0 oy
188 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Günler sonra gelen bu ağrı normal mi dayanilacak gibi değil şimdi. nefes alıp verirken çok ama cok acıyor bıçak giriyor sanki içersen kemiriyorlar sanki .?

Valla bende bıktım bu postlardan  benimde tek derdim bu şimdilik:/ tomografi cektiremem ilac kullananam gebeyim ne olacak böyle.  Neden olmayan göğüs ağrısı ortaya çıktı bir anda . Dun gece başladı sabah yoktu şimdi yine aynısı oluyor banada esime de kizima da dua edin akliniza gelirsek sag selamet bizde  kurtulalim bu illetten  günlerdir kizimizi öpmüyoruz sarılmiyoruz bize dedigu şey şu

siz beni artık sevmiyorsunuz ! Surat ifadesi kızgın ve gözleri dolu:(  ne kadar anlatsakta boş anlamıyor cok küçük.  :/ 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah'ım şifa versin inşallah. Acaba ciğerlere mi indi :( kaç haftaliksin?
tarafından
5 canım:(
tarafından
Daha çok yeniymis :(( inşallah sağlığına kavuşursun bitmedi gitti şu illet
tarafından
Amin canım inşallah. bitmiyor ama insanların suçu yok kimseyi suclamiyorum bikti insanlar artık.  Hastaligin bile isteye çıkmasına Sebep olanları Rabbim helak etsin yeter
tarafından
Amin inşallah ahirette yatacak yerleri yok toprak bile almaz onlari
tarafından
İnşallah İnşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm canım çok geçmiş olsun rabbim şifa versin :( sarımsaklı zeytinyağı yap ayak altına sür öksürük enfeksiyona iyi geliyo
tarafından
Yinede sür canım sen ayak altına göğsüne şifa olur belki bak kesmiş ağrısını birkaç gün yap bakalım iyi gelir inşallah. Bide takviye vitaminler alıyo musun supradyn tarzı c vitamini onlarda iyi geliyo kovite
tarafından
Bem sadece göğsüme Süreyim bu defa ayak zor oluyor biraz huylandiriyor beni.  Sagol gülüm.  Öksürüğüm gitti tamamen elhamdülillah.  Post acacaktim da vazgeçtim  o gün.  3 gün once sabah 5 te öksürükten boğulmak üzereyken uyandım konuşayım da esime sesleneyim mümkün değil
( ayri odalardayiz bu arada) sesim çıkmıyor çünkü fırsat vermedi öksürük ogure ogure oksuruyordum.  Sakinleşince bir gayret kalkıp  burdan bu tavsiyeyi yapmaya gittim sürdüm ayak Altıma ama hala oksuriyordim.  Strec sardım ayaklarıma havlu çorap giydim deliksiz 11 e kadar uyumuşum bir daha da öksürmedim o günden beri . Yalan olmasın sadece ciğerlerim balgam atınca bir defa öksürüyorum o kadar.Allah hepinizden razı olsun iyi ki var burası ve sizler ❤
tarafından
Allah cümlemizden razı olsun canım çok sevindim:) ama bidaha aklında bulunsun streçe sarma bol bol sür kalın çorap giy aynı etkiyi görürsün streçe sarmak iyi değil dye biliyorum
tarafından
Neden kuzum
tarafından
Sera etkisi yaratıyo canım buda yeterli verimi almamızı önlüyo etkisini azaltıyo
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Sıcak su torbası varsa koy sıcak sıcak içini ısıtsın canım 
tarafından
Kiz valla iyi ki varsınız Allah razi olsun kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi bu defa hafızamı geriledi bu hastalik çünkü.
 1 haftadir saftrik biri oldum çıktım hic bir şey düşünemiyorum yaptıklarımı unutuyorum . Teşekkür ederim kuzum
(4,698 puan) tarafından
Rica ederim eğer su torba yoksa kaynar suyu kola şişesi gibi birşeyin içine koy ağzını sıkıca kapat göğsüne koy
tarafından
Teşekkürler  genelde öyle yapıyorum cunku su torbası cok patlattım yatağımda korkuyorum ondan  ped şişe candır ❤
(4,698 puan) tarafından
Canım o nasıl patladı bende korkuyorum patlamasından seda sayanın sırtı sıcak su torbası patlayıp yanmış ya bende de fobi oldu
