+1 oy
449 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Kuzular benim cantam vardi buyuk ve guzel .Bu da yakin yerlere giderken yedek olsun diye aldim ☺️

Kuzenim bim bezi vs kullaniyormus guzel dedi .Ben sleepy aldim .Ama dedim ki  bu seti de bi deneyim :D

69 tl ye aldim .  bir de 10 tl ye tirnak makasi seti .

Babyjem den almistim tirnak makasi baktim bu cok

uygun  yedek olsun dedim ❤️☺️

Alan oldu mu?

image

image

12 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Bende gördüm reklamda şerifemmmm çok güzel kuzum gule güle kullansın minik paşa ilk benim diclem doğduğunda bende o bezden kullandım çok güzeldi 
-Reklam-
0 oy
(163 puan) tarafından
Hayırlı olsun güle güle kullanın inşallah bebişinizle :)
tarafından
Sağ ol kusummm ☺️❤️ insallahhhh
0 oy
(5,132 puan) tarafından

Güle güle kullanın inşallah ama yedek tırnak makası fazla kız 3 tane ne yapacaksın :D 

Ben böyle yedek alsam eşim şaşırmışssın der bana alışveriş yapmak için alışveriş yapıyorsun der  gereksiz olduğunu dusununce :P

tarafından
Hahahahah :D ayy valla bazen sirf o yuzden yapiyorim  yoksa sirnakta kafayi siyiriirm sjsjdj
(1,096 puan) tarafından
Küçük olduğu için çabuk kayboluyor canım iyi yapmış bence :D☺️
tarafından
Ayyy kusum aynen . bi de trenyolda ve e bebekte asiri pahali .Simdi kirilirsa falan o paraya icim yanar ☺️❤️
(5,132 puan) tarafından
Fiyatı çok çok uygun dediğin gibi başka mağazalarda çok pahalı
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Güle güle kullan canim. Benim kizim 2.5 yaşinda hala bimden aldiğimiz tirnak makasi setini kullaniyoruz. Gerçekten çok güzel. 
tarafından
Sag ol kuzu ❤️☺️ evet ya guzel duruyo ben de bayildim.Nolur nolmaz diye yedek aldim Cunku trendyolda cok pahali ya
0 oy
(119,206 puan) tarafından
baslikdaki emojiden post sahibini taniyan bir benmiyim sjsjsjsjs  gule gule kullan insaallah örtmenim bide sen lojmanda falanmi yasiyon aayy doguyu cok merak ediyom en cokda yüksekova silopi cukurca 
tarafından
Ayyy asliiiimm bizim burasi oyle degil .tümendeyiz biz .İcerde 2 tane buyuk kafe var , iki tane market var .Biri kucuk digeri buyuk .Buyuk olan migros gibi.Magaza bölumu var adidas , nike , marka gozlukler , parfumler bir de kirtasiye bolumu var  .Hastane var icerde .Okul var dibimizde .karsida park ve spor alani var .Normalde lojmanlar kucuk oluyor ama doğuda yani bizim burda disari cikmak zorunda kalmayalim diye her sey icerde .2017 ye kadar asiri kotu durumdaymis burasi .O yuzden tümen cok buyuk .Yani bayagi buyuk bi alan ve cevresi tel orgulerle ve buyuk duvarlarla kapali.Kapida da metal  ,buyuk otomatik duba sistemi var .arabanin plakasi yazili izin kagidi ve askeri kimliklerle giriyoruz . Bir de eger normal giristen gireceksen xrayden geciyorsun sonra da turnike sistemi var ordan geciyorsun kuzu.

Sevdosum ❤️☺️ eger eskisehire gelirsek lojmanda kalmam :D orasi guvenli .Ev alcaz ordan nasipse .evime  davet ederim seni .☺️❤️
(13,202 puan) tarafından
Onlar da Erzincanda kuzu tümenin karşısında ama o kadar katı değil yine turnike falan var da sizin orası daha riskli bölge şimdi daha titiz olmaları çok normal.
yaaw ortmenim ben bi garibanim yaaw hayallerimi gerceklestir bee gel lojmana al beni ☺ ölmeden bi kere girim yaa cocukluk hayalim ☺
tarafından
Hahahah :D gellll sevdosum gellll ☺️❤️ girelim senle .Eskisehirdeki guzelse kartla gireriz beraber :D seneye yazin ordayiz  nasipse .Seninle lojmana girer sonra da carsiya gider bi donas yeriz :D❤️☺️
oooohh supper olur beee
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Tırnak makası bizde aldık kullanıyoruz memnunum bende iki tane almıştım 
tarafından
Ay evet ya ben de dedim alayim bir kac tane kirilirsa pahali almak zorunda kalmayayim  diye ☺️❤️
(1,243 puan) tarafından
Biri kuflendi eşim yıkamış kurulamamis yedegi olması daima iyi
tarafından
Ayy evet ya ben de nolur nolmaz diye yedek olsun dedim ☺️❤️
(1,243 puan) tarafından
Çok iyi fikir ❤️ sağlıkla kullanin inşallah
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Güle güle kullansın minik adam☺️♥️
tarafından
Oyy minik kasli erkegim.❤️☺️ :D
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Canim canta buyukmu baya tek cantayi bi atsana fotoya sana zahmet olmassa 
0 oy
tarafından
Güle güle kullansın inş bebiş ❤️
0 oy
(788 puan) tarafından
Aa gideyim bende tırnak makası alayım kaldıysa :D herkes normal makas şekilde olanlara daha iyi diyor ben öyle almamıştım otekiyle de keserken zorlanıyorum
0 oy
tarafından
Jenny and willy nin yeni doğanı hakikaten çok güzel ya oğluma bende aldım kullandım çok hoşuma gitti sende memnun kalırsın bence ")) hepside birbirinden güzel güle güle kullansın kuzun ") bende bim e gittim bu gün ama çantadan hiç kalmamış di buradaki hatunlar kapışmış tüm "D vskakajshakajasj rafları kemirmişler diyorum bende eşim de gülüyor "))) 
0 oy
(15,635 puan) tarafından
Ama 101 in anne bebek bakım çantası daha iyi kullanışlı ve güzeldi bende ondan alacağım 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 407 göst.
4 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 261 göst.
15 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde .SU. (4,944 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 492 göst.
19 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Citipiti (2,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 736 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Esma& (6,217 puan) tarafından soruldu

378,835 soru

11,339,366 cevap

34,803 kullanıcı

...