0 oy
345 göst.
Aile kategorisinde (968 puan) tarafından
Esim bana aşiri duskun herkonuda dedigimi yaptirabilirim ama bir konu var ki haksizlikmi yapiyorum diyorum koyleri var hep ot bicme olsun bi is olsun esime soyler abiside var aralarinda 10 yas var esya gitcek hep esim tansiyon hastasi 26 yasinda 14lere cikiyor tansiyonu annesi buna ragmen is cikisi yemek yemeden islerini hallettirir kendide yemek vermez dusunmuyor.. smdi ot bicme isi var yine ben hamileyim sen gitme abin yapsin bu kezde diuorum abisinin hep bahanesi vardi calisiuor diye benimde esim calisiyor hc biseye karismaz esimde arabamz yok suan babamdan isteriz anneside cekinmeden araba surekli bizimmis gibi davranir kiziyorum esim mahcup oluyorum babandan istemek istemiyorum diyor bende annene soyle bunu senden bsey istemesin diyorum babam arabayi verir ama 10 kere arabayi aldiysak 2si kendimz icin yani biktim artik esimin ezilmesinden onu doldurmakta istemiyorum smdi kendi araba almaya niyetli kendimize gore al annen rahat birakmaz dedm 3 kapili bakiyor ama bi yandan ailesi tabi destek olacak benm aileminde cok isine kostu soforlugunu yapti bende tek kapi bak diuprum abiside istemesin afedersinz biraz kaliplilar arabaya sigmasinlar dye sonra kendimi cok kotu kalpli hissediyorum ama dusunun nisanliyiz koye esya gidecek babamn arabasindayz anneler bide abisi eltim onlar hesapta yoktu sonradan ciktilar ben resmen kucakta gittim esya tasimayada yardim etmediler full zararlar hergun annesinin derdi bitmez esimde ben kiziyorum diye annesiule isten eve gelesiye kadar konusur ben evde duymiyim kavga etmiyim diye esimide bu duruma dusurdugu icin sinirim daha da artiyor akil verin esimi doldurup ailesinden uzaklastirirsam laf edip huzur bozacaklar cnku kendi ailemle evim yakin onu bile hazmedemiyor smdi dilli bide kaynanam laf eder ama biktim hamileyim kizini sirtina baglarsin esini pesine getirirsin halledersin isleri is hepimizin isi dedi esime .... abiside koltukta yan gelip yatiuodu annesi o lafi derken 

4 Cevaplar

+1 oy
(894 puan) tarafından
Eşin hayır demeyi bilmiypr demekki hep içine atmış erken yaşta tansyonu var ne diyeceğimi bilemedim büyüklerin adaletli olup hiçbirinin hakkına girmemesi lazım ama maalesef yumuşak olanın tepesine çıkılıyor 
(968 puan) tarafından
Evet ben esimi hayatta ac birakmam basi agriyor hemen benimle evlendiginden beri hastanelik olmuyor kendi bile dedi... herseyden cok dusunuyorum 18le hastanede yatmis insan korkuyorum bsey olcak diye annesine arada anlasin diye soyluyorum o hep oyle doktorlar bisey bulamiyo diyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Biraz geri dursun eşin ya .  Abisi rahat ohh
(968 puan) tarafından
Evet bnde oyle diyorum bu 2aya bebegimiz olacak bide   ama bi yandan uzuluyorum ama dilide rahat durmuyor son lafina cok kizdim
tarafından
Haklısın canım
0 oy
(3,052 puan) tarafından
İş hepimizin işi demiş geliri paylaşıyor musunuz peki eşit şekilde. 
(968 puan) tarafından
Yeni evliyiz biz 1 sene olcak yani oncesini bilmiyorum ama esim araba almak istediginde findik parasindan bi 10milyar istedi annesi yanasmadi bana ikna et almasin araba ya da buyuk alsin koyumuz var dedi benm ustume atti yani bende esime annem para vermeye yanasmiyor kimseden bsey isteme dedim
(3,052 puan) tarafından
Eşin hâlâ buna rağmen her işe koşuyorsa kendi tercihi canım. Elbet aklı başına gelir sen bu yüzden eşinle kötü olma bence.
(968 puan) tarafından
Esimle kotu olmuyoruz ama ben fevriyim biraz surat asayim annesine bagirir cagirir yaptiklarini goruyor en son kendi dedi herkes akil veriyor kimse para vermiyor diye bende dedm annen vermek istemedi ama smdi alirsan gene onun isini halledeceksin 1 yapmazsin 2 yapmassin sonra unutulacak dedm ki oyle oluyor yani hc araba aldirmasam esimle hic plan yapamiyoruz insani mal sahibi yaptirmiyolar valla
(3,052 puan) tarafından
İş eşinde bitiyor canım. Sende güzelce söyle tamam git yardım da et ama köle gibi değil işimiz olmadığında yorgun olmadığın da git. Hayatımıza onlara göre yön vermeyelim de. Arabayı alalım ama yine eskisi gibi her işe koşarsan arabayı satarız dersin pazarlık yaparsın ona göre. Nereye kadar böyle gidecek de.
0 oy
tarafından
Araba mevzusuna kadar hepsi bizzzz aynı bizzz 
(968 puan) tarafından
Ayaginda da sorun var ama tansiyonda ciddi yani organ yetmezligi yapar beyin kanamasi Allah korusun benimle evlendiginden beri hastanelik olmadik muhabbet arasinda oyle dedi esim anneside karinin koynu tatli gelmistir falan dedi yani cevaba bakarmisin ciddiye bile almiyor
tarafından
Evet benim kaynanam da öyle der gitmeyince gece yeterince koynuna girmiyor musun der hatta
(968 puan) tarafından
Ne cirkin laflar yaa ama esim insan icinde hayatim falann deyince ayiplar
tarafından
Ben yaklaşık 1 buçuk aydır iletişimi kestim kaynana ile sende yap aynısı
(968 puan) tarafından
Ben mesafeliyim biraz ama oda dengesiz bi iyi bi kotu.. arada esim yipranmasin istiyorum diyorum ya isten cikinca arar annesini eve gelesiye kadar konusur evde ben duyup kizmiyim diye

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 1,099 göst.
22 Ağustos 2019 Aile kategorisinde ❣BaL ♡ğLuM❣ (849 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 352 göst.
24 Nisan 2023 Aile kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 368 göst.
15 Eylül 2021 Aile kategorisinde Neysene (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,118 göst.