0 oy
779 göst.
Diğer kategorisinde (689 puan) tarafından
Duydunuzki esiniz baska kadinla bulusmus g orusmus yatmis kalkmis  napardiniz ne derdiniz

43 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Aaa kemalim asla yapmaz 
tarafından
Aaayyy merhamet dizisini bende izledim o karıyı yolasım geliyodu
tarafından
Maalesef hep hayattan alıntılar
tarafından
Hayatlarına tukuriyim onların insnain çocuğundan kıymetli ne olabilir ya düşünüyorum da bulamıyorum ben gerçekten
(1,493 puan) tarafından
Alalh seni :-)
(3,486 puan) tarafından
Bu adam var ya bu adam :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Büyük konuşmak istemiyorum ama konuşma fırsatı bile vermem ona alır çocuğumu giderim
tarafından
Aynen bende oyle yaparim sanirim. Eskiden zarar veririm sana diyodum ama yok ne zarar vericem gider mis gibi bi hayat surerim o da bön bön bakar durur onsuz mutlu olurum asya quenn olurum ahahshhsdhdh
tarafından
Gerçekten böyle olaylar da insan yerine koyup konuşmaya değmez
0 oy
tarafından
Gotune tekmeyi vururdum napacam
0 oy
tarafından
Going to aile mahkemesi nettt
0 oy
(1,161 puan) tarafından
Rabbim hic yasatmasin hayal etmek bile  istemem cok kotu bir sey gercekden.. ama sessizce ceker  giderim.  affi olmaz  bunun
0 oy
tarafından
Allah göstermesin.

büyük konuşmak istemiyorum.
0 oy
(191 puan) tarafından
İnşallah böyle şeyler yaşamayız ama büyük konuşmak da istemiyorum asla affetmezdim boşanırdım
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Yaşayan biri olarak söylüyorum ben ilk yakaladığımda sınır krizi geçirmiştim 
(1,294 puan) tarafından
Daha sonra ne yaptınız  kusura bakmayın  meraktan sordum
(1,314 puan) tarafından
Ben 2 kez yakaladım bikez evine poşetler taşırken dul bir kadin ile birkez bir cet sayfasında aşk mesajlarını yakaladım mesajlarını yakaladığımda kizim da 20 günlük tu süttüm kesildi kızımı emziremedim bisey yapmadim rezil ettim sadece şimdi öz babası ile utanıyorum senden diyor hala
(1,294 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun  çok zor
(1,314 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Asla büyük tepkiler vermem içimde volkan patlasa bile. Çünkü insan ancak kendini aldatabilir özgüvensizlik sadakatsizliktir. Agzımı açıp neden dahi demem. Sessiz sedasız alırım cocugumu cantamı cıkarım. Ömrü boyunca kendisi zaten çeker bunu. ( Rabbim kmseye yaşatmasın canım koçişkom ya)
(985 puan) tarafından
Hepimiz mi böyle düşünüyoruz acaba şuan öyle birsey olsa valla herhalde tek kelime söyleyemem diyorum.
0 oy
tarafından
Bende onu aldatırım yada aldattığımı sanar ıyı bir ders verir evden kovarım Bi guzlde nafaka alırım 
tarafından
Aldatirim deme kız Allah korusun bir ** için namus kirletilmez
tarafından
Ne bılım aklıma o geldı o an bılmıyorum öyle bşey yaşarsa İnsan o psikolojiyle ne yapar bılmıyorum Vala canım hc yaşamadım Rabbım kımseye yaşatmasın
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Yani o ana da bagli ama beklerdim bozuntuya vermez kanit toplardim.sonrada gerekeni yapardim..
0 oy
(119,442 puan) tarafından
buyum sozume tovbe ama bi siddete bide aldatmaya karsi nefretim var aninda basar giderim
0 oy
(3,894 puan) tarafından
Rabbim yasatmasin, büyük konusmak istemiyorum 
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Boşarım net asla tahammmül edemem

0 oy
(3,552 puan) tarafından
Herkesin yasam standartları farklıdır o yüzden bu durumu yaşayıp sineye çekmek zorunda kalan ( maddi bağımsızlığı olmayan aile desteği olmayan vs) kadınları bi kenara bırakarak kendi adıma cevap vereyim. Böyle bi durumun şüphesiyle dahi karşılaşmadım ama eğer ciddi anlamda aldatıldığımi öğrensem anında ayrılırım. Güzel bir tazminat alırım. Cok şükür kızıma da kendime de paşalar gibi bakacak durumdayım. Kimseye eyvallahim  olmaz. 
0 oy
(77 puan) tarafından

Şimdi konuşucam her kes gülücek bana. Önce odama kapanip onun için vaz geçdiklerimi gözümün önünden geçirirdim neden diye alardım çünki ben her şeye aliyom. Onun için yapdiğim her şeyi gözüne sokardim sonrada bebeyimi alip giderdim ve ona göstermezdim zaten o bizsiz yaşıyamaz onu boşar mutlu bi şekilde hayatimi yaşarim.amma bence beni aldatmaz çünki ailesine düşkün biri benim kocam :)

0 oy
(1,726 puan) tarafından

Onu uykusunda keser yedi parçaya böler yedi tepeye gomerim dermişim:Disin şakası Allah yaşatmasin o gunleri

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Evlilik hakkında her şey mi izliyoruz acaba? Tabiki anında biter
tarafından
Yaa Aslı ben izliyorum onu çok hoş sjsjsk
(13,202 puan) tarafından
Evet yaa bayılıyorum ben de
0 oy
(775 puan) tarafından
Önce şeyini keserim Bi daha kimseyle yatmasın sonra da boşarım 
0 oy
tarafından