tarafından
Bilmiyorum canım 2 tane patlattım karnıma akti suyu Allahtan ilk sıcaklığı gitmisti bir daha da almadım.  Nasil yanmış ki O bayanın ya şaşırdım bak
0 oy
(178 puan) tarafından
Kuzum eğer imkanın varsa nar havuc portakal mandalina limon sık eşine ve kendine ayrıca ilik kaynat çorba yap babam bu ikisi sayesinde 54 yaşında şeker hastası olmasına rağmen bin şükür ayakta atlattı heemde 5 günde.  Aşısıda vardı ama bu yiyecekler çok iyi geldi. Rabbim şifa versin canım bir an önce kurtulun inşallah o illetten birde muhakkak sık sık bulunduğunuz yeri havalandirin virüs içerde dönmesin
tarafından
Gün icinde aksama kadar açık camlar canım Allah razi olsun. Bu karışımı 2 gündür yapıyorum eksiksiz hemde kizima kocama bende içiyorum artarsa . Ama ilitma kısmını anlamadım kuzum nasıl yapayım meyve su haline getirdikten sonra çorba gibi kaynatayim mi?
(178 puan) tarafından
Kuzum yeni gördüm mesajını umarım iyisindir :( ilik varya kemikten olan onu kastetmiştim
tarafından
Iyilestik canımın içi:) negatif çıktı test sonucum tesekkur ederim:)
0 oy
(198 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin sizi çocugunuza çocugunuzu szlere bağşlasn Rabbim korona sonrası dr a gidin belki kan sulandırıcı verirler pıhtılaşma olabiliyormuş dikkat edin bol bol c vitamini tüketin pekmez iyş diyorlar 
tarafından
Allah razi olsun Evde eksik olmaz ki pekmez bize mi fayda etmiyor bilmiyorum çok teşekkür ederim.  Kan pihtilasmam var normalde igneye başladım ondan sebep . Ilac kullanmıyorum ondan böyle oldu bu defa tahminimce.
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Aşı oldun mu peki? İnşallah inmemiştir ciğerlerine kuzum. Gebeyken tek yapacağın şey bol c vitamini almak ve aşı olmak 
tarafından
Alıyorum canim Aşı olmadım valla kalp damar darlığı ve sertliği var doktor olma dedi.  Tedavim de yarıda kaldı gebe kaldım. Nasip bakalım . Covid olanları 6 ay geçmeden Aşı yapmyorlar  kuzum
(13,202 puan) tarafından
Ondan aşırı rahatsız olmuşsun belli kuzum
tarafından
Normal grip gibiydi canim.
 burun tikanikligi akıntısı öksürük vardi sadece hafif seyirde.  Buu agri yeni başladı.  Ilk covid  hikayem ölüm gibiydi buna binlerce şükürler olsun.
0 oy
tarafından
Zor bir süreç canim bende geçirdim hamile değilim ama hicbirsekilde ilaç kullanmadim  bal zencefil zerdali karabiber tarçın karışımı yapıp sabah aksam 1 bardak sıcak su yarım limonla tükettim ciğerime inmesin diye gargara yaptim bol bol hergun güneşe ciktim ve c d vitamini takviyesi yaptim 10 günde anca atlattim
tarafından
Geçmiş olsun canım Allah bir daha  yaşatmasın.  Gebelikten mi bilmiyorum midem çok yanıyor fazla tuketemiyorum ekşi tatlı şeyleri
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Canım kaçıncı gündesiniz? Bende de dün akşam bayağı bir baş dönmesi oldu, sürekli farklı şeyler çıkıyor işte. Rabbim hepimize şifa versin. Kendini çok iyi hissetmiyorsan ara ambulansi bekleme.
tarafından
Kuzum rahat oldu 1 hafta ama karantina 5.gun bugün.  Geçmiş olsun Allah şifa versin sana da neyin var canım

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 223 göst.
3 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 227 göst.
17 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 170 göst.
10 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 175 göst.
21 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mybaby01. (1,019 puan) tarafından soruldu

382,915 soru

11,461,956 cevap

35,052 kullanıcı

...