0 oy
379 göst.
Diğer kategorisinde (1,101 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Kızlar dün post acmıstım bilenler vardır kzıım için dua istemiştim bugun ameliyat olucaktı dua eden herkesten Allah razı olsun duanızı eksik etmeyin meleğimden bugun sabah erkenden gittik saatlerce bekledik ameliyata girmesini ama sıkıntı cıkmış ameliyathanede bi türlü alamadılar ameliyata oysa ki ben ne cok heveslenmiş hiç degilse ameliyata giderkende olsa 2 3 dakika görücem diye ama Malesef iptal olunca göremedim meleğimi 1,5 aydır yoğun bakım genel durumu iyiymiş ama amliyat durumu oldugu için çıkarmıyorlar cok özledim kızımı kokusunu bile içine cekemedim sadece 2 kere eline dokunabildim ilk doğdugu zaman dua edin bir an önce iyileşsin melegime kavuşayım cok zor geliyor artık üzüntüden sürümde baya azaldı 30 CC anca cıkıyo bazen o kadar bile cıkmıyo napıcam bilmiyorum herşeyide denedim azalmasın diye halada deniyorum ama azalıyo cok bunaldım :'(

8 Cevaplar

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Stres yapma uzun yolu katetmişsin zaten ne kalmış surda been eminim kavuşacağına rabbim bol şifa versin sıhhat versin sana sabır versin üzülme geçici bu günler yarın bi bakmışsın kocaman olmuş 
(1,101 puan) tarafından
Amin inşallah evet uzun yol kat ettik bu  3cü ameliyatı olucak eger iyi gecer ve sonrasında bi sıkıntı cıkmazsa doktor son ameliyatı olabilir dedi tek sıkıntısı suan ameliyat durumu diğer herşey cok şükür düzene girdi hayırlısıyla bu ameliyatı atlatıp saglıgana kavuşur inşallah yorucu ve yıpratıcı bi sürec rabbim kimseyi evladıysa sınamasın gercekten cok zor her hastaneden aradıklarında kalbim pır pır ediyo korku alıyo içimi nedense birden ilk günlerden kalma heralde
(1,862 puan) tarafından
Kac aylık ne sorun var tam olarak kusura bakmayın ama merak ettim
(1,101 puan) tarafından
1,5 aylık şuan 31 haftda erken doğum oldu bagırsaklarında sıkıntı var ayrıntılı ulturason dada cıkmıstı ameliyat olacağını biliyorduk ama erken doğum olması ve en zor tipi olması baya sıkıntıya soktu ameliyatlar cok riskliydi 3cü ameliyatı ilk ikisine göre daha az riskli dedi  ister istemez bende de stres oluyo bide oğlum aklına geldikce kardeşim ne zman gelicekmdiye sorunca daha kotu oluyorum
(1,862 puan) tarafından
Anladım canım benim yeğenimde bağırsakları dolandı altı aylık ameliyat oldu düzelmedi kaka yapamıyor zorla yaptırıyorlar seni çok iyi anlıyorum inşallah geçecek bugünler canım allah ikisinede acil şifalar versin biran önce kavuş inşallah bugün mübarek gün rabbim yüzünüze baksın insallah
(1,101 puan) tarafından
Amin canım inşallah Rabbim ne kadar hasta bebek varsa şifalarını versin inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Vardır bundada bir hayır cnm 

