0 oy
168 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (446 puan) tarafından
Kizlar benim burnum kırık cocukken hopla zipla derken kırmışim baya içime dert oluyor artık biraz çıkınti var eğer ameliyat olan varsa acılı bi surec mi neler yaşadiniz 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ya bende olmak istiyorum ama ameliyat sonrası 1 hafta özellikle zulüm olan arkadaşlarım var canlı şahit oldum
(446 puan) tarafından
Bende videolari izleye izleye iyice korkuttum kendimi ama çok istiyorum ya sonuçta 1 hafta çekeriz sonra o burun hep bizimle :D
tarafından
Sonrasın da da çok çok dikkatli olmak gerekiyor en ufak bir darbe almaması lazım şuan küçük bebeğim olduğu için askıda benimki zamab ne gösterir bilemem
-Reklam-
0 oy
(17 puan) tarafından
Ben oldum 4 ay oldu kemik vardi et vardi cocukken kirilmis nefes almakta zorlaniyordum baya bir zor surec gecirdim ama atlattim sukur bugunde esiminjn eli carpti baya zonkladi burnum dikkat etmek gerekiyor baya ameliyat sonrasi fln tampon cikmasi kolay dikis almasi flnda agrin oluyo hafif yemek yiyemiyorsun biras zorlaniyorsun uyumakta birde gucluk cekiyosun 
(446 puan) tarafından
Peki o ağrilar sadece 1 hafta mi suruyor seninde yeniymiş canım sanirim oturmasi 1 seneyi bulurmuş tampondan da çok korkuyorum evet acımıyorsa iyi nerede yaptirdiniz acaba ve kaça
(17 puan) tarafından
Devlette oldum bn 2000 tl ilaclar fln hersey dahil tampon korkma inan en kolayi o evet oturmasi 1 sene suruyo
(446 puan) tarafından
Aa çok iyi ozeller 20.000 den başliyo çunku
0 oy
(913 puan) tarafından
ben de oldum 4sene önce. biraz düşükdü kaldırtdım. zombi gibi mosmordu yüzüm gözüm. 1haftaya kendime geldim
(446 puan) tarafından
Ay evet sancıli bi surec gercekten memnun musunuz
(913 puan) tarafından
iyi güzel doğal bi görüntüde yaptırdım. eskiden kompleks ederdim burnumu. şimdi beyeniyorum. 4sene önce 6000 tl yaptırmıştm özelde
(446 puan) tarafından
İnsallah benimki de lafta kalmaz cesaretimi toplar yaptiririm tesekkurler canim bilgi için
0 oy
(7,490 puan) tarafından
benım sorun yok ama burnum kırık agrı cok oluyo burnumda onun ıcın bende ıstıyom amınıyat esım gostetırcek ama korkuyom bende dogumdan sonra baktırcez dıyo
(446 puan) tarafından
Ben de hayatta cesaret edemezdim ama doğumum çok acili kabus gibi gecti ona dayandiysam buna da dayanirim gibi geliyo :Dd
(7,490 puan) tarafından
oyle tabı ben dogum yapmadım ıcın bılmıyom esımde taktı burnuma normal bunum yomuk dıyıl agrıyo ve kanıyo dıye korkuyo napcem bılmıyom
(446 puan) tarafından
Ay canım doğurdun sandim korkutmak gibi olmasin benim ki sadece gercekten rezaletti her dogum bir olmaz tabi sadece ben çok şanssiz bir insanim burnun için bence doktora gorun ağri ve kanama için
(7,490 puan) tarafından
goruncem artık ısallah dogumdan sonra
(446 puan) tarafından
Hayirlisi canim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 65 göst.
29 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sirindn (2,393 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 409 göst.
9 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kedimekimm (604 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 134 göst.
29 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kedimekimm (604 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
5 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merwee (22 puan) tarafından soruldu

382,402 soru

11,448,936 cevap

35,022 kullanıcı

...