0 oy
490 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Derya doktor hanıma "benim evimde hiç kırmızı yok insan yetimhanede büyüyünce griden başka bi renk bilmiyo" demişti. Şimdi baktım evinde kocaaa halı kırmızı ahahshhd alın şimdi bu bilgiyi napıyosaniz yapın :woot::D:D

12 Cevaplar

0 oy
(12,492 puan) tarafından
Napim..... ;) 
tarafından
Gereksiz bir bilgiydi fjjfjfj bişey yapmayın kız gorunce tutamadim kendimi yaziyim dedimm
-Reklam-
0 oy
tarafından

Aboooo tam işfalıkkkkk :woot:

tarafından
Ahahhash gereksiz dikkatimmm
0 oy
tarafından
Dikkatli hatun seni 
tarafından
Niye öyle diyon kız :D
tarafından
Ya bugun esime de soyledim. Hastaneye gittik ama en az 10-11 senedir gitmedim o hastaneye. Aa dedim annemle gelmistik surda oturmustuk sonra orda karsilastigimiz kisi felan hepsi geldi aklima sonra bi tip merkezinin onunden gectik aa dedim teyzemle gelmistik beli icin ama bunlar hep 10 senelik bilgiler ne gerek var aklimda tutuyorum. Dikkat konusuna gelince de cok dikkatliyim karsimdaki en ufak yalan soylese fark ediyorum yuzune de soyleyemiyorum kendi kendimi yiyorum.
tarafından
Hiç sorma canım karşımdakinin yalan söylediğini bende hissediyorum yuzunede söylediğim oluyor ama ispatlayamiyorum sonrada gunlerce aklımdan çıkmıyor bende bu halimden şikayetciyim
tarafından
İste cok yorucu oluyo boyle de. Saf*****k yasamak en iyisi belki de yorulmadan etmeden
tarafından
Çok haklısın canım ya inan bende senin dediğin gibi olmak isterdim ama olmuyor beynimdeki düşüncelerden kurtulamiyorum bı kurtulabilsem
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Yerde olması da bir mesaj 
tarafından
Olabiliiir :D
0 oy
tarafından

Hahahahah saçma sapan şeylere dikkat eden ben :) 

tarafından
Valla ya hem gereksiz dikkat hem gereksiz hafıza beni çok yoruyoo çoook
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Benden kacmaz diyorsun seni seni :D 100kere baksam farketmem o kadar diyorum :,)
tarafından
Ahahaha gereksiz dikkat diyelim. İnsanlarla konusurkende boyleyim en ufak yalani yakaliyorum sonra karsimdakinden de soguyorum keske boyle olmasam
(1,335 puan) tarafından
Güzel analiz edebiliyorsun o zaman. Insan sarrafı olmuşsun niye kiz guzel birsey bence gercek yüzlerini anlayabiliyorsun :)
tarafından
Orasi oyle de sevdigim biri oldugunda da goz gore gore kendimi kandiriyorum dogru soyluyodur diye sonra da yine ben zarar gorup pisman oluyorum. Esime de dedim bugun ben yillar once nerde kimi gordum onu hatirliyorum sen yarim saat once yedigin yemegi unutuyosun mis gibi diye. Gereksiz hafiza gereksiz dikkst beni cok yipratiyo :))((
0 oy
(220 puan) tarafından

Vayy iyiymiş baya:D

0 oy
(750 puan) tarafından

Onu geçte nedense her gelen giden şu doktora demezmi içimi okudun beni hemen anliyorsn diye tövbe estağfurullah karı daha derdini anlatmadan doktor hayale dalıp sanki geleceği görüyormuş gibi tavrı oluyorya tüm insanlarda az yapmacık bir film olduğu belli ediyor kendini:D:woot:

tarafından
Aynen oyle dizi ilk basladiginda mugedekk doktor var ya arif verimli twit atmisti demisti ko dizi guzel fakat biz hastalarimizin derdini dinlerken yuzumuzu o hale getirmeyiz bu sagliksiz olur tarzi biseu soylemisti kii mantikli dusununce mesela herkesle agliyo uzuluyo bu cok yanlis. Hastanin kafasinda aa demekkk yuzlerce insanin derdini dinlemis insan bile agliyosa benim derdim cok vahim algisi olusur bu da kotu bisey. Derdini heskesten daha agir sanmasina sebeo olabilir
(750 puan) tarafından
Aynen öyle canım çok kurmaca ilk bölümler çok heyecanlı ve güzeldi gittikçe heyecan azaldı
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Orası onun evi mi tam anlayamadım adam geçen hafta burada mı kalacaksın dedi aynı mekan için 
tarafından
Hii bilemiciim o zaman :Dd
0 oy
(5,323 puan) tarafından

Aynısını bende farkettim ne yazikki farketmez olaydim:D

tarafından
Oo bendensin gel sarilalim ahahah
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Kesin bir anlamı vardır sonra ortaya çıkar :D
tarafından
Bilemiciiim :Ds