0 oy
106 göst.
Diğer kategorisinde (50 puan) tarafından
Uyuyo ya nerde yanlış yapıyorum bilmiyorum çıldıracm ya gündüz bir saat sallıyorum abartısız en en fazla yarım saat uyuyo kalkıyo deli olacam yaaa uyusun evi toplayım die bekliyorum yokk her işim yarım kalıyo yaaa nie böyle Bn mi uyutmayı beceremiyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(4,431 puan) tarafından
Canım sallanarak uyuyunca çabuk uyanıyor kar genelde
(50 puan) tarafından
Bu zamana kdr gündüzleri hep böyle uyudu on gündür canımdan bezdim ya çok uyuyan Bi çocuk değildi saten hiç en azından bir saat uyuyodu şimdi onu da uyumuyo kafayı yiyecm artık
(4,431 puan) tarafından
Canım çocuklar çok değişiyor ya büyüdükçe geçiyor bı zaman sonra ama işte bazı çocukta erken bırakıyor gündüz uykusunu benim kız 15 aylıktı bıraktı gündüz uyumayı cokmnadir uyurdu şimdi de hiç uyumaz üç yaşında hasta falan olursa uyur anca uyumaz erken kalkar ama geç yatar kıpır kıpır bütün gün nasıl dayaniyorlar bilmiyorum bazı.cocuklar on dedimi yatıyor bizim bı yenge var üç çocuğu var on dedimi hepsi yatakta küçüklükten beri biz beceremiyoz zaar ya da yapıyla alakali
(50 puan) tarafından
Bnde sorunu kendim de aramaya başladım o yüzden sizlerden fikir almk istedim çok ii geldi teşekkür ederim zmn ayırıp destek olduğunuz için
(4,431 puan) tarafından
Hayır canım sende ne sorun olsun ki öyle düşünme ne demek rica ederim inşallah çabuk geçer bu donemler
-Reklam-
0 oy
(1,352 puan) tarafından
30 45 dakikaları aralarında derin uykuya geçiyorlar. Sallanarak uyuduğu için derin uykuya geçerken sallanmadığını farkediyor ve uyanıyor.
(50 puan) tarafından
Siz nasıl uyutuyosunuz bnm ne yapmam lazım gerçekten çok bunaldım artık
(1,352 puan) tarafından
Kucağımda hafifce pışpışlayıp tam uyuyacağı zaman yatağına koyup dönencesini açıyorum öyle uyuyor
(50 puan) tarafından
Anladm cnm  bnde deneyim çok teşekkür ederim yorumun için
0 oy
tarafından
Sallayarak uyutmak uyku değildir aksında canım bayılıyor gibi ve sık uyanıyor sallamayi bırakman lazim
(50 puan) tarafından
Nasıl ama onun için geç değil mi lütfen yardımcı olun ya
tarafından
Değil canım ben 11 aylikken uyku eğitimi verdim oğluma sallanmanin alasını yaşıyorduk hemde biraktirdim
(50 puan) tarafından
Gece sallamıyorum bebekliğinden beri alıştı ama gündüz sallanmak istiyor gündüz uykusu gelince nsl uyuyor
tarafından
Yatağına koyuyorum canim döne döne uyuyor
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Bende ayakta uyutuyorum gözlerini kapattığı an yatağına koyuyorum derin uykuya orda geçiyor  belki dişleri çıkıyordur benimkisi dış cikarcagi vakit uyku düzeni bozuluyor 
(50 puan) tarafından
Evt dişten sonra böyle oldu üst iki dişi patladı kızımın uykusu hiç derin değil uyuduğun da kımıldattığım an uyanıyo hemen o yüzden beşiğine sallıyorum uyuyunca bırakıyorum ama nafile onda bile o kdr az uyuyo ki deli olacam artık
(3,681 puan) tarafından
Valla canım 15 aylık oglum  bebekliginden beri uykuyu seven bir çocuk değil tam düzeliyor diyorum dişler maf ediyor  artık evi beraber temizliyoruz
(50 puan) tarafından
Bnm kızım da aynısı büyüdükçe en azından bir kere uyur uyku saati uzar die bekliyorum bekledikçe daha çok hüsrana uğruyorum
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Cnm 14 uz şuan bı süredir bizde öleyiz uyumuyo dişlerden. Sırf kalkmasın diye ayağımda bekletiyorum. İşimizi beraber yapıyoruz sende öyle dene cnm bak sabahtan süpürduk beraber 
(50 puan) tarafından
Çoğu işimi bnde öyle yapıyorum ama böyle giderse gündüz uykusunu bırakacak die korkuyorum
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Uyku sinyali gelmeden uyutmaya çalışma canım. İnan uyku sinyali verince hemen uyuyolar güzel beslenmeyen doymayan bebekte uyuyamz

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 49 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Gulcan58_59 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 176 göst.
13 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulcan58_59 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
9 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Bst.24 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 231 göst.

378,243 soru

11,320,868 cevap

34,765 kullanıcı

...