0 oy
114 göst.
Aile kategorisinde tarafından
kapalı

Şimdi kızlar eşim aylık 5 bin TL aliyo mesaiye kaldığı zamanda ayda 7.500 TL alıyo. Ama iş yerindeki patronundan memnun değil iş arkadaşlarından memnun değil gelelim soruya:ermm: 

Yalovaya taşınalım orda hem kiralar ucuz hemde mesaisiz 7.500 alıcam mesaiye kalırsam 10 bin olucak artı açığa gidersem 15 bin alacam diyo:ermm: bende İstanbul'a alıştım yıllardır burdayım. Şimdi hiç bilmediğim bir yerede gitmek cesaret işi kararı bana bıraktı sizce ne yapmalıyım:( 

Dün gece baya konuştuk ben daha fazla böyle çalışamam aşkım ne zamana kadar sabah 7 akşam 10 yapacam dedi. Çok yoruluyorum hiç bir hayatim kalmadı size bile zaman ayiramiyorum dedi. Eğer tmm dersem bu hafta sonu bir günlüğüne gezmeye gidecez maksat bana orayı göstermek sevdirmek:angel: 

Sezce ne yapmalıyım bana bir fikir verin ama yargılamadan kırıcı olmadan gerçekten aklım çok karışık ya ☹️

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 99 göst.
9 Mart 2023 Aile kategorisinde Humeyra gul (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 268 göst.
0 oy
20 cevap 1,029 göst.

377,957 soru

11,312,953 cevap

34,747 kullanıcı

...