0 oy
1,007 göst.
Diğer kategorisinde (394 puan) tarafından
Arkadasım 5 aylık hamile bizim kapıda oturuyoduk kola cekirdek falan karnımız açıktı bende dişim ağrıyodu eşimde işten geç gelicekti sadece mercimek corbası yaptıydım.  Dedim çorba koyiyim sana yok ya dedi benim canım sarımsaklı mantı çekti yapta yiyelim dedi. Bende aaa hemen yapam arkadasıma dedim gittim marketten ev yapımı mantı aldım hemen koydum suya hasladım iyice tereyağlı bir güzel yaptım koydum önüne. Aa bi baktım 2 kaşık almış bıraktı neden yemedin dedim birden canım istemedi dedi. Şaşırdım hayır yani görüntüsünde güzeldi tadıda güzeldi he temiz ve hijyenik oldugumuda bilir neden böyle yaptı anlamadım

27 Cevaplar

0 oy
(7,792 puan) tarafından
Hamileymis canim dokunmus midesini eksitmis olabilir. Bazen benimde canim bi seyler istersi misal iskender.. bi lokma alir daha yiyemezdim. Cunku hamilelikten onceki tat ve hamileykrn aldigin tat farklı oncesinde daha tatli gekiyo o niyetle yiyon ama aybi tadi alamiyosun iste... 

Tereyagina bayilirim o bile tiksinc gelirdi.
-Reklam-
0 oy
(1,560 puan) tarafından
Hamileyken banada oluyordu aseriyirdum resmen sonra o bana kokuyordu yiyemiyordum canım istemiyor derdim hamilelikte normal hele birde nazinin geçtiği biriyse tamam artık benim hirmonlarim çok oynamıştı onunda öyle olmuş olabilir amacı seni ugrastirmak falan değildir yani bence yanlış anlama 
0 oy
tarafından
Benim canim birseyi felaket cekerdi dayanamicak olurdum yapardim bir kasik alirdim yiyemezdim hamileyken ..
0 oy
(4,639 puan) tarafından
Belki de midesi bulanmıştır veya tadı farklı gelmiştir sende uğraştığın için sana söylemeye çekinmiştir.
0 oy
(716 puan) tarafından
Ben ciger aşerdim bi heyecanla yaptim agzima attigim an dunyam karardi asla yiyemedim. Cok normal kizin hayal ettigi tat gelmemis olabilir cunku hamilelerin damak tadi degisiyor
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Hamilelikte olmadık şeyden tiksinebiliyor insan normal bence 
0 oy
(13,814 puan) tarafından
Deseydin samimi isen yeseydin uğraştım diye 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 496 göst.
23 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 546 göst.