Rabbim sana bağışlasın wvladını insallah kuzu
(1,101 puan) tarafından
Amin amin inşallah canım
0 oy
(2,202 puan) tarafından
Ben bid hafta bekledim yogun bakim yolunu gercdkten zor yasayan bilir derler ya allahim kimseyi evladindan ayirmasin senide guzel kizina tez zamanda saglicakla kavusrtursun rabbim şafi ismiyle sifa versin yavruna canim.sutunu kaybetme bak bebeginin senin sutune ihtiyaci var ben humananin kimyonlu rezene cayini ve hergu.n hoşaf ictim 7 8 bardak ve sık sag manuel almistm iki saatte bikere sagdim ve her bi gogsumu yarim saat sagdim gunluk belki 5 saat birakiyodum elimden pompayi gece de alarm kurup kalkiyodm iki saatte bir. Sen guclu ol kizinda ayni annesi gbi guclu olsun annesinden dahada guvlu dirayetli olsun aminnn
(1,101 puan) tarafından
Amin inşallah inşallah kuzum Ben elektrkliyle sagdım attım ilk zamanlar buzluga geceleri yorgunluktan heralde kalkamıyorum bende humananın caylarından aldım rezeneli olan bitti sayılır bestlak Damla aldım birde inanki zorla yiyp içiyorum hastanmmak için içimden gelmiyo oglumda aklına geldikce kardeşini soruyo daha kotu oluyorum 2 ci ameliyattan sonra baya azaldı ozman cok strese girmiştim bende 3 saatte bir sagmaya calısıyorumm ama daha sık sagcam artık belki cogalır hemşireyle konuştum emmediği için de azalma olur dedi inşallah sağlıgana kavusur evimize gelirde rahat rahat emzirir kokusunu içime cekerim yavrumun
(2,202 puan) tarafından
Ye kuzum bak bir evladin daha varmis kizinin sana ihtiyaci var annesi saglikli olsun ki yavrusuna baksin.dun ben asiri sancilandim kizim 4 aylik hastanrye gidene kdr agladim bebegime kim bakicak benm apandistim patliyorsa diye hastanenin kapisindan geri dondum meger gazmis ama bebegim kalcak bensiz diye mafoldum bugun corap patik terlikle geziyorum ben iyi oluyimki bebegimde iyi olsun.sende kuzum iyi ol kizin sagligina kavusucak rabbimin izniyle evine gelicek annesini uykusuz birakicak o gunleri gostersin rabbim sana da ki gostericek insallah hep dua edicem sana ve guzel kizina ❤❤❤❤
(1,101 puan) tarafından
Amin inşallah kuzum Allah razı olsun cok sagol❤️❤️
(2,202 puan) tarafından
Senden de kuzum sende sagol ❤❤❤
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun Canım Allah sana bağışlasın evladını inşallah sağlığına Kavuşur meleğin 
(1,101 puan) tarafından
Amin inşallah inşallah canım
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Rabbim bir an önce sana kavuştursun yavrunu sağ saglim sağlıklı bir şekilde 
(1,101 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
tarafından
Allah'ım şifa versin prensesini sana kavuştursun inşallah
(1,101 puan) tarafından
Amin inşallah inşallah
0 oy
(432 puan) tarafından
Kıyamam kuzuma ya Allah tez zamanda şifa versin versin hemen kucağına al çok üzüldüm canm Allah kimseyi çocuğu ile sınamasın 
(1,101 puan) tarafından
Amin inşallah canım inşallah
0 oy
tarafından
Kiralik sut sagma pompalari varmis elektrikli daha iyiymis onlar emis gucu ayarlaniyomus felan bide onu dene belki sutunu arttirmaya yardimci olur emme kademesi ayarlandigi icin. Teklisi 60-70 ciftlisi 120 felanmis aylik kirasi. Googleden arastir bi dene bakalim
(1,101 puan) tarafından
Canım benimkide elektrikli oğlumda almıstım lansinohunkini çiftli onunla sagıyorum sürekli hemşireyle konustum emmediği için azalma olur ne kadar sagsanda dedi ama benimki daha cok üzüntüden stresten azaldı bence
tarafından
O zaman bol su icmeye devam et psikolojik destek de al istersen kendini rahatlatabilmek stresini azaltabilmek icin. Bide sade soda bende cok guzel sut yapmisti dene istersen. Asitinin kacmasinj bekleyip oyle ic istiyosan
(1,101 puan) tarafından
Humananın caylarından aldım bi paketi bitti bestlak Damla aldım onuda kullanıyorum su fazla içemiyorum mide mi bulandırıyor soğan falan yemeye çalışıyorum işte sodayıda denerim destek olan konustuğum kişiler var rahat rahat ama ne yaparsam yapim rahatlayamıyorum Allah'ın izniyle ameliyatını olsun cıksın saglıga kavussun evimize gelsin öyle rahatlarım

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 785 göst.
23 Nisan 2024 Aile kategorisinde NSYhO (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 192 göst.
13 Ocak 2024 Aile kategorisinde Havin06 (2,110 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 225 göst.
0 oy
12 cevap 343 göst.

380,227 soru