+1 oy
772 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (15 puan) tarafından

image

Bu takım 350 lira diyolar çok güzel gri rengi daha da güzel fakat pahalı 19 haftalık hamileyim oğluma bı kaç yelek yaptırmak istiyorum ama uygun bildiğiniz sayfa falan var mı

41 Cevaplar

0 oy
(119,278 puan) tarafından
ohaaa valla annem girse tipa tip aynini yapar yaa
(13,202 puan) tarafından
Haha size fotoğraf atayım mı :D
tarafından
Atttt :D bekliyorummmm❤️
(119,278 puan) tarafından
at kiz bu postami atcan
(13,202 puan) tarafından
He kız ama asıl bombayı bulamadım arıyorum aşağı bakın
(13,202 puan) tarafından
Attım kız ikisini de
-Reklam-
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Abartmışlar ya

(15 puan) tarafından
Aynen öyle 200 falan dese anlarım el emeği derim de abartmış baya bi
tarafından
Kız melike neyini abartmış bir yumak ip olmuş 19 lira en az 10 yumak ip gider bu takıma az bile demiş
(27,348 puan) tarafından
Kız yok bence ya örnegi ağır degilki
tarafından
İplerin fiyatı ağır :) bu modele çift kat ip örülüyo
(27,348 puan) tarafından
Hmm birşey diyemem o zaman ama bana pahalı geldi :)
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Kuzum dolaba bak ben bi kadından aldım çok güzel geldi
(15 puan) tarafından
Dolap uygulamasında ödemeyi nasıl yapıyorsunuz canım
tarafından
Kredi kartı canım
(3,730 puan) tarafından
Kredi kartından canım normal siteler gibi
0 oy
(2,963 puan) tarafından
Dolap uygulamasina bakabilirsin sifir urunler bulunuyor uyguna
0 oy
tarafından
Kız bunda ne var kendinde örersin ya kendi sevginle daha da iyi olut
(15 puan) tarafından
Örmeyi bilmiyorum gösterecek kimse de yok
tarafından
Kız dümdüz örgü sadece biri başlasa yeter ne var bunda örgü bilen yakının yok mu yakın olsak ben öderim bu ne bunda ne var
0 oy
(690 puan) tarafından
Bende kendim oruyoeum önceden satışını da yapardım ama insalari memnun etmek zor diye sadece hobi olarak yapıyorum..neden bu kadar pahalı değil aslında ip fiyatları o kadar uctu ki bir yumak ip olmuş 17 18 lira..ee yapanda emeğini koyacak ki yapılsın.o yüzden hiçbir emeğe pahalı demeyin ne zorluklarla yapiliyorlar
0 oy
tarafından
Kuzu ben yapabilirim bu sayfalar takipçileri ve sipariş vereni çok olduğu için fiyatları ucuruyorlar bende etrafına yaptım geçen sene bu sene lif yapiyirum  sadece ama istersen uygun fiyata yaparım sana ata yelekleri yapıyorum midellwrine bak çok guzeller
0 oy
tarafından
Ipleri pahalı çünkü canım bunların bende çok ördüm bu takımdan en son 250 ye yaptım bend e 
0 oy
(3,886 puan) tarafından
Uygun bildiğin ana evi var :D   el emegi olduğu  için  pahalı canım makine örmesi olsa belki daha uygun olur. Hani böyle  takim olarak bilemem ama kermeslerde e bebekte civilde filan yelekler hirkalar oluyor 
0 oy
tarafından

Canım ben hamileyken 3 tane yelek ördüm ki o fotodaki yelek en kolay model gir YouTube ye aç bı video al eline şişi bir şekilde örmeyi  öğreniyosun emin ol üstelik sadece iplerin fln masrafı oluyo emin ol çok basit 

Ben hiç bilmiyordum bakarak öğrendim hem saklasın kendim ördüm diye <3:):angel:

0 oy
tarafından

Bende bir dünya örme yelek kazak vardı hepsini verdim birilerine yarım çuval hemde bu kadar pahalı olduğunu hiç bilmiyodum

0 oy
(1,381 puan) tarafından
Civilde hazır el örgüsüne benzer süveter ve yelekler var canım uyguna .  Bi bak istersen aklına yatarsa alırsın. Bnde kızımaalip giydiriyorum. Böyle baya pahalı bnm için hiç gerek yok
0 oy
tarafından
Benim çevremde yapan var aynen böyle pahalı yapıyorlar. Bir lif bile 12 TL
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Valla bacım bunların aynısı ördüm model de yok aslında düz örgü ama el emeği olduğu için pahalı 
0 oy
tarafından
Sırf bu orgulere bu kadar pra vermemek ıcn ılk amigurimi oyuncajlardan ögrenıp ördüm  snrada yelek patık kızıma bı cok sey ördüm.  Tamam el emegı ama bazen gercekden cok fazla fıyat ıstıyolar
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Ben kendim iki tane ördüm kırmızı ve mavi canım cinsiyet belli değil diye tabi bu kadar güzel değil tek renk ama yelek ya i YouTube den bana baka yaptım hatta yarın a101 e geliyor ip alıp devam etcem kendin ör vaktin varsa
0 oy
tarafından

Yeleğin aynısınin grisini ben tek aldık mağazada 15 TL :D Instagram da fiyatlar uçuyor

0 oy
(7,704 puan) tarafından
Valla canım değiyor doğrusu. Emek çok fazla
0 oy
(664 puan) tarafından

Bundan yaptırmam anneme kızımaimage

Vallahi annem birsürü yaptı daha da yapıyor İnternete sevdiğim modelleri atıyorum yapıyor bende biliyorum video izleyerek yapabilirsin

0 oy
(302 puan) tarafından

Ben yaparım dermişim :woot:

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 235 göst.
26 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 91 göst.
7 Şubat 2022 Diğer kategorisinde ÖzEn (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 110 göst.