0 oy
130 göst.
Diğer kategorisinde (479 puan) tarafından
Kızlar ben arada sırada saçlarımı boyuyorum ama hep bakır rengi kahve yapıyorum saçlarım da koyu kahve zaten ama bu sefer farklı bir renk yapmak istiyorum ama evde yapmak zorundayım hiç açıcı kullanmadım nasıl yapılıyor bilmiyorum 

5 Cevaplar

0 oy
(163 puan) tarafından
YouTube de bir sürü video var onları izle istersen hem görerek daha iyi yapabilirsin
(479 puan) tarafından
Haklısın canım teşekkürler
(163 puan) tarafından
Rica ederim :)
-Reklam-
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Ömre mi yapcan
(479 puan) tarafından
Tamam bebeğim sağol
(1,862 puan) tarafından
Bana az önce artıyı sen mi verdin
(163 puan) tarafından
Kız o ombre değil mi :))
(1,862 puan) tarafından
Yahu biliyo diye direkt omre yazdım ömre yazdım hatta geri düzeltmedim nasılsa anlar diye :)
(163 puan) tarafından
:)))))))
0 oy
tarafından
kutunun ustunde yazio boya gibi uyguluyosun ben dibime surmemisyim once uclar sonra ust kisimlara durmustum
(479 puan) tarafından
Saçlara zarar vermez yani yakmaz tek korkum o
tarafından
yok ustunde suresi var ona dikkat et dibine surup uzun tutarsan yanabilir acicidan sonra cok sert oluyo ama boyayla duzeliyo.. ztn sonrasinda renk oturdugundan bir daha kullanma geregi duymuyosun
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Bende açmak istiyorum evde yapınca nasi olacak yaz kız inşallah istediğin gibi yapabilirsin
(479 puan) tarafından
Tamam canım
0 oy
(26 puan) tarafından
Ya kızlar çok riskli bence çünkü turunculuk ihtimali var böyle şeyler kuaförde yapılmalı bana göre

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 191 göst.
0 oy
3 cevap 70 göst.
27 Nisan 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.
7 Temmuz 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Mrs. Boz (36 puan) tarafından soruldu

381,627 soru

11,424,258 cevap

34,982 kullanıcı

...