0 oy
342 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (55 puan) tarafından
Hanımlar türbanlıyim saçlarım uzun ama magfolmus durumda saçlarımı erkek gibi kestirmeye düşünüyorim ama kapaliyom nasıl olur bilmiyorum topuz bonesiyle olurmukii

11 Cevaplar

0 oy
(4,589 puan) tarafından
Görümcem de kestiriyor erkek gibi rahat ediyormuş başörtüsü ile ama ben rahat edemem illâ bağlamam lazım 
(55 puan) tarafından
Benim saçım eskiden çok kalındı az kısa olsa da sıkıntı olmuyordu şuan çok ince bilemiyorum
-Reklam-
0 oy
(5,376 puan) tarafından

Ayy yapma kız benim de uzadı baya ve yıprandı kesesim var ama bağlancak şekilde küt gbi keserim kıpkısa olursa diken gbi yazmadan bile kıl çıkıyo dışına:D

(55 puan) tarafından
Yaaa küt de olurmu bilemiyorum ki
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Bağlanacak kadar kes derim saç önemli eşin istemez diye düşünüyorum
(55 puan) tarafından
Yok eşim bişey demiyo zaten o söyledi kes saçların magfoldu heryerden saç topluyoruz diyo:)
(1,145 puan) tarafından
Desin ilerde beğenmezse birde onu dert edersin kuzum
(55 puan) tarafından
Aslnda haklısınız erkek milleti bu belli olmaz :)
(1,145 puan) tarafından
Aynen canım uzun saçlı birine baksa üzülürsün direk
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Bnde kestirmek istiyorum ama cok kivircigim kisa sacla asla olmuyor toplanmiyor topuz boneside olur bnce
(55 puan) tarafından
Benimkiler düz eskiden hemen uzardi ama şimdi bilmiyorum
0 oy
(7,456 puan) tarafından
Bende cok kestım yıprandı suan kendıne anca geldı bence kesme
(55 puan) tarafından
Yaaa öyle mi diyosunuz teşekkür ederim
(7,456 puan) tarafından
rıca ederım nedemek
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Benim saçım boyadan sonra çok yıpranmışti. Bakt.olavak gibi değil kestim kulaklarıma yakın.  Rahatta ettim . Şimdi uzadı tabi saclarim. İlk zamanlar kustu mu napti hiç uzmaadi. Sonra sonra toparladı . Şuan baya uzun da ucundan kescem gene uçları krilmis birbirine karışyo çözemiyorum. Tararken dokuluyi
(55 puan) tarafından
Benimde öyle aşırı dökülüyor nasıl yapsam bilemiyorm ama azıcık bağlanacak kadar da olsa bırakicm
0 oy
(72 puan) tarafından
Bob kesim yaptır ama enseyi kazit çok iyi geliyor saçlar çok güzel dinleniyor ben her yiprandiginda yaparım saçlar nefes alıyor 
(55 puan) tarafından
Teşekkür ederim çok sağolun
0 oy
tarafından
Ben yapamm öyle enazında soyle fare kuyrugu kdar kalsın kız
(55 puan) tarafından
Çoğunluk böyle söylemiş ozaman dediğiniz gibi yapayım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
illa keseceksen tepede bağla öyle kes en azından omuzuna kadar olsun kapalı bile olsan saçların olsin coook kısa yapma derim benm ki öyle hep omuzda baglanabilse yeterli. 

eşlerin gözüne de hitap etmek gerek diye düşünüyorum 
(55 puan) tarafından
Öyle mi diyosunuz  eşim beni kısa sacliyken beğenmisti eskiden ama şimdi nasıl olur bilmiyorum:)
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Çok kısa kesince de sağdan soldan çıkıyor sürekli.. İyi kötü bağlanacak kadar kalsın bence
(1,552 puan) tarafından
Rica ederim :) Benim de öyle hep, hamileyim diye dökülmesi biraz azaldı ama doğumdan sonra yine başlar gibi.. Güçlenir dediler diye kazıttığım bile oldu ama uzayana kadar uyu.z oldum :) İlk zamanlar fırça gibi yazmanın dışına çıkıyordu tepeden falan.. Biraz daha uzayınca sağdan soldan çıkmaya başladı.. Bağlanacak kadar olunca rahat ettim en son
(55 puan) tarafından
Benim saçım çok ama çok dökülüyor dediğiniz gibi birazcık kısa birakicam en azından bağlanacak kadar olsun
(1,552 puan) tarafından
Benim de çoktu, taramakta zorluk çekiyordum.. Keşke birazı dökülse de rahatlasam demiştim.. Beddua yerine mi geçti nedir, bi dökülmeye başladı durmak bilmedi.. Öyle dediğime pişman oldum :)
(55 puan) tarafından
Ben çok boyadım her rengi yaptım ondan dökülüyor diye düşünüyorum
(1,552 puan) tarafından
Hımm, olabilir.. Ben hiç boyamadım ama boya yıpratıyor diyorlar.. Kına besliyormuş, kokusunu sevmeyenlerden değilsen deneyebilirsin
0 oy
tarafından
Kendi ellerimle jilete vurdum 5 sene önce falan 1 senede anca omzuma kadar geldi . Bağlaması rahattı ama hic bir örtü kafamın çıplak olduğu hissini örtmüyordu
(55 puan) tarafından
Burdaki çoğunluk kısa yaptırmayın dedi bende baglancak kadar da olsa birakicam ama enselerimi kazitmayi düşünüyorum

İlgili bir soru bulunamadı

381,340 soru

11,416,154 cevap

34,967 kullanıcı

...