0 oy
567 göst.
Aile kategorisinde tarafından

image

bugun doktor yazdı bana ilan oldumu acbaa

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Neyin var canım ileri düzeyde mi mg aşırı fazla 
(7,654 puan) tarafından
Bazen konuşarak halledemiyoruz malesef ben başımız ağrıyınca ilac alıyorsak ruhumuz agriyinca da psikayrik ilaclara karsi değilim insan kendini kontrol edemiyor
tarafından
Hmm lustral 'ı 20 yıl önce annem kullanıyordu babam yeni vefat etmişti  çok ağır bir ilaç ya
(7,654 puan) tarafından
Bende annem hastalandiginda bunalima düştüm cok agir değil degisiyor mg 10 gün yarim kullanıyorsun
tarafından
Anladım canım
(7,654 puan) tarafından
Teşekkürler:)
-Reklam-
0 oy
(4,429 puan) tarafından
Canim lustralin muadili hafif ve etkili ilactir 50 mg bakma sen zaten ilk hafta 25 mg kullan demistir doktorun sonra 50 ye gecersin 

Mesela soyle soyleyim 

Misol 50mg ile cipram 20mg ayni etkiyi yapar yani farkli ilaclar oldugu icin dozlari farkli

Anlatmak istediğim doz yukseldikce agir hasta olmuyorsun yani =) gecmis olsun
tarafından
Yaa ben işte doktora degim herşeyi kafama takıyorum  çok takıntılı biriyim   böyle şeyler dedim
(4,429 puan) tarafından
Takma canim hayat o kadar cabuk gecip gidiyorki bizde 3 5 tane incir çekirdeğini dokdurmayacak sebepten omrumuzu harciyoruz bol bol dua et canim
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Yani doktor degilim ama soyle diyim ben daha agir bir vakayim bana bunu yazdi doktor yan etkisi oldu diye biraktirdi baska ilaca gectim ama bunu arzuluyorum su an doktoruma bundan yazmasini soyliyecem dunya göcse umrumda olmuyor çünkü 
tarafından
Gerçekten mi ben çok zor zamanl yakioyorum kendimi çok değersiz hissediyorum herşeyi kafama tajiyorum
(2,291 puan) tarafından
Cnm bilmiyorum ki kullan istersen belki sende yan etki yapmaz
tarafından
İsallh bende artık hiç biseyi kafaya takmam umursamam ben çok takıntılı biriyim
(2,291 puan) tarafından
Merak etme bunyen zayıfsa hic takmazsin artik :D
0 oy
tarafından
Bende ilaçlı tadavi görüyorum slectra 50 mg  antidepresan kullanıyorum Suan da lohusalık depresyonundan dolayı başladı dr çok iyi geldi resmen hayata olan bakış açım değişti bu tarz ilaçları mutlaka dr kontrolunda kullanmalısın bu bir kutu bitince tekrar dr git durumunu degerlendirsin 
tarafından
1aynn bı ay sonra gel sen bebek emziriyormusun döktür dedi bebek emziriyorsan  kullanma dedi
tarafından
Bebeğim hiç emmedi benim şuan 5.5 aylık oldu doğumdan beridir mama ile besleniyor benim bir amda olan bir şeyde değil di yılların birikmisi bir anda çıktı ortaya inme indi çenem kitlendi ondan sonra ilaca başladık aşırı takıntılarım var di benimde sürekli sınırlı boule patlamaya hazır bomba gibiydim şimdi oohh pamuk gibi oldum ")))
tarafından
Gerçekten mi aynı bende öyleyim çok takıntılı biriyim ne olsa akşama kadar kafamda takarım çok sınırlı biriyim isallh ise yarar
tarafından
Benim artık sinirden kafam titremeye başlamıştı inanır mısın gören tanıyamiyordu sana ne oldu diye banyoya girerdim kendimi derimi kazıyana kadar yıkardım bütün evi kolonya ile silip bayildigimi bilirim "D hakakakajajajajahahah artık eşimle ayrılık noktasına gelmiştik adam ben cekemiyorum artık hal çaresine bakılsın bu ne dedi tedaviye başladım hamdolsun çok iyiyim şuan
tarafından
Baya zor günler yaşamışın
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Ben kullandım bundan 
tarafından
Kaç ay kullandin
(4,698 puan) tarafından
Ben bunu 1 hafta kullandım beni mahvetti
tarafından
Nasıl  hangi konuda amf etti
(4,698 puan) tarafından
Ben sinir ve takıntı yüzünden gitmiştim doktor bunu yazdı ilk çok iyiydi sakindim biranda bir kriz geçirdim 3 gün kendime gelemedim sonra başka bir psikoloğa gittik luna parka gidip korktuğu adrenali yüksek oyuncaklara bindim öyle bağırdım sesim soluğum gitti çok sosyalleşmeye başladım yani devamlı geziyordum bir hobi edindim ve tüm sorunlarımdan kurtuldum benim derdim anlaşılmamaktı artık kimsenin beni anlamasını beklemiyorum ve her ne yaşarsam anlatıyordum içimde tutmuyordum ilaçsız atlattım bu durumu

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 220 göst.
22 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 217 göst.
19 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 398 göst.
22 Kasım 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,276 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 231 göst.
12 Ocak 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,062 soru

11,346,483 cevap

34,812 kullanıcı

...