0 oy
193 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kilom 60 vücudumdan çok memnunum almak ya da vermek istemiyorum ama yüz bölgemden hiç memnun değilim yanaklarım dolgun olmasını istiyorum iştah  da var bol bol ekmek yiyorum yemek her şey yiyorum ama yanaklarım dolmuyor yanak dolgusu yapsam çok pahalı ilaç deseniz ne kullanılır bilmiyorum krem varmı fayda edermi bilmiyorum akıl verin

6 Cevaplar

0 oy
(687 puan) tarafından
Bnde burda kalım 43 kiloyum sadece yüzden almak isterim.
tarafından
Biz niye kilo alamıyoruz bazıları yüzleri tombik tombik
(687 puan) tarafından
Aynn valla:))
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Malesef caresi dolgu 

Genetik çünkü yüz yapısı 
tarafından
Benimki eskiden böyle değildi yüzüm cok kiloluydu yani aşırı kiloluydu yüzüm sonra bekarken bı ara strese girdim kilo verdim yüzüm o zaman gitti artık alamadim
(7,654 puan) tarafından
Bu yapiyla alakali ama ya benim de bazi tanidiklarim cok zayif yüzleri cok dolgun
Stresten yüz de çöker
tarafından
Küçüklükten beri yüzüm zayıf olsa neysede ama çok sismandi yüzüm yani şuan stresim yok tekrar dolması lazım neden dolmuyor bide dolgu fiyatları nedir bilgin varmi
(7,654 puan) tarafından
Yaşın kac bilmiyorum ama 25 ten sonra yüz oturmaya başlıyor
tarafından
Yaşım 24
0 oy
(432 puan) tarafından

Benim yüzüm tombik tombik ama kendimi bildim bileli öyle☺️cok☺️ yerim de ,boğazıma düşkünüm ayıptır söylemesi:D

tarafından
Maşallah kizzzz ://////
(432 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
(7,996 puan) tarafından
Benimde zayıf malesf yüzüm:( 15 yaşlarında tombikti sonradan eridi valla bidaha da hiç öyle olmadı 
tarafından
Aynen benimde ilkokulda lisede çok sismandi yüzüm sonradan stresten eridi artık gelmedi yüzüm
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Ben de tam tersini istiyorum ama genetik galiba.. Çok zayıfken de yüzüm tombikti
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Bende tam tersini istiyorum ama genetik galiba.. Çok zayıfken de yüzüm tombikti,

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 1,813 göst.
5 Mart 2023 Diğer kategorisinde Derya deniz (612 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 570 göst.
17 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenibiranne (616 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 289 göst.
0 oy
1 cevap 40 göst.
7 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Semayy0456 (0 puan) tarafından soruldu

381,964 soru

11,435,646 cevap

35,003 kullanıcı

...