0 oy
124 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (72 puan) tarafından
Oğlum 3 aylık olacak nerdeyse hala emzik tutmadı 20 gün kadar önce wee baby emzik tutuyordu ama öyle sık değil emmiyordu doğru dürüst şuan ise verince hiç almıyor oguruyor emzik verme taraftarı hiç değilim ama emmek isteyen bir bebek kolikligin de vermiş olduğu sıkıntıdan galiba tok olsa da emmek emerek uyumak istiyor siz bana güzel bebeklerin kolay tuttuğu bir emzik önerir misiniz avent anne göğüs ucuna benzeyeni duydum siz ne dersiniz

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Avent için çok ağır diyorlar canım normal markette satılan emziklerden al
(72 puan) tarafından
Aldım fakat işe yaramadı tutmadı
-Reklam-
0 oy
(119,355 puan) tarafından
tutmadiysa zorlama artik her bebek emzik tutmaz kuzeyde hic tutmadi
(72 puan) tarafından
Öyle ama sadece 2 emzik denedik tutmadı ikisi de wee baby kendisine çok zor oluyor emmek istiyor sürekli aç olsa da tok olsa da emmek istiyor onun için istiyorum yoksa ben de çok emzik taraftarı değilim yinede teşekkür ederim
0 oy
(788 puan) tarafından
Awent ve bibs almıştım doğumdan önce ikisini de tuttu bizimki bazen huysuz olunca bi birini bi öbürünü veriyorum :D ama tutmuyorsa çokta zorlama bence emziğindr zorlukları var gece 10 dk da bir düşürüp uyanıyor valla
0 oy
tarafından
Avent air 0-6 ay bizim 
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Avent güzel kızım pnu tuttu bir tek ama 3 aylık olmuş tutmaz artık 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Gazi 2 aya gecer simdiye kadar sabretmişsin bnce 2 ay daha sabret bnm ilk bebegim ne kadar zorladiysam emzik tutmadi.Gazi 2-3 aya gecmişti sukur.Ikinci bebegim kolikti 5 aylik oldu hala gecmedi gazi arada zorlaniyor ben 2 aylikti emzik verdigimde yani o kadar agladi ki dayanamadim sabredemedim bildigimiz damakli ilk bebegimden kalan emzigi verdim tuttu.Hala emzik istiyor emzik olmayinca yine agliyor.
0 oy
(5 puan) tarafından
Bibs ve frigg kullanıyorum.6. aydan sonrasi için damaklı emzik öneriyor doktorlar.bu markalara da bakabilirsiniz.

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 226 göst.
25 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Fatmacelik01 (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 262 göst.
15 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 142 göst.
7 Mart 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Bbttnnmm (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 88 göst.
2 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gulnazyilmaz (1,186 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...