0 oy
642 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Dayımın kızının var onun kuzeni. Sürekli bana yazıyordu benim kızımla onun oglunun arasında 2-3 gün var. Benim kızım büyük. Ve doğduğu günden beri sütün var mı kaç cc ? Özel aşı yaptırıyorum sende yaptır. Oğluma hamak aldım sende al. Yani sürekli böyle saçma sapan yazıyordu ilk zamanlar 2-3 günde bir sonra haftada bir. Sürekli hava atar gibi benim oglum şu kadar kilo senin kaç kilo oldu ? Sanki benim kızımla si.dik yaristiriyor oğlunu. En son yine yazdı kızın nasıl diye bende uzun zamandır sorunlar yaşıyorum eski postlarimi bilenler bilir. Birde bu kız tekrar yazınca bende hiç yapmayacağım bir şeyi yaptım ve onun anlayacağı dilden konuştum . Nispet yaptım hep o oğlunu ovuyordu. Bende kızım huysuz 2 tane diş çıkardı desim resim attım. Aa ne güzel bizimkisi daha çıkartmadı dedi. Sonrada yazmadı gün içinde fazla. 1-2 aydır hiç sesi çıkmadı. Ağzının payını aldı diye düşündüm. Son zamanlarda kızım emekliyor bende o yüzden dedim dur bir daha nispet edeyim 7.5 aydır sürekli hava atıp duruyordu bilmiş bilmiş konuşuyordu. Umursamadım ama artık bunaldım. Bende biraz önce yazdım napıyorsun dedim oglum hasta ağız ve burun akıntısı var çok kötü öksürüyor doktor ilaçları kullan bronşite çevirmesin demiş . Bende geçmiş olsun felan filan dedim. Kızda bana video atmış oğlum çok hareketli baksana canım diye. Videoyu açtım baktım bir de ne göreyim oğlu küçük sallanan besiklerde yuvarlak demir var ona tutunup ayağa kalkıyor :woot: bizimkisi 1 aydır emekliyor simdide tutunup ayaga kalkıyor erken yürüyecek demez mi :D

Ulaannn şoktayım :D:woot:

Ben hava atayım derken havayı aldım :D

Hiç huyum değildir ama sürekli hava atması canımı sıkıyor :D

Yürüteç almadım seninkisi yurutec kullanmış ondan böyle demekki dedim. Ayy amann niye almıyorsun kii almasam ben almam erkek  sonuçta dedi. Bende herkesn kendi tercihi geç yürüse bile almayacam dedim. Burda post açmıştım ve çoğunluk yürüteç kullanmadım 11 aylıkken yürüdü bebeğim demiştiniz ona güvenerek tercihimi yaptım kızlar :D

Yuruteci alsam mı daha iyiydi acaba ? :ermm:

Bebekten bebeğe değişiyor evet biliyorum niye bu kadar kafaya takiyorsun saçmalama diyeceksiniz ama böyle biri değilim bu kız kaç aydır şımarık şımarık yazıyordu . O yüzden böyle bi enerji oldu ona karşı içimde. Bana yazınca kesin yine hava atmak için yazıyor kim bilir ne oldu diye düşünüyorum. Cevap verme sil at desen durduk yere silip atamam cevap vermesemde kıskandı cevap vermedi çekemedi kızıyla oğlumun arasında fazla bir gün yok o yüzden diyecek amaannn moralim bozuldu yaa .

Yarın kızımla hemen yürüme hatta koşma egzersizlerine baslayacam. :D

Tabikide şaka evet sinirlenmiş olabilirim canım sıkılmış olabilir ama konunun en başında da belirttigim gibi benim kızımla si.dik yaristiriyor demiştim. Şimdi ben onun ogluyla kızımı mi yaristircam ? 

