0 oy
81 göst.
Diğer kategorisinde (770 puan) tarafından
Ya kizlar silikon basligi denedim aslinda basta tutuyor ama 1-2 dakika emip ağlıyor. Istemiyor. Sanirim biberona alıştı ya tabi oyle cok geliyor süt. Kendi emerken az az akiyor diye sanirim agliyor. Moralim cok bozuk nasil alistircam bu duruma bebegimi :( sut sagmak yoruyor beni bide heryerde sut sagip verememki . Napicam bilmiyorum :(

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Bu cnm eds yöntemi

image

image

(4,589 puan) tarafından
Bende bunu diyecektim. İlk zamanlar benim bebeğim çok kilo kaybetmişti mama takviyesi vermek zorunda kaldım. Şırınga ve bu yöntemle vermiştim. Şimdi çok şükür sorunsuz bir şekilde anne sütünü alıyor.
tarafından
Maşallah cnm  meme reddi de yaşamaz bu yöntemle
(4,589 puan) tarafından
Evet yaşamadık çok şükür :)
-Reklam-
0 oy
(2,593 puan) tarafından
hangisini denedin canım birde bebeğin kaç aylık eds sistemini deneyebilirsiniz hem sütünüz artar memede olduğu için hemde ne çok hızlı ne çok yavaş gelir 
(770 puan) tarafından
O nasil oluyor canim ? Bilgi verirmisin
(770 puan) tarafından
Bu arada 7 gunluk
tarafından
Bak ben yorum olarak aticam cnm
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Bu hikaye = ben. Biberona foş foş mamaya alıştığı için memeyi emmiyo sizinki şuan bi direniş kim daha çok direnirse o kazanır ben pes etmiştim aç kaldığı için 
(770 puan) tarafından
Napicam bilmiyorum ya:(
(5,220 puan) tarafından
Diren canım ağlasın yılma açta asla bırakma tabi ama memeye ağlaya ağlaya alışacak ben kıyamadım pes ettim sağıp verdim mamadan önce. sonrada bişeyler oldu zaten sütüm kesildi
0 oy
tarafından
Zorla daya agzina memeyi  ağlamaktan bişey olmaz acıkınca mecbur emer cnm silikon uçsuz vermeyi dene yara olmadıysa 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 132 göst.
28 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (767 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 72 göst.
29 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde I3lknurum.02 (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 39 göst.
18 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ruhugencanne.. (635 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 311 göst.
6 Nisan 2022 Diğer kategorisinde .._ (1,272 puan) tarafından soruldu

381,200 soru

11,412,011 cevap

34,956 kullanıcı

...