0 oy
352 göst.
Diğer kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Allah affetsin valla bıktım annemden senelerdir içki içiyor 4 sene olacak evliyim her konuşmamızda bagiriyor çağırıyor bir kere evladıma laf söyledi.Iciyor içiyor beni arıyor moralimi bozuyor her seferinde ağlıyorum resmen teyzemin numarasını erkek arkadaşlarına vermiş teyzemi rahatsız ediyorlarmış.teyzemde beni arıyor annen bole yaptı diye artık benzdim bu kadından.Laftan anlamıyor anneannemin maaşını alıyor o parayla içki içiyor ne yapacağımı şaşırdım senelerdir bir yararı yok yararindan çok zararı oluyor bana aramasam sormasam arkadaşları arıyor annen yine çok içmiş diye 

7 Cevaplar

0 oy
(7,098 puan) tarafından
Değiş numarani uzak dur en hayırlısı senin için 
(1,946 puan) tarafından
Bu seferde eşimi arıyorlar teyzem dayım felan
(7,098 puan) tarafından
Oda değişsin numarasını ne hali varsa görsün bizi onun için aramayın diyin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah ıslah etsin canım Allah doğru yolundan şaşırtmasın kimseyi 
0 oy
tarafından

Allah ıslah etsin öylesini gerçekten:ermm: bence numaranı değiştir huzurunu bozma 

0 oy
(4,889 puan) tarafından
Anne evet ama Zarara rızası ile girene merhamet edilmez..
0 oy
tarafından
Tedaviye ikna edin anneden nefret etmek ne demek
(1,946 puan) tarafından
Kabul etmiyor alkolik olduğunu senelerdir diyorum ama istemiyor
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Niye bu duruma düştü içkiye niye başladı 
(1,946 puan) tarafından
23 senedir içiyor işinden dolayı içmeye başlamış ben doğduğum zamanlar 4 senedir o işte çalışmıyor ama yinede iciyor
(1,006 puan) tarafından
Ne iş yapıyor ki canım içkiye başlatmis
(1,946 puan) tarafından
Meyhaneler çalışıyordu
0 oy
(53 puan) tarafından
Canım benim yardım almasını sağla, sen annene nasıl davranırsan etraftakiler daha beter davranır oda bu kısır döngüde kaybolur gider, belli ki yolunu kaybetmiş hep annelerimiz bizi çekip çevirecek değil bazen evlatlar olarak bizimde onların elini tutmanız gerek ne dersin hastaneyi arasan ne yapabilirim desen bırakabilir mutlu olabilir sen de o mutlu olunca mutlu olursun ?
(53 puan) tarafından
Rica ederim bir defa değil bir çok defa dene ne olur annen o senin psikolojik sıkıntılar yaşıyor elini tut bırakma
(1,946 puan) tarafından
Söyle diyim annemle anne kız değil 24 senedir sadece lise hayatımı onla geçirdim onla kaldim bi ara sen hep bole yapmaya devam ettikçe kimse kalmicak yanında dedim benim yanımda arkadaşlarım var onlar yeter dedi.bu lafın üzerine hcibirsey diyemedim
(53 puan) tarafından
O öyle der psikolojisi bozuk gayet açık hem sende istemez misin annen gelsin sana yardım etsin, sarılsınz özür dilesin? Belki başarırsın çok zor bir durum kesinlikle ona asla lafım yok ama bence başarabilir, psikolojik sıkıntılar bir veya iki konuşma ile asla çözülmeyecek çok büyük sorunlar onun zamana ihtiyacı var ne olur insanlık sizde kalsın

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 451 göst.
13 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 595 göst.
21 Temmuz 2022 Aile kategorisinde hanimeli (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 602 göst.
0 oy
2 cevap 164 göst.

382,165 soru