Tabiki de asla :kissing:

Havası batsın :getlost:

10 Cevaplar

+1 oy
(1,862 puan) tarafından
Boş işleri severim herşeyi unutturur:)
tarafından
İlk zamanlar bende güldüm m.al galiba bu kız dedim umursamadim ama iyice yüz buldu sanırım anlamadım
tarafından
Gerçekten yarıyor benim rahatlığım onları rahatsız ediyor bak gece gece beni yine günaha soktular hahaha
tarafından
Boşver sen güldükçe dediklerini kafaya takmadikca onlar kuduracak :D
tarafından
Kudursunlar hasbalar :D
tarafından
Ohh sefamm olsunn :D
-Reklam-
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Kendine dert ettiğin şeye bak boşver.  Onunki de görgüsüzluk biraz.  Maşallah iki bebeğe de deyim onların biseyden haberleri yok . Kıyaslamak yeri geldikçe ben de yapmışım dir kabul ediyorum ama devamli olmaz . Büyüdükçe bu okul kiyasi karne kiyasi lise o bu şu derken evlendiklerine kadar gider valla 
tarafından
Hahahaha kız ne sözler var sende beğendim ;))
(3,794 puan) tarafından
Nazarin değdi kız bütün sözler uçtu gitti:)
tarafından
Hahahhh ayy tuhh yaa nazarımda değmez ama ne biliyimm
(3,794 puan) tarafından
Ilham perilerim kaçtı :/
tarafından
İnşallah geri gelirler canım yaa ben kaçırdım tuhh :((
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Aman he he de geç ne takıyon kafana. Allah Baska dert vermesin. Erken yürümesi çok mu iyi bişimiş. Görürüz iki gün sora heryeri döküp saçsın da. Ahahha aglar bu seferde sana heryeri oynuyor diye. 
tarafından
Aminn canım valla çok zor :// Çiğdemtepe de oturuyorum canım ben. Yani Yenimahalle'ye bağlı. Sen nerede oturuyorsun canım ?
(3,551 puan) tarafından
Ben de yenikent de oturuyorum.
tarafından
Sincan tarafı mı oluyor canım ?
(3,551 puan) tarafından
Evet canım Sincan İn ilerisi ayaşa giderken. Sincan dan bağımsız.
tarafından
Oralar pek soğuk olmaz. Bizim buralar çok tepelik acayip esiyor
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Bosver takma kafana saglikli olsunda gerisi hep bos. zamani geldiginde olur
tarafından
Kurban olurum senin yüreğine kuzumm ❤️
(1,763 puan) tarafından
Kiz sen ne guzel bir insansin ya vallaha yorumlarin gece gece yuzumu gulduruyor yureginin guzelligi diline vurmus Rabbim herseyi guzel gonlune gore versin ins <3
tarafından
Teşekkür ederim canimm çok sağol sende şuan beni çok mutlu ettin yorunlarinla desteğinle ❤️❤️ burda aile gibiyiz canım can sıkmak kolay herkesin postuna kötü kırıcı yazmak zor değil. Zor olan moral vermek destek olmak. İnsan bazen oluyor ki ailesine dostuna anlayamıyor. Bazen guvenemediginden bazen de sacmalamaktan korktuğun için. Burda sacmalasamda gülüp geçiyoruz çoğu zaman :) saçma sapan post açtığım oluyor can sıkıntısından ... Rabbim seninde gönlüne göre versin kuzumm bebisinle güzel mutlu bir aile yuva nasip etsin inşallah ❤️❤️
(1,763 puan) tarafından
Amin canim cumlemize ins :) kalp kalp kalp
tarafından
☺️☺️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(342 puan) tarafından
Ammmaaaann her bebeğin gelişimi farklı sonuçta ne diye moralini bozacan ki istediği kadar söylesin yazsın umrunda bile olmasın Allah bağışlasın de geç.
tarafından
Anlamaz canım çok bilmiş olduğu için önceden de bana yazdı ek gıdaya ben geçtim canım sende geçtin mi diye yok dedim neden gecsene dedi eltimde ben 4 aylikken başladım yenge dedi bağırsakları alışsın diyeymis kabız olmasın diyeymis. Ben ne biliyim anamm valla doğurmak değilde bakmak zormuş ❤️
(342 puan) tarafından
Benim bebeğim prematüre giden gelen bana neler söyledi. Ağzını açan bu bebek çok küçük dedi. Hamile bir tanıdık vardı bebeği 4 kilo doğdu kızım 3 aylık daha yeni 4 kilo oldu. Her seferinde bana dedi benim oğlum senin kızının 3 aylık kilosuna doğacak dalga geçer gibi. İnan sadece güldüm geçtim. Moralini bozma bu saçma sapan şeyler için herkeste ağız var konuşuyor önemli olan kafalarının içinde akıl var mı onu bilemek lazım sen doktorun tavsiyesinden başka bir şey yapma
tarafından
Ayy ne kadar vicdansiz insanlar var yaa aklım almıyor soylenilecek söz var soylenmeyecek söz var. Terbiyesiz insanları üzmekten zevk mi alıyorlar nedir yani anlamış değilim. Bir söz söylemeden önce insan bir düşünür karşı taraf üzülür mü diye . Pislikler ayy sinirlerim bozuldu. Bebisinin o minnak kalbi atıyor mu atıyor ohh çok şükür sağlığı yerinde mi yerinde gerisinin bi önemi yok. Bellemisler kiloda kilo . Gözlerim doldu ya :( sen sakın üzülme canım benim. Allah'ım evlatlarimizla sinamasin hiç birimizin. Geri kalanında canı cehenneme pehh
(342 puan) tarafından
Ben onalrı Allaha havale ediyorum benim çektiğimi bir Allah bilir bir de ben. Şuan aldığı tek nefese şükrediyorum sağlıklı olsun zayf olsun umurumda değil istediklerini söylesinler
tarafından
Aynen takılma onlar insan olamamış canım.
0 oy
tarafından

