0 oy
238 göst.
Diğer kategorisinde (7,339 puan) tarafından
normal dogum olursa hemsıreler uzun elbısemı ıstıyo eyer ıstıyosa trantyoldan alcem de merak ettim 

10 Cevaplar

0 oy
(141 puan) tarafından
Doğum için mi sonrası içinmi 

Doğum içinse hastane ameliyat önlüğü giydirdiği  sen aldığını giyemiyorsun bende uzun gecelik almıştım  bırakmadılar giyim ameliyat önlüğü verdiler bana
(7,339 puan) tarafından
anldım bana akrabalar al dedı ondan sorem dedım gecelık ıstıyolarmı dıye dogum ıcın
tarafından
Bana ameliyat önlüğü vermediler sadece üstmde penye vardı devlet hastanesiydu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yo öyle bi talepleri yok
(7,339 puan) tarafından
anladım bıze akrabalarım oyle dedı ondan sorem dedım
0 oy
tarafından
Normal doğumda sana kıyafet veriliyor snrasi iicnde herkes normal takım giyiyor
(7,339 puan) tarafından
anladım teşekur ederim
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Hiç gerek yok sen picama takimi eşofman gibi takımlar al onlar hayat kurtarıyor valla
(7,339 puan) tarafından
Allah onların yardımcısı olsun ısallah
0 oy
(120 puan) tarafından
Normal doğum sonrası iyi olabilir ben pişman oldum pijama takımı götürmüştüm çünkü hastanede kaldım 3 gün boyunca gelip dikişlerimi kanamami kontrol ettiler yani o dikişli halinle altını açmak zor olabiliyor 
(7,339 puan) tarafından
anladım tm ben alıyım ne olur ne olmaz
0 oy
tarafından
Valla uzun elbise iyi olur devlette yapicaksan çünkü ben almadım pişmanım sürekli alttan muayene ettikleri için altta bisye kalmıyor uzun al sen bence 
tarafından
Al canm hatta istersen post ac gerekiyormu diye ama gerekiyor yani bir an kendi aklımdan şüphe ettim :D biraz pahalı oluyor ama senin doğumuna var galiba internetten uyguna getirirsin ben 1 sene önce 8 tanesini 35 TL ye almıştım birde arkadaşım vermişti 10 tane felan özelde yaparsan verirler belki ama bilmiyorum
(7,339 puan) tarafından
özel dıyıl benımkı daha doguma var alırım ben bıtane bıraz palı ama yapcak bısey yok:-)
tarafından
Al canım mutlaka belki senin çok olmaz ama oluyor 9 ay gel gör adet görme bir anda kanaman oluyor 3 gün felan çok oluyor sonra azaliyor
tarafından
Rabbim sağlıkli bir şekilde kucağına almayı nasip etsin rabbim size bağışlasın :)
(7,339 puan) tarafından
amın ısallah saglıkla gelsın :-)
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Ameliyat önlüğü giyiyorsun sonrasinnada altli üstlü pijama giymistim 
0 oy
tarafından
Doğumda kendileri önlük veriyor sen üstündekileri de cikartiyosun sadece bebeğin giyeceği kıyafetleri ve hasta bezi istiyorlar. Doğumdan sonra da servise çıkınca sen ne giymek istersen onu giy elbise de rahat olabilir lavaboya filan gitmek için ben pijama takımı giydim o da rahat oldu ama sabah filan kontrole geliyorlar onu çıkartmak biraz zor oluyor benim dikişim vardı ondan da olabilir 
(7,339 puan) tarafından
anladım teşekur ederim
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Hic almadim ben
0 oy
tarafından
Ben bi gece kaldim sürekli gelip nts ye bagliyolar suni takincada gelip bebegin kalp atışina bakiyolar pijamayi cikar istersen zor olur senin icin dedi benim uzun önu ful düğmeli elbisem vardi giyip gittigim onu giydim onunlada doğum yaptım sonra tekrar pijama giydim 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 661 göst.
20 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Prensesp (7,339 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 292 göst.
20 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Prensesp (7,339 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 299 göst.
18 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Prensesp (7,339 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 126 göst.