+1 oy
338 göst.
Diğer kategorisinde (572 puan) tarafından
Ben bir cocukla basedemiyorum 2.yi o yuzden dusunmuyorum buyusede düşünmüyorum keyfime düşkünüm biraz bu yavrumu buyutup rahata ermek istiyorum acikcasi sizler nasil yetisiyorsunuz aramizda en cok cocuklu kim rekor kimde bazilari diyor 3.ye hamileyim burda ben okurken sasiriyorum zor olmuyormu kizlar maksat muhabbet Allah her isteyene versin inşallah 

23 Cevaplar

+1 oy
tarafından
İki tane çocuğum var. Ne kadar çocuk o kadar sorumluluk 
-Reklam-
+1 oy
(1,601 puan) tarafından
2 tane var şükür evime çocuklarıma eşime yetebiliyorum daha da düşünmüyorum
0 oy
tarafından
Benim 3. Yolda  büyük kızım 7 yaşında kendi ihtiyaçlarını gideriyor kucugude az çok yemek kendisi yiyor tuvalet kendisi yapıyor  ondan biraz rahattım yani
0 oy
tarafından
6 çocuklu olan vardı bi tane :) benim bir tane var ikinciyi düşünmüyorum 10 yıllık spiral taktırdım kafa rahat
(572 puan) tarafından
Keske bende taktirsam spiral ama kim gidicek useniyorum :))
(2,529 puan) tarafından
Canım sprial olunca kesin engelliyor mu çocuk olmasını
tarafından
%98 koruma sağlıyomuş canım 100 kadından 2 si hamile kalabilirmiş ama diğer yöntemlere göre daha yüksek koruma bana kadın doğum doktoru önerdi diğerlerine göre daha üstün koruma var diye.
0 oy
(102 puan) tarafından
Bende de bir tane var 18 aylık yetiyor gerçekten ikinci için çok korkuyorum ben de rahat a trip nefes almak istiyorum üst komşum 3. Yu doğurdu baya bezgin... 
0 oy
(940 puan) tarafından

Benim oglum.2 aylik ve ilk bebegim daha zorunu gormedigim icin bu zor geliyor ev isleri kendime esime zaman  cocuk :)  eminim cok cocuklular  sus be ne diyon diyodur:D bana 

0 oy
tarafından
3 tane var çok şükür büyüdükce sorunları daha cok artıyor zor yani 

Onlar büyüyene kadar bizimde ömür gidiyor 
0 oy
(2,620 puan) tarafından
4 tane bende 
0 oy
(184 puan) tarafından

3 tane var ellerinizden öper

16 yaşında

13 yaşında ikizler

4. Ye hamileyim :angel:

(184 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım tek çocuk olarak büyüdüğüm için acısını çıkarıyorum sanırım
(1,601 puan) tarafından
Tek mi bakıyorsun Allah bağışlasın canım evlatlarını
(184 puan) tarafından
Allah razı olsun canım annemle altlı üstlü oturuyoruz apartmanımız aile apartmanı gibi hep birlikte büyüttük herkes heyecanla bebeği bekliyor sen karnını doyurmak için görürsün sadece diyorlar
(1,601 puan) tarafından
İyi barı birinin yardımı olursa daha iyi ama tek büyütmek çok çok farklı benimde ikitane var tek büyüttüm çok zor oluyor
(184 puan) tarafından
Allah yardımcın olsın canım zor tabi
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Benim bir kızım var 3. Yaşına kadar  düşünmüyorum ama 3 er yaş. Arayla 4 çocuk istiyorum dördüncüyu bı 35+37 yaşındayken kazan dibi olsun isterim ben bekarligimdann beri 4 çocuk derim. Hep isterim annemde rüyasını gördü ilk kızım olduğunda  4 çocuğum olacağının Rabbim nasip ederse tabi herşey Allah'tan benim istememle olmuyor nasip olursa 
0 oy
(592 puan) tarafından
Ay şuan 1 tane cocugum gayet ağlak bir bebek olduğu icin 2 aylik suan 2 . Yi hicmi hic dusunmuyorum rabbim isteyene nasip etsin insallah
0 oy
(616 puan) tarafından
 Benim de 1 tane ama her şeye yetişebilşyorum şükür. Ev yemek hiç sıkıntım yok 21 aylık oldu belki ondamdır. Küçükken hiç yetişemiyordum
0 oy
(119,355 puan) tarafından
bende bi icerde bi disarda
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Biri 16 aylık biri 1 aylık iki kızım var bazen delircek gibi oluyorum büyük kızım beni çok yıpratıyor :)
0 oy
(3,904 puan) tarafından
Valla canim totom nerdeyse koltuk görmüyor  yataktan bir çıkıyorum  tempo başlıyor.  Onlar uyuyana kadar devam. Bir de takıntılı  insanim her sey yerli yerinde dursun temiz olsun diye habire topluyorum temizliyoru vs... 2 çocuğum  var 3.ye hamileyim 3. Olunca ne edecegim ben de bilmiyorum  mevla koymustur bir yoluna ya nasip deyip kendimi düşüncelere  sevk etmiyorum.  Genelde cocuklar tabiki benle baba aksam isten gelince oynar eder ama zaten günün  cogu bitmis oluyor uykulari gelmis oluyor...ben de keyifime düşkünüm.  Bir yerlere gitmeyi severim ama ozelliklle su son zamanlarda hep pisman olup geliyorum  bir daha evimden çıkmayacagim diyorum amaaaaaa beyin reset atıyor  kendine... ıste  böyle. 
0 oy
(387 puan) tarafından

Kizim 15 aylik 2. Ye hamileyim:D

0 oy
tarafından
3 çocuk var iki kız bir oğlan çok şükür her şeye yetisiyorum gören diyor sen bu üç çocukla nasıl he dışını hallediyon diye ") 
0 oy
(146 puan) tarafından
Benim düşündüklerimi yazmışsınız :)  gerçekten ben de çok şaşırıyorum nasıl hepsine birden yetisiyorlar. Hem maddi hem manevi olarak.Rabbim sağlık versin.  Her şeyin en iyisini kızıma alayım diyorum. Bütün sevgimi kızıma vereyim istiyorum. Bunları düşündükçe 2. Çocuk olmayacak gibi :) tabi Rabbim en iyisini bilir. 
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Bir tane var bende sendenim canim bir 5 yaşına gelirse anca 2. :)
0 oy
(7,098 puan) tarafından
2 tane var bende aksama pertim çıkıyor uzun bir süre bnde çocuk düşünmüyorum 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 720 göst.
21 Mart 2019 Diğer kategorisinde Berf (6,364 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 492 göst.
22 Ocak 2022 Aile kategorisinde Yagmurelisa2 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 1,043 göst.