0 oy
98 göst.
Diğer kategorisinde (743 puan) tarafından
Kızlar 3 gündür oğlum çok kötü sürekli ateşi çıkıyor iniyor 3 gecedjr uyku nedir bilmiyoruz . Aşırı huysuz ateşi beni çok üzüyor onu öyle görünce dayanamıyorum :( 

Dün 2 kere hastaneye gittim ilk gittigimde 40 derece olmuştu ateşi ona rağmen bana sıra verip beklettiler 1 buçuk saat bebeğim o şekilde ateş içinde bekledi doktora siramiz gelince kontrolümüz yapıldı boğazına baktı boğazı kızarmış ve şişmiş dedi . Bana sadece ağrı kesici yazıp eve gönderdi. Şimdi 3 saate bir vermeme rağmen inmiyor çocuğumun ateşi . Bir şey ne yiyor ne içiyor ne yapicam artık bilmiyorum:((((

6 Cevaplar

0 oy
(743 puan) tarafından

En İyi Cevap
Çok yardım ettiniz gerçekten burda kendimi yiyorum ellimde bir şey gelmiyor az da olsa bilgi alarim belki durumumu yaşayan birileri vardir diye . Gerçekten kaç saat oldu cevap sayısına bakın ..... yarın cinsellik postu açarım litmeçlerinizi beklerimmmm
(1,555 puan) tarafından
O kadar haklisin ki canim.
(743 puan) tarafından
İnan kimse yardımcı olmuyor bakinip geçiyorlar burda mahfettim kendimi
-Reklam-
0 oy
(4,293 puan) tarafından
Başka doktora gidin 6.hastalik olabilir enfeksiyon olabilir yani
(743 puan) tarafından
İki ayrı doktor korntol etti boğaz dediler gönderdiler su virisle hastane bilmiyorum inanın ya :(
(4,293 puan) tarafından
Sadece boğaz olsa bu kadat uzun süre ates yapacağını zannetmiyorum canim
(743 puan) tarafından
Bende diyorum ama dün iki kere gitmeme rağmen bir şeyi yok dediler
0 oy
(25,223 puan) tarafından
İyi bir yere götür canım o ateşe serum vermeden nasıl gönderirler ya antibiyotikte içmesi lazım Allahm herkes doktor olmasın
(743 puan) tarafından
Öyle yapicam canım bugün özel bir doktora götürücem eşimi bekloyorum . İnan o kadar doluyum ki bir şey olsa bir şeyi çıksa o hastaneyi ve doktorları şikayet edicem
0 oy
(1,555 puan) tarafından
Benim eltim bana tarif vermisti bogaz enfeksiyonu gecirmisti ikizleri kusma ates oksuruk burun akintisi falan. 1 kuru sogani rendelemis suyunu sıkmış. O sogan suyuna 4 tatli kasigi kestane balı koyup karistirmis. Gun icinde yedirmis. 2 gune iyilestirler ilac kullanmadan . Bir dene canim. 2 yasindalardi. 
(743 puan) tarafından
Allah razı olsun canım hemen şimdi hazırlarım pek bir şey yemiyor zor da olsa vermeye çalışacağım . Bir tatlı kaşığı yeterli mi bir kereden içmesi . Benim oğlumda 17 aylik
(1,555 puan) tarafından
Allah senden de razi olsun canm Birden kesmez ki yavrun antibiyotik bile birden kesmiyor 1 haftadan fazla kullaniyoruz sonucta. Ben o karisimin ne kadar ciktigini bilmiyorim gormedim tarifi yazdim sana canim. Yatana kadar yedir onu. Yavas yavas. Gidebilirsen ozele bi git canim. Serum baglasinlar gecmez arrik o. Şurup var mi elinde .  Calpol dolven falan. Benim kizim 1 yasiinda 4 gun atesi hic dinmemisti. Vucudunda kirmizi noktalar cikti. Hastahane de yatti 2 gun. Oyle gecti. 1 haftada surup kullandik.
(1,555 puan) tarafından
Yazdirabilirsen saglik ocagina suprax antibiyotik yazdir biraz agir surup. O hemen gecirir. Dr uygun gorurse
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Geçmiş olsun canim ya ağrı kesici bile fayda etmiyorsa ateşine mutlaka başka bi acile götür yoksa ilaç fayda etmesi lazım ihmal etme cok geçmiş olsun uzuldum
(743 puan) tarafından
Allah razı olsun canım hala aynı uyku yok yeme içme yok sürekli kucağımda 5,10 dk uyukluyor özel doktoa götürmek istiyorum doktordan haber bekliyorum sağolasın canım
0 oy
tarafından
Aynı dediklerini bende yaşıyorum 4 gecedir uyku haram olmuş oğlumun ateşi düşmüyordu götürdük antibiyotik ateş düşürücü verdi ilaçları verdiğim gibi ateşi artık cikmadi yani cocugun antibiyotik içmesi lazım doktora bunu şöyle ateş iyi değil ve çocuğun ateşi 40 sen nasıl orda sıra bekledin ben olsam dünyayı yıkar içeri girerdim ya o an havale gecirse Allah korusun yani çok kötü olmasa beklersin sıra ama çocuk 40 olmuş ya böyle seylerde bilinçli ol sıra bekleme
(743 puan) tarafından
Canım inan çok söyledim güvenlik durdurdu beni ağladım o kadar çocuk ellimde mahfolfu kimse ne ilgilendi ne sıra verdi mecburdum beklemeye . Antibiyotik vermediler 17 aylık olduğu için 2 kere gitmeme rağmen vermediler bu şekilde de inmiyor mahfoldum ya . Doktordan haber bekliyorum bu şekilde gerçekten ne uyku ne yeme içme var halı çok kötü
tarafından
Ne alaka 17 aylık olduğu için vermiyolar benimki 15 aylık ne zaman gerekse doktor veriyor ve hiç biseu olmadi sen hangi şehirde hastaneye gidiyorsun nasıl doktor nasıl hastane bunlar ya
(743 puan) tarafından
İstanbul Sarıyer Hamidiye devlet hastanesi canım iki kere gittim aynı gün içinde bir de ama bir şey yapmadılar bir şey de yazmadidilar ateş dusurucu verip gönderdiler inan o kadar kötüyüm ya 4 gündür canım çıkıyor oğlumla uyku iştah hiç bir şey yok o kadar yoruldum ki onun acı çekmesine . Yarın inşallah bir mucize olur da toparlar inşallah kendisini de götürmek zorunda kalmam
tarafından
Yani ben normalde çok sakin bir insanım tartışmalara girmem ama sen böyle yazınca gerçekten kendi cocugummuş gibi hissettim çünkü bir can bu kadar mı kolay ya çocuğun ateşi o kadar yükselmiş sadece ateş düşürücü ne demek bı tahlil yapsaydı yads tahlil yapmadı antibiyotik icmesi lazım çocuğun enfeksiyonu gitmesi için enfeksiyon olduğu için ateş yukseliyor yani başka bir hastane varsa ona git ve antibiyotik yazın ateşi düşmüyor de

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 64 göst.
25 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tubaa355 (753 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.
14 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 250 göst.
22 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tuna-Tugra (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 47 göst.
6 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,789 puan) tarafından soruldu

385,905 soru

11,537,259 cevap

35,209 kullanıcı

...