:D:D kız boşver ne takıyorsun biliyorum insanin sinirlerini bozuyorlar ama takma sen takdıkça o daha devam eder .egzersizlere başlayacam dedikten sonra orda koptum :D

tarafından
Yarar yarar atıyorum
tarafından
Canım duruma şimdi attım resimleri :)) unutmuştum kızım yeni uyudu öyle aklıma geldi :) yazan olursa post acicam yazan olmazsa acmycam hahahah :D
tarafından
Kız internetim yok yeni gördüm ne oldu kimler gördü
tarafından
Canım listemdeki herkes gördü . Ama yazan olmadı :D
tarafından
Gerçekten mi bak kim 5 durumada baktıysa emin ol laflarin baya dokunmuştur
0 oy
tarafından

Boylerine en güzel cevap

image

image

image

image

image

tarafından
Durumda paylaşınca okundu bilgisi kapanıyor mu ? Aa bir yaşıma daha girdim ulen WhatsApp sen nelere kadirsin :D
tarafından
Evt kız kapanıyor bizimkiler öyle yapıyor bende onlardan öğrendim görümcelere öyle yapıp bakıyorum eşime de yaptım dedi böyle kalsın karışma:d
tarafından
Kız nasıl yapılıyor kii banada söyle? Kaynanam bazen WhatsApptan birşeyler paylaşıyor durumdan açıp bakmıyorum konuşmuyoruz diye. Bi taraftan da merak ediyorum :D Funda bakıyor takip ediyor demesin diye bakmıyorum hahahh :D
tarafından
Dur onuda atayim ss alayım aşağı bak atıyorum
tarafından
Tamam canım at bakalım hemen uygulayım
0 oy
tarafından

