0 oy
619 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Her sabah mutlaka saat 8.30 da arar yatakta olurum bile bile arar. 1 saat görüntüleride çocuğu  gösteririm. Eşim isten gelir bir arar. Ama mutlaka görüntülü asla normalden aramaz. Isim var şimdi uğraşamam diye açmam esimi arar pınarı aradım açmadı diye. Whatsapp ta tek kapalı olsa bile karşı tarafta tel çalınıyor olarak gözüküyor.  Telim kapalıyken 4 defa aramış haliyle açamadım. Eşime pınarı aradım açmadı diyor. Tel kapalıydı diyorum yok çaldı çaldı açmadı diyor.  Okuma yazması yok ama her seyi biliyor. Benim 1 çocuğum var işim gücüm oluyor aksama kadar onunla görüntülü mü konuşmam lazım 

25 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Belli bir yaşın üstüne sosyal medya kullanmak yasaklanmalı :D babam da whatsappta görüntülü aramayı öğrenmiş 7 24 arıyor :)) artık açmıyorum 
(1,850 puan) tarafından
+ ladim katılıyorum
(612 puan) tarafından
Ayy annem de aynı :) bir gün konuşmasak hiç beni aramiyosunuz diyo. Ben de hiç sevmem telefonda konuşmayı, görüntülü arama falan
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Çok yüz vermişsin canim o yuzden 
tarafından
Kız öyle bıcır bıcır da konuşmam. Çocuğu özledim der arar. Arabada yolculuk yapar aklıma geldi diye arar. Pazara gider özledim der arar. Arasın aramasın demem ama akşama kadar onla konuşamam ya
(22,070 puan) tarafından
Aynen canım ariyosa haftada 2 kere yeter sen bi şekilde söyle her dakka arama diye guzel bi dille
0 oy
tarafından
Acıkcasi bende hergun aranmasini istemem bide arafim acmadi diye idda etmesi ne bilim bilemedim
tarafından
Kız her gün arasın ama 1 2 defa aradım tamam anlarım.  Aksama kadar olmuyor.  Birde açmadı diye eşimi araması. Sinir ediyo
0 oy
tarafından
Anne sürekli arıyorsun sürekli açamam kusura bakma işim gücüm oluyor arada bir konuşalım de güzel bir dille
tarafından
He iyi tamam der trio atar. Kapatir
tarafından
E atsın küstürmeden bu sorunu çözmenin bir yolu var mı sence ? Öbür türlü de sürekli konuşup hesap vereceksin o zaman
0 oy
(120,931 puan) tarafından
engelleme bu kadar zormu
tarafından
Eşim engellediğini görse dilinden kurtulamam. Durumlarımı anasına babasına gizledim diye sürat asmıştı
0 oy
tarafından

Yine bir kaynana teroru :ermm: bu da baska turlusu :ermm:

tarafından
Ya sorma ya
0 oy
(4,588 puan) tarafından
Viy tamam bizde hergun arasiriz sabah bennararim gün içinde o arar bazen tekte kalırız falanda on kere de aramaz yani 
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Ah canm idare et ben iç içe yaşıyorum beş dk odaya geçerim çocuğun altını değiştirmeye ay görsen laf sokarak sever neredeydin beni aramadin mi sen babaanneyi sormadın sen görsen hergun aynı bunada şükür işin olduğunda da söyle
0 oy
(3,102 puan) tarafından
Benim eşimin annesi aynısı :D bide beni bazen beni hiç aramadan eşimi arar,eşim de beni arar annemi ara diye :D 
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Aaa bu da başka bir vaka haha:D

kiz biz saat başı konuşuruz vallaha hiç sıkılmadan hemde :woot:

0 oy
(1,850 puan) tarafından
Bu kaynanalara akıllı telefon vermemek lazım

Benimkide öyle İnternet kapalı olur arar haliyke bende görünmez aradım acmadin der. Eltimden için o hemen açar acmasada hemen geri döner der

Facebook, Instagram im yok derim inanmaz. Vatsabi sosyal medya sanır. 

Hiç sevmedigim şey görüntülü konuşmak annemi bile ayda yılda bir ararım 

Kaynanama kalsa hergun yarım saat konuşalım ister. Bu modellerin eline vermemek lazım telefonu
0 oy
tarafından
Benimki de arıyordu ben de dedim her gün niye arıyorsunuz beni mi kontrol ediyorsunuz dedim daha aramıyor 
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Anne her aradığında msait olcam diye bişey yok sen acmassan meraklanma zaten görünce dönerim ben bazen sende caliyo gözüken şey araması bana gelmiyo internet üzerinden aradığın için falan diye açık açık bilgi ver ustelemesin
0 oy
(14,166 puan) tarafından
Kaynana terörü bitmiyor Allahimmm benimkide sinirlendirdi bugün beni 
0 oy
(13 puan) tarafından
Ay Allah yardımcın olsun. 
0 oy
(181 puan) tarafından
Arasa bi dert aramasa bir dert :) benim kaynana 2 ayda bir arar her gün arasa yine hoşuma gitmez onlarada zor napsa gelinlere yaranamıyorlar:)acaba biz nasıl kaynana olacaz
0 oy
(465 puan) tarafından
Acma canim yada ac anne isim var de kapat sabahin 8 de ne *** yemeye ariyomus
0 oy
(48 puan) tarafından
Bizde de kayinbaba arar surekli bende hic acmam evlerimiz yakin gelsin evde gorsun cocugu aksama kadar isim oluyor telefonum genelde sessizde kaliyor gormuyorum gordugum zamanda acmiyorum hic hoslanmam cunku kendisinden kaynanama da dedim aramayin beni cok gormek istiyorsaniz evi biliyorsunuz gelin gorun diye oda kocasina diyor arama cocuklari dk basi diye ama anlayana iste 
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Benimki aramaz nadirdir genelde eşimi arar haftada bir gideriz zaten ama Benimki de wp konan durumları ona atılmış sanıyor arasa ve kapalı olsa oda aradım açmadı der sende teli aç işini yap kız oda konuşmayınca sıkılır heralde 
0 oy
(2,085 puan) tarafından

Babam da ilk defa Android telefon kullanıyor hiç sorma elinden düşmüyor. Gittiği yerde ilk sorduğu şey WiFi var mı diyor :D

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 735 göst.
18 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Aleynamira (450 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 297 göst.
27 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,559 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 460 göst.
17 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,630 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 600 göst.