0 oy
246 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kullanan var mı kızlar gecrekten ise yarıyor mu? Lazere gitmek istiyorum yine yarım kalmıştı ama başka şehir de olduğum için güvenilir yer bulamıyorum emin olamıyorum. Var mı kullanıp memnun kalan ise yarıyor mu gerçekten 

image

9 Cevaplar

0 oy
(163 puan) tarafından
Ben de bunun aynısından kullandım ise yarıyor ama lazerin kendi yerine gidip yaptırdığın gibi olmuyor bence ben bundan önce lazer gittim 3 gün sonra tüylerim kendi kendine dökülüyordu buda ise yarıyor yaramıyor diyemem ama lazer gitmek farklı bana göre 
tarafından
Ben yarım dönem gittim azalmıştı canım ama sonradan yarı da kalınca tekrar çıktı
(163 puan) tarafından
Zaten hamilelikten sonra vücut yenilendiği için tüyler geri çıkıyormuş herkesten öyle duydum da ben daha doğurmadım bilmiyorum:)) tüylerin baya azalıyor ama zaten tamamen %100 biter diye hiç bir yerde öyle bir şey yok yani lazerin kendi yerine de gittiğimde %85 diyorlardı tüylerim lazer giderken gerçekten aşırı azalmıştı kollarımda yok denecek kadardı çok işe yarıyor ama bu makineyi çok kullanmadım ben hamilelik düşündüğüm için zarar vermiyor diyorlar ama ben yinede riske atmak istemedim
(163 puan) tarafından
Aynen düzenli bir şekilde gidilmezse yarida kalırsa tekrar geri çıkıyor benim 2 3 seansım kalmıştı bıraktım zaman sonra tekrar geri çıktı:))
tarafından
Hadi ya şuan düzenli giderim de işte şehir değiştirsem kötü olur canim
(163 puan) tarafından
Aynen öyle parası da boşa gider üstelik
-Reklam-
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Kuzum buz lazer iyi diyorlar bende ona gideceğim mabel şubesine yazıldım deneyeceğim ins memnun kalırım
tarafından
Kuşum ben gidemiyorum eşim giderse yarı da kalacak yine memlekete gidersem ve güvenilir yer bulamıyorum ya
(1,175 puan) tarafından
Ah ah keşke hic olmaza şu tüyler :))
tarafından
Ah keşke ya keşke
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Ben remingtonun almistim. Duzenli kullanimda döküyor ama geri cikiyor
(2,974 puan) tarafından
Evet 1 yil kullandim düzenli sekilde. Dökülmelerim olmuştu. Sonra kartuşu bitti alamadim da 2 ay icinde tekrar ufak ufal çıkmaya basladi. Sonra tekrar eskisi gibi tuyler geldi. Kullanmadim bir daha
tarafından
Tüh ya bende almim o zaman aynısı olacaksa tekrardan
(2,974 puan) tarafından
Herkeste ayni etki olur mu bilmem ama bende olan bu o yuzden tavsiye etmiyorum canim sen bilirsin.
tarafından
Çok sağol canım iyikide yazdın
(2,974 puan) tarafından
Rica ederim canim
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Çoğu kişi alıp satıyor sanmıyorum işe yaradığını neden satsın o zmn onca para veripte.bana mantıksız geliyor şahsen önce jiletle alıp sonra lazer yapmak ztn kıllar jiletle gurlesir kalın çıkar makina ne yapsın o köklere .giden arkads vardı tüm vicut için kollarında aldirmisti ama çıkmış yine yani.ben epilasyon makinayla alıyorum heryerimi kollarını fkn gayet memnunum 
tarafından
Epilasyonda çoğu batık yapıyor canım lazere gidip memnun kalan da var çıksa da eskisi gibi gür çıkmıyor
(2,330 puan) tarafından
Çıkmıyor ama tamamen de bitmiyor yine ztn bitmez yani hormon bu
0 oy
(17 puan) tarafından
Ben kullandım canım bayağı azalttı bende gayet memnun kaldım düzenli uygulamadigim halde suan hamile olduğum için kullanmiyorum ama özel bölge ve koltuk altı  hariç diğer bölgeleri sadece bir kere ağda yaptım çıkmadı diyecek kadar az cıktı tüyler 
(17 puan) tarafından
Bayagi atım sayısı var öyle kolay kolay bitmiyo da önceden tavuk derisi görüntüsü olurdu agdadan sonra o bile gitti ben tavsiye ederim alacak olanlara ben sağlık dışında kimseye açamam utanırım açıkçası o yüzden almıştım
(17 puan) tarafından
Ben 2 'yıl önce 1500 e almıştım bayağı pahali olmuş
tarafından
Bende bakicam canım sağol
(17 puan) tarafından
Rica ederim canım ama herkeste aynı etmiyo gösterir mi bilmiyorum
tarafından
Karar vericem canım çok sağol bilgilerin için
0 oy
(119,456 puan) tarafından
alma buse ben bu yaz hamile oldumu bilmeden 2 seans lazere gittim bunun bi degisini almistim lazere gitttigin cihazlar daha profosyonel bunlar o kadar etkili degil bu paraya full lazer yaptirirsin
tarafından
Hadi ya sevdam burda bulabilsem bir yer gidecem
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kız trabzonda güvenilir güzellik merkezleri var 
tarafından
Nerde kuzum isimleri ne de bana
(7,098 puan) tarafından
Çapar güzellik salonu kuzum estetik salonu diye de geçiyor ortahisarda hem güvenilir hemde iğneli lazerle garanti veriyorlar benim yakınlarım hep oraya gitti cokta memnunlar bende gidicem inş
tarafından
Hadi ya Allah razı olsun canım bende ortahisardayim pazartesi gidicem valla çok sağol kime sirduysam bilmiyorum dedi karışma çıktın
(7,098 puan) tarafından
Önemli değil kuzum git muhakkak memnun kalırsın bizde durumları bir düzeltelim gidicem bende karşılaşırız belki orda :)) ama sana bir tavsiye daha eğer dayanabilirsen iğneli yaptır
0 oy
tarafından
düzenlendi

image

image

Bnmde bu cıhazdan var kullanıyorum hamılelıkden once sıfıra ındırdgım tüğkerimi hamılelıkde hormonlardan dolayı tekrr cıktılar suan kızım 10 aylık oldu 2 3 aydır kuklanıyrum baya bı azalma var canm duzenlı bı sekılde kullanıldıgı taktırde gercekden ıae yarıyo. Ben cok memnunum

tarafından
Kuzum 3 senedır cıhaz bende ben yaklasık 4 5 ayda tamamen bıtırmıstım tüğlerimi ama hamıleleıkden anra alamayınca lazerde yasak dedı doktor hemde hormonlardan dolayı tekrr cıktı ıste suan yenıden basladm daha 2 3 ayda yıne etkı gordum baya. Ben memnunum yanı bılemem
tarafından
Karar tercıh senın
tarafından
Bakım canım merkes bulamazsam alıyım en iyisi
tarafından
Yorumuma benm cıhazımı attım canm aynısını sanırsam
tarafından
Bakıyorum canım çok sağol

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 106 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.
1 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Defnedamla (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 46 göst.
10 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hilal02 (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 143 göst.
31 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Vuslat_vuslat (221 puan) tarafından soruldu

380,884 soru

11,403,565 cevap

34,941 kullanıcı

...