image

image

image

al bak böyle işaretledim mavi olan böyle siyah olacak ama sen durum atınca kaldır eskisi gibi yap yoksa senin duruma kim bakmış göremiyorsun son görülme misali seninkini kimse görmüyor ya sende başkasının goremiyorsun
tarafından
Helal olsun kardeşim ❤❤❤
tarafından
Kız 10da uyandım kafam  kazan gibi :D
tarafından
Bende aynı öyle oldum yaa.Senle bi gece daha öyle olduk haritrlamisin bilmem kaç gün önce biri post açmıştı korkan girmesin diye sonra sende yeni post açtın kadın ordan seni sakinleştiriyor öyle tıklasın bende orada sizinle konuştum baya uzun güzel bir geceydi ama tanistmadik  hatırladinmi o gün yasagimiz güzel geceyi haha
tarafından
Hatırladım canım hahahaha :) kız öyle bir sordun ki hatırladın mı o güzel geceyi diye sanki başka birşey var gbi sordun hahahahahhh :D
tarafından
Hahahaha ama ne unutulmaz bir geceydi
0 oy
tarafından
Eşimin kuzeninin karısı yapıyodu aynı şeyleri bana sürekli. Aldıklarını atıyodu oglum oyuncak oynarken paylasim yapmistim gidip kizinin oyuncaginin videosunu atmisti bana durduk yere he kizi da oynamiyo kendisi gosteriyo boyle bunlari aldik diye. Evini benimle yarıstıriyo felan. 4 cesit yemek yapip foto atiyo. Napiyosun dedi bi keresinde bende cevap verdim sen napiyosun dedim kumbarami sayiyorum su kadar cikti felan dedi shahahah ya ve yalanli abartarak anlatiyodu esyalarini kizina aldiklarini. Aldigi beze kadar bana atiyodu sanki ben ogluma poset bagliyorum. Yalanlarini yakaliyodum ama vicdanliyim g.t etmiyodum onu. En son bissys sinirlendim engelledim hala engelli. Simdi de evlerimiz yakin oldu bana yaklasmak istedi numarami felan istedi kuzenimden verdirmedim. Gecen de meydanda oturuyodum uzaktan bön bön bakiyo konusmaya calisiyo kisa cevaplar verip baska tarafa baktim gel otur dememi bekledi demedim. Esime de soyledim sakin kuzenimdir deyip cagirma karisi bi laf soyler duvara surterim onu diye. O da huyumu bildigi icin cagirmiyo zaten. Gorgusuzun teki ***** surekli hava civa. Bide bu ay asi varmi diye bile bana soruyodu kriz geciriyodum. Sonra kizi bi sure yuruyemedi fizik tedavi aldi. Bizim durumumuz cok iyi degil parasiyla beni ezmeye calisiyodu hep. Kizinin yuruyemedigini duyunca esime dedim ki iste Allah gsterdi onemli olanin para olmadigini. Apta.l embesi.l kepçe agizli sjsjhshdhdh neyse ki kizi suan yuruyo cok sukur ama belki anlamistir onemli olanin huzur saglik oldugunu. 
tarafından
Zor canım böyleleri anlamaz. Yine sohbet etsen yine boş hava yapar. Bir söz vardır boş tenekeden çok ses gelir diye bunlarda o cinsten ;)
tarafından
Annem zaten kizim sakin yakin oldu evlerimiz diye onunla tekrar gorusme damarina basar doversin rezil olursunuz kocanla da aran bozulur dedi. Bide burda cok fazla akraba var tam rezillk. Kadin oyle bi kadin ki bi kere daha konusmayi kesmistim obur akrabaya yaziyodu neden benimle konusmuyo diye bsna messj atiyodu zaten senin umurunda olmaz konusmamamiz diye bende neden umurumda olsun benim annem babam kardesim esim oglmdan baskasi umurumda olmaz dedim. Garip birisi yani konusunca hava atiyo konusmayinca triplere giriyo ahshhs
tarafından
Önce degisikmis biriymiş cidden :D
0 oy
tarafından
Canjm ben bile kiskandim ne yap ne et yurut çocuğu 
tarafından
Aralarında 2-3 gün var bide yani :D kiskanilmayacak gibi değil cidden
tarafından
Hadi gorim seni zaten biraz ustune dussen bir haftada baslar
tarafından
Yürüteç almadım inşallah yine 1 haftada yürür :))
tarafından
Niye almadin ki bi zarari olduğunu mu düşünüyorsun
tarafından
Evet canım 2 sebebi var . 1cisi parmak ucunda yürümeye alisiyormus tabi her bebek aynı değil ama yinede guvenemedim. 2cisi bebekte travma oluyormuş yurutecten bir yere vurduğunda . Etkileniyormus bebekler.  Video izledim önermiyoruz yuruteci diyorlar. Siz koltuk altından tutup öyle yürütun diyorlar. İlk bebeğim olduğu için tecrübem yok. Hem burda da post açmıştım çoğunluk alma dedi . O yüzden iyice emin oldum kararımdan.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 108 göst.
4 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Gadjs (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 777 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Livmirmin1993 (223 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 195 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zannan (537 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 355 göst.