0 oy
335 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (705 puan) tarafından
Eşimin arkadaşı evlendi hayırlı olsuna gidicez evine. Evlendiği kız çok tatlı ve şahsına münhasır bir tarzı var. Zarif ve güzel bir hediye almak istiyorum. Borcam ya da kahve fincanı götürün demeyiniz lütfen :) Tavsiyelerinize açığım. 

13 Cevaplar

0 oy
(606 puan) tarafından

En güzel kahve fincan takımı. Tabi yeni model olandan... Bizde yeni evlndigimizden eşimin arkadaşi eşiyle geldi kullanılmış ve kırık tepsi getirmişlerdi ortası cam olandan çok zoruma gitti boş gelseydi daha iyi dedim hatta :D

(705 puan) tarafından
Biz evlenirken arkadaşı bekardı şimdi yeni evlendi aramizda çok iyi sık sık görüşüyoruz o yüzden önemsiyorum bu konuyu :)
(2,790 puan) tarafından
Bana 2 şeftali 1 salkım üzüm gelin mevlüdünde gelen
-Reklam-
0 oy
tarafından
Fincan takımı yada kadeh takımı al canım 
(705 puan) tarafından
Teşekkürler ❤️
0 oy
(119,346 puan) tarafından
tarz bisi olsun dersen teraryum al bide pasta tamamdir
(705 puan) tarafından
Kendisi teraryum yapıyor  :)
0 oy
(350 puan) tarafından
Valla ne götürürsen götür sürahi takımı götürme :))) bize iki kişi geldi ikisi de sürahi ve 6 bardaktan oluşan takım getirmiş. Keşke hiç gelmeseydi o da. Hediye sonuçta Allah razı olsun da evde kullanmadığı şeyi getirdikleri o kadar belliydi ki. Başından atmışlar resmen
(705 puan) tarafından
Herkes niye öyle yapıyor ya kendi kullanmadigini götürüp başkasına götürmek de ne bileyim :)
0 oy
(14,033 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

Trendyol da ikili vazo seti var benim çok hoşuma gitti eşimin arkadaşına gideceğiz mesela öyle bir şey almayı düşünüyorum çokta pahalı değil 100 lira civarında 

(705 puan) tarafından
Ben ev dekorasyonunu bilmiyorum ki canım. Ondan da çok farklı bir ev bekliyorum zaten :) o yüzden bu kadar kararsiz kaldim
(14,033 puan) tarafından
Ben gideceğim insani hiç tanımıyorum :D çok araştırdım teraryum almayı düşünüyordum eşim istemedi bende vazo takımı düşündüm çok tarz
(705 puan) tarafından
Benim gideceğim kişi kendisi teraryum yapıyor çok seviyor o tür şeyleri :) ama vazo dusunebilirim aslında. Sade ve şık vazolar her dekorasyonda kullanilabilir
(14,033 puan) tarafından
Foto ekledim çeşit çok var bu ikisi bana hoş geldi
0 oy
tarafından
Ozamn sürahi takımı götür kız onlari goturmuyosan ahahahah:))
(705 puan) tarafından
Yukarıda bi arkadaşın dili yanmış surahiden :)
tarafından
Banada geldi kız :)sürahi ben sana şaka yaptım  tablo al :)
0 oy
(2,593 puan) tarafından
ev dekorasyonunu bilmiyorsan biblo vazo gibi obje çok riskli olur genelde yeni evlilerinde evin de pek bir şey eksik olmaz bütçen ne kadar bilmiyorum ama iki kişilik kahvaltı takımı makarna takımı falan oluyor eşiyle ona özel o tarz bişey bakabilrisin 
(705 puan) tarafından
Heh işte bu yüzden kararsizim çünkü farkli bir tarzi var ondan değişik bir dekorasyon bekliyorum :) kahvaltı takımı makul geldi bakayim çok teşekkür ederim ❤️
(2,593 puan) tarafından
güzel ve özel olur bence inşallah istediğin gibi bulursun canım rica ederim :)
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Canım üçlü kek kalıpları oluyor çok hoş bence :))
(705 puan) tarafından
Teşekkür ederim ❤️
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım evine seramik banyo takımı, dekoratif vazo, tava seti, saat gibi şeyler alabilirsin 
(705 puan) tarafından
Aslında çok hoş vazolar var almak istiyorum ama evinin dekorasyonunu bilmiyorum o yüzden riske atmak istemiyorum. Kahvaltı takımı ya da tava seti makul geldi şimdilik teşekkür ederim ❤️
0 oy
(2,226 puan) tarafından
vazoya falan girme bence zevki farklıdır herkesin . Mesela ben çiçektir vazo falan kullanmam yani 

bence en mantıklı hediye tekstil ürünleri

banyo paspası alabilirsin nevresim pike battaniye mesela 

kendi kullanmasa bile misafirine verir canım 
(9,238 puan) tarafından
Aynen oyle pike çok mantıklı oluyor. Bende yeni evli bi arkadasıma goturmustum. Simdiye kdar aldığm en kullanıslı hediye demişti :)
(2,226 puan) tarafından
evet kesinlikle . :))
0 oy
(264 puan) tarafından
Geçen haftada biz gittik hayırlı olsuna dediğin gibi mutfak eşyası almak istemedim Ağaç lambederler varya ondan aldık çokta beğendiler
0 oy
(1,145 puan) tarafından
İki kişilik kahvaltı takımı çok güzel olur canım 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 1,007 göst.
6 Eylül 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 475 göst.
21 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 2,928 göst.