0 oy
239 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

İyi akşamlar kızlar ben tesettürlüyüm ve tek hayalim hızma takmak çok istiyorum günah olur mu :(kararsızım

9 Cevaplar

0 oy
(909 puan) tarafından

Bende tesettür luyum benim de var  :angel:çok seviyorum

tarafından
Araştırdım günahı yok diyor bazı alimler ama işte kararsızım
-Reklam-
0 oy
(303 puan) tarafından
Canım bende çok seviyorum, çarşaflıyım lakin günah. Dinimizce uygun degil

İnşAllah bu güzel hayalini cennete sakla kardeşim
(303 puan) tarafından
Dısarda basşka mahrem olmayanların gördüğü her aksesuar haramdır, güzel koku sürünmek kadına dısarı çıkarken haram oldugu gibi kardeşim
Her alimin, hocanın görüşü değişebilir ancak Kuran, hadisler, hanefi fıkhı ve benim hocalarımdan gördüğüm öğrendiğim bu ve bende paylaşıyorum arkadasımızla
tarafından
Kadına ziynet dışarda taktiği zaman haramdır hızma konusunda bilgim yok ama evde taktiği bişey haram olmaz dışarıdaki erkeklerin görmesi haram olan, ziynet değil
(303 puan) tarafından
Yorumlarımı okursanız sakiin bir şekilde bende mahremlik detayını verdim zaten elhamdüllİllahh kaç kezde belirttim hatta kardeşim   Yalnız dısarda degil, mahrem olmayan herkesin yanında, her nerde olursa olsun haramdır.
tarafından
Arkadaş o zaman küpe takmak da haram demiş de ona diyorum
tarafından
Ben zaten haram olan erkeklerin yanında hiçbir şekilde oturmadigim için dışarı dedim kastım yabancı erkekler
0 oy
(427 puan) tarafından
Bende tesetturluyum kullanıyorum çıkaramıyorum malesef hevesimde gitmiyor bi turlu 
tarafından
Nihat hatipoğlu hariç hepsi caiz diyor
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Bilmem ben tesettürlü bir bayana yakıştırmam öyle şeyi ilgi çekici şeyler sonuçta doğru bulmam .

Tercih meselesi

tarafından
Ben köydeyim aslında öyle ortama girmem kararsızım tek hayalim işte
(27,351 puan) tarafından
Hayaller bazen doğru olmayabiliyor ama unutmaki ilgi çeken şey tesettüre uygun değildir ❣️
0 oy
tarafından
Hic deldirme hevesin gecerse kocaman delik kaliyor ben 15 yasinda deldirdim 6senedir kapanmadi kocman delik duruyo oyle
tarafından
Anamm ben bi kere taktım kapandı
tarafından
Ay oyle naletki kapanmiyo vallahi ben toplasan 1sene takmamisimdir cok agri bas agrisi yapti cikardim gecen kupe soktum hemen girdi asla kapanmiyo
0 oy
(2,191 puan) tarafından
4 yildir delik tesetturluyum cok sewiyorum hizmami . Dini boyutunu bilmiyorum ama haram degildir dye dusunuyorum
tarafından
Bende araştırdım caiz deniliyor çoğu bir kere taktım kapandı şimdi yine istiyorum
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Bende istiyomm eşim izin veermiyorr yaa 
tarafından
Benim de b
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Tesettürluysen takma bacim ama illa takmak istiyorsan yapistirmali var hevesini alırsın 
tarafından
Sağol canım
0 oy
(675 puan) tarafından
İlgi çekiyor canım bildiğim kadarıyla bir bayanda  ilgi çeken şeyler günah. Ama tabiki tercih senin 
tarafından
Anladım sağolun

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 308 göst.
5 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Dln (2,589 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 121 göst.
27 Kasım 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Bukeeettt (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 285 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Aybukee (1,227 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 203 göst.
8 Mart 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,822 soru

11,339,167 cevap

34,803 kullanıcı

...