0 oy
739 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından
Esimle ger hafta tartisiyoruz artik cildirmak uzereyim 

Calisiyorum ev isi ve yemekde yapiyorum bugun misafirlige gidicektik. Eve geldi yok ev supurulnenis yok camasir katlanmamis die tartistik. 

Evi ise gitmeden ropotu aciyorum supuruyir

Camasirida asacak yerim yok kurutmaya aticak ama disari cikiyoruz diye yarin dedim ama bu konudan huzursuzluk cikartiyor madem rahatsizsin yardimci ol diyorum kostek oluyor ne yapmam lazim

28 Cevaplar

0 oy
(3,893 puan) tarafından
Onane yani niye karışıyor bu kadarına giyecek kıyafetimi yok ıslak kalmış hepsi? Neyi eksik kalmış 
(15 puan) tarafından
Yarin calismiyor dolap dolu kiyafet bu saatte cikarsam disardayiz gece kurutmaya atamam diye de aciklma yapiyorum amaa huzursuzluk ciksin diye cabaliyor
(3,893 puan) tarafından
Başka bi derdi vardır büyük bi ihtimal sen daha iyi tanıyosun eşini
(15 puan) tarafından
Ewt derdi var gbi ama bana sarmasi evliligimizi zedeliyor farkinda degil
-Reklam-
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Tiksindigim adam tipi... ona ne karı isinden. Ayrica calisiyormussun. Canım kocam bugun esofmanla ise gitti ya. Dunya kadar jeanı var yikamadim. Birseyine gıcik olmusum ki onun sepetine bakmamisim  :) Ne bulduysa giydi gitti. Agzini dahi açmadi. Acamazda, 38 yasinda bir birey kendi kirlisini makinaya koyabilir, dügmeye basabilir... Hadi insanligimizdan yapiyoruz cenelerini kapatacaklar.
(15 puan) tarafından
Ewt haklisin yanii ama biizimki bahane kavga cikartmak amac bu yoksa kendi isini 2 ay oncesine kadar yapardi simdi ipini koparmis gibi saldiriyor bana anlamiyorum acaba bosanmak mi istiyor
Ben ona bu teklifle gittim yorum bile yapmadi konuyu kapatti
(1,363 puan) tarafından
Onceden farkliydi diyosun, dile getirmek bile istemiyorum ama biraz bi takip et bakalim, insallah altindan baska seyler cikmaz
0 oy
(7 puan) tarafından
O ne öyle be babasının hizmetçisimi var çok biliyorsa kendi yapsın
0 oy
(67 puan) tarafından
Gece gece sinir oldum. Kadın çalışınca hayat müşterek çalışacak kocasına destek olacak. Ama ev işine gelince kadın yapacak erkek yapmayacak. Sen de çalışıyorsun o da çalışıyor ev işlerini yarı yarıya paylaşmanız lazım. Sinir oluyorum şu erkeklerdeki zihniyete. 
(15 puan) tarafından
Kesinliklee katiliyorum :( millete akil verirdim simdi kendimin akla ihtiyaci var
0 oy
(2,371 puan) tarafından
aaa aynı ben bende esime baskı yapıyorum ev cok kotu temiz degıl yemek yok sus ben temizlerim sus diyor pardonda esine ne sen sikayetci degilsen ki calısıyorsun zor yani ..bende calstgm zaman cok zorlanrdm bence izinli gunnuzde mesela hafta sonu fln işe gitmiyorsanız ozmn yapın veya mesai bştiminde her gun e bir iş sıgdırın bekletmeden yaparsanz kolay olur yemeklerinde 3 4gunluk yapın hazır alın ugrasmayn
(15 puan) tarafından
Benn evvinisini yetistiriyorum  ben sikayet etmiyorum

sabah esim ise gidiyor diye sandevic hazirliyorum
Ise gitmeden evin dokunugunu topluyorum copleri kapiya koyuyorum
Evdeb cikarken robotu clistiyorum supuruyor
6:30 da eve geliyorum yemek yapiyorum hergun ayri yemek
Gece cay kahve meyve ne isterse veriyorum
Cocugu uyutuyorum
Tekrar evi topluyorum

Sadece hafta1 camasir yikiyorum makina anca doluyor

Ben bunlardab sikayet etmiyorum o benden aikayetci bosa diyorm bosamiyor
Ozaman bi kereyee bi kere takdir et
(2,371 puan) tarafından
ee cnm sen masallh kendini cok ypruyorsn takdir edildi hareketşer ama smdi kimse kendini böyle yorup yıpratmıyor. ben calsyrm sende calsyrsn bu evin yemegı camasırı herşey ortak yetşemyrm ozmn yap yardm et yada kes ceneni de ve bukadar da herşeyi tek yapmazdım ben bide sen niye veriyorsn o kendi alsın xayen cpcukla ugrasıyorsn calsıtgnda cocuga kim bakıyor
(15 puan) tarafından
Annem bakiyir
0 oy
(7,754 puan) tarafından
Yardımcı olmuyorsa karışmaya da hakkı yok beyefendinin
0 oy
tarafından
Çalışmıyorum artık işten çıkıp evde oturcam de 
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Herseye yetişmeye. Çalıştığın için sanki senki senin gorevinmis gibi yapışmış üstüne. Haftada 1 kadın tut rahatla bence. Kıyamıyorum 250 TL demişsin ama senden önemli değil. Hayır eşin yaptığını görüyor olsa gam yemicem. Ben de çalışıyorum yemek surekli var evde çocuk olunca en dikkat ettiğim şey. Onun dışındaki işleri çok da takmıyorum oyle titiz bir insan değilim. Gecen bir tartıştık çok kırıldım eğer meseleyi uzatsaydi ne maaşımdan verecektim ne de çamaşır vs. İşlerini yapacaktık onun oyle koydum kafama. İnan kendi değerimizi biz belirliyoruz. Sen kıyamıyorum paraya diyorsun ama o kocan sana çok güzel kayıyor
(15 puan) tarafından
Cok guzelozetlemissin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 346 göst.
4 Haziran 2021 Aile kategorisinde Anneadayi54 (968 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 605 göst.
15 Şubat 2020 Aile kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 859 göst.
27 Mart 2024 Aile kategorisinde Ecrinsu (94 puan) tarafından soruldu