0 oy
242 göst.
Diğer kategorisinde (135 puan) tarafından
Kızım 7 aylık oldu emekliyor oturmaya calışıyor derken çok kafasını çarpıyor artık yanımdan ayıramaz oldum arkamı dönmemle başına bırsey gelmesı bır oluyor napacsm bılmıyorum 

7 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Sen bir de 13 aylık olunca gör daha doğrusu yürüyünce 
tarafından
Şuan asil 13 aylık. Ve kafasını büyük bir zevkle vuruyor dolaba, duvara. Acıdığı zamanda bana kızıyor :) Hayır diyerek engel olursam daha şiddetli yaptığı için canı yanınca bırakmasını bekliyorum. Geçici bir dönem ama o vurdukça benim canım yanıyor
(135 puan) tarafından
Kötünün iyisıyım yanı
(13,202 puan) tarafından
Bizimki de çoraba alışamadı paldır küldür atıyor yere kendini cam tepelerinde geziyor çıkartmayınca ellerini sıka sıka ağlıyor.
Kötünün iyisi buysa olabilir daha ileri versiyonu görmedim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oku canım sürekli tamm çocuk düşe kalka büyür ama sen arkanı döndükçe düşmesi fazla bence bol bol oku
(135 puan) tarafından
Ya çok  belalı olacak anası kılıklı dıyorum bende çok yaramazdım çünkü
0 oy
(343 puan) tarafından

Benimki de kendi kendine gidiyor dolaba kafasını vuruyor :D

(135 puan) tarafından
Ay oturur ağlarım
(343 puan) tarafından
Valla oğlum yapma diom yine yapıyor 1 yaşında şimdi bide ayağa kalkmaya başladı dolapları fln acıyo elini kistiriyo dolaplara fln naparsam dinlemiyor :)
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Valla her şeyi bıraktım hep peşindeyim tehlikeli şeyleri kaldırdım ortadan yastıkları falan kapıların önüne koydum bi süre böyle geçecek gibi 
(135 puan) tarafından
Kız uyduyu felan komple kaldırdım ama gıdıyor tv ünitesi altına orada sıkışıyor ağlıyor çığlık çığlığa
(4,089 puan) tarafından
Tv ünitesinin önüne koltukların büyük yastıklarını koydum canım sende küçük minderlerin varsa koyabilirsin biraz dağınık duruyor ama onlardan daha önemli değil
(135 puan) tarafından
Devırıyor benım kız onları
0 oy
(8,996 puan) tarafından
13 aylık oldu şuan eskisi gibi değil ama dediğin zamanlar bi süre bizde öyleydik bu gidişle beyninde hasar vs olacak diodum walla zor ya bide arkadaş benimki öyle yapmaz daha hiç vurmadı kafasını derdi sanki ben bilerek vuruom gibi
(135 puan) tarafından
Ay demi o laf bır gıcıgımkı dövüyorum ben He dıyıp dıyene dalasım gelıyor
(8,996 puan) tarafından
Aynen walla:))
0 oy
(1,037 puan) tarafından
15 aylık yürüyor düşecek kafasını vurcak diye sürekli arkasındayım işi gücü bıraktım artık lavabo ya bile gidemiom uyku da uyumuo artık 
0 oy
(481 puan) tarafından

Oğlum 8 buçuk aylık. 1hafta öncesine kadar bizde öyleydik emeklemeyi öğrenmişti koltuklardan tutunup kalkmak istiodu kendini öne attıkça ya düşüyordu yada kafasını bi yerlere çarpıyodu kalkmayı öğrendi bu aralar rahatız bakalım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 790 göst.
16 Eylül 2019 Aile kategorisinde Yargıç. (2,634 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 38 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde fadimegacar (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 172 göst.
12 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Yazda41 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 1,390 göst.