0 oy
239 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Uzun suredır ıstıyordu bende sureklı gazladım :) cevresındekıler kapanınca hortlaga benzıyorsun demısler, annesı kapnırsan gozume gozukme cok cırkınsın demiş, kız zaten 2 senedır 5 vakıt namazını kılıyor 10 yasında cocuguna ogretmıs kızı da onunla bırlıkte kılıyor, uzun suredır de kapnmak ıstıyordu hep benımle konustu bugun de kapalı fotografını atmıs alısverıs yapmıs takmıs ortusunu yarın kapanıyorum Allahın ıznıyle demiş, Rabbım daim etsin, sizce ne almalıyım hediye olarak ♥️

11 Cevaplar

0 oy
(3,506 puan) tarafından
Allah devamini getirsin bi eşarp veya şal iyi olur sanki 
tarafından
Ya zevkını tutturamazsam dıye korktum soyle düz bır seccade Kuranı kerım mı alsam dedım ismine özel
-Reklam-
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Hayırlı mübarek olsun inşallah hediye olarak baş örtü yada tesettür takım falan alabilirsin yeni kapandığı için en ihtiyacı olan şey bence
tarafından
Allah razı olsun kuzum, dusuneyım bi dogru dıyosun
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Masallahh sübhanallah Rabbim daım etsin inşallah 
0 oy
(1,351 puan) tarafından
En güzel hediye eşarp yada şal olur hayırlı mübarek olsun 
tarafından
Zevkımız tutmaz dıye korktjm
(1,351 puan) tarafından
Sen az çok bilirsin hangi  renkleri sevdiğini
0 oy
tarafından
Gözdecanım eşarp olur,bütçeye göre uzun tonik etek vs olabilir. Sen çok sevinmişsin yanlış anlamazsan var mı senin de öyle bir niyetin
(1,351 puan) tarafından
Yanlış bilmiyorsam gözde kapaliydi
tarafından
Kuzum aklıma geldı ama belkı begenmez dedım ısmıne ozel seccade vs mı yaotırsam, cok sevındım tabı bende ıstıyorum ama ne zaman olur bılmem nefsım agır gelıyor senelerdır
tarafından
Yok kuzum yanlıssın acıgım ben :)
(1,351 puan) tarafından
Doğrudur canım o zaman ben nickleri karıştırdim :)
0 oy
(2,374 puan) tarafından

Allah daim etsin inşallah hayırlı olsun ben yeni kapanmış olsam şala ihtiyacım olurdu bence :)

tarafından
Ne renk alsam ki acaba herseye ne renk gıder krem sıyah mı
(2,374 puan) tarafından
Benim garanti rengim siyahtır :)
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Ay ne güzel yaaa bende çok istiyorum ama çevremin tepkisi yüzünden cesaret edemiyorum. Rabbim daim etsin inşallah . Eşarp şal bütçen varsa kıyafet bile olabilir canım şuan yeni kapandığı için uygun kiyafetleri çok yoktur seçenek olur yani 
tarafından
Bende cok ıstıyorum cevremdekıler de umrumda olmaz ama kendı nefsım agır basıyor benım ne yazık kı pişman olmaktan korkuyorum
(2,301 puan) tarafından
Aslında hepsi de şeytanın vesvesesi de işte insan nefsine yenik düşüyor. Rabbbim ona layık kul olabilmeyi nasip etsin inşallah kuzum yaaa
0 oy
(968 puan) tarafından
sevdiği rengi biliyosan ona göre eşarp şal al en kullanışlı yaricak o bence 
0 oy
(6,180 puan) tarafından
Namaz kılıyormuş güzel bir seccade ve tesbih seti alabilirsin veya güzel bir şal Rabb'im daim etsin İnşallah 
0 oy
tarafından
Rabb'im mübarek etsin. Bu yolda onu muvaffak etsin.

Onun çevresine de kapanma aşkı versin inşallah.

Allah senin gibi arkadaştan da razı olsun.

Aslında namaz gibi kapanmakta Allah'ın emri.

Nasıl ki ayette namaz kılın buyuruyorsa, tesettüre girin, kapanın, örtünün diye de buyuruyor. Ama nefis ve şeytan araya giriyor malesef.

Bu arkadaşının da nefsi ve şeytan aradan çekilmiş annesi ve çevresine bırakmışlar kendi görevlerini ☹️.

Kur'an'ı Kerim ve ya meal- tefsir alabilirsin hediye olarak.
tarafından
Sagol kuzum görsen ay gıbı oldu yüzü zaten ♥️ bende ismine özel bır Kuranı kerım almam ıstedım suan Kuran kursuna gıdıyor ogrenmek ıcın cunku
tarafından
Maşallah maşallah.
Evet kuran alabilirsin çok güzel olur
Rabb'im inşallah sana da şeytan ve nefsi yenip kapanmayı nasip eder canım ❣️. Hak ediyorsun bunu ❤️
tarafından
Aminn aminn kuzum♥️ elbet olucak ama Rabbım erkenden nasıp etsın
tarafından
İnşallah canım ❤️
0 oy
(671 puan) tarafından
Ne güzel Allah herkese nasip etsin 

Şal eşarp alınabilir 
tarafından
Evet canım bende bakıcam şal yada Kuranı Kerim

İlgili sorular

0 oy
58 cevap 2,615 göst.
29 Eylül 2022 Diğer kategorisinde prensess_66 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 318 göst.
16 Şubat 2023 Diğer kategorisinde mys62 (1,789 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 205 göst.
0 oy
14 cevap 429 göst.
4 Ekim 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,922 puan) tarafından soruldu

379,860 soru

11,370,779 cevap

34,854 kullanıcı

...