ugrasmadim
(1,307 puan) tarafından
Anladım canm kendi bilir o zaman sanada rabbim yardm etsn inşallah canm Allah kolaylık versin sana eşine de akıl fikir versin inşallah
(3,099 puan) tarafından
Insallah canim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 87 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sudemm (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 64 göst.
29 Ekim 2023 Aile kategorisinde Zzzzzz (1,428 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 326 göst.
3 Eylül 2023 Aile kategorisinde Aylinmn (45 puan) tarafından soruldu