0 oy
525 göst.
Aile kategorisinde (29 puan) tarafından
Kizima evde tuvalete alistirdim ama disari cikarken ne yapicam bana akil verir misiniz

7 Cevaplar

0 oy
(597 puan) tarafından
Dışarıda  da evdeki gibi sık sık ihtiyacı var mi diye sotüp götürmek gerekiyor aynı şekilde 
(29 puan) tarafından
Tuvalet yoksa napcam kiz cocugu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım ben dışarı çıkarken bezliyordum ama alışdığı içinde bezle dolaşmak istemiyodu hiç nere bulursa oraya yaptırıyodum çisini birkeresinde bakkala gittim pipiyi çıkarıp sen tam önüne çiş yap utandım vallahi anlattım oğluma çok ayıp falan diye sonra vazgeçti ama alışana kadar neler çekdim mübarek 
(29 puan) tarafından
Bu 5 sinci denemem di inanmazsin 3 gun sonra 3 yasina gircek herkez gec kalmis diyo moralimi bozuyorlar sanki cocuk alistida ben alistirmadim
tarafından
Yoo yoo geç değil benimkide öyle basladı konusamayan çocuk anlatamaz ki en makul yaşları emin ol bende 2 buçuk yaşındaydı oğlumu alıştırınca hemen alısdı vallahi 1 haftada alısdı hemde yatağın iç yüzüne alez ser sakın kızma ama kızarsan yapmaz inadına normal tuvalete alıştırmak için lazımlıkla alışsın ilk önce lazımlığı kocaman bebeklerle süsle yapıştırmalıklar oluyoya onlardan al normal tuvalete de onlardan yapıştır alışana dek çok sevicek ben öyle yaptım hep bana gülüyodu eşim ama alisinca takdir etti beni
(29 puan) tarafından
Gercekten guzel mantikli tesekkur ederim yorumlarin icin valla
tarafından
Rica ederim canım benim bak gör daha kolay olacak snein açından
(29 puan) tarafından
Insallah canim insallah
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Pisuvar diyolar boyle lazimlik gibi sise gibi seyler var onlardan alabilirsin istersen. Benimkisi henuz ogrenmedi seneye yaza ogreticem insallah ben oyle almayi dusunuyorum disarda wc ye gotursem bile oturtmam cocugumu 100 kisi giriyor enfeksiyon kapabilir pisuvara yaptirip dokmek daha mantıklı. Bi bak istersen sende.
(29 puan) tarafından
Evde lazimligi kucuk tuvaleti var onu mu diyorsun
(3,151 puan) tarafından
Yok canim boyle su matarasi gibi matara renkli erkekler icin ucu pipet gibi oluyor pipisini sokup yapiyor kizlarinki biraz tabak gibi o bolgeye koyuyorsun. Telefonum ekran resmi cekmiyo yoksa atardim google yaz bak kız çocuk pisuvar diye görürsün.
(29 puan) tarafından
He tmm bakim
(3,151 puan) tarafından
Fiyatlarida uygun hem rengarenk cocuklar da hevesli olur yapmaya diye düşünüyorum ins isine yarar.
(29 puan) tarafından
Insallah canim tesekkur ederim bakicam
0 oy
(446 puan) tarafından
Dışarı çıkacak die sakin bez bağlama canm ona guwenio tekrar iyice alışana kadar çıkma tuwalete her yerde War sorar goturrusun ben ewden çıkmadan yaptiriodum bı saat sonra tekrar soruodm bu süreyi sen daha iyi bilirsin
0 oy
(1 puan) tarafından
Belki inanmazsiniz ama benim bi komşu torununu alti aylıkken akistirdi altıdan sonra hiç bez falan almadi önceleri oda bezin üstünde yaptiriyordu tuvaletini çişini sonra yavaş yavaş lavaboya halen merak içindeyim nasıl alıştı diye
(29 puan) tarafından
6 aylik mi imkansiz gibi birsey nasil yapmis
(1 puan) tarafından
Inan canım bende inanmakta güçlük çekiyorum
0 oy
tarafından
Ben bir süre dışarı çıkarken bez bağladım tabi ilk bir iki hafta çıkmadk öyle çok fazla çıktığımız zamanda yakın yerlere gittik bezi oldgu halde hep soruyordum hatırlatmak için cisin fln var mı diye var dediğinde tuvalet varsa götürüp bezi söküp yaptırıyordm sonra tuvalete alıştıkça beze kesinlikle yapmadı bazen uzun yolda yalvariyorduk ama yine de tutuyordu beze yapmamak icin. Tabi bazı geceler altına kaçırdigi da oldu ama öyle öyle alıştı.
(29 puan) tarafından
Ne guzel kiz ki sizinkide
tarafından
Erkek çocuğu canm. Bak bir de bu alıştırma kulotlari var e bebekte çok güzeller. Onu külot olarak öğret dışarıya çıkarken her ihtimale karşı onu giydir istersen yanına da yedek kıyafet fln al olurda kacirirsa altına o bez gbi tutuyor. Çok güzel oluyo
(29 puan) tarafından
Tmm cnm deniycem tesekkur ederim
tarafından
Rica ederim Allah kolaylık versin :D
(29 puan) tarafından
Allah razi olsun
0 oy
tarafından
alistiyorsan artık hic bez bağlama alisip tekrar saliyorlar benim de hatam o oldu ışte kızım tuvalete alıştı gece gündüz hep tuvalete cikarirdim gece uykudan uyanıp anne çiş diye ağlıyordu bende artık alıştı zaten gelse söyler dedim ve bezledim şimdi gündüz tuvalete yapıyor ama gece uykuda altına yapıyor mecbur bezliyorum artık o zamanki aklım olsa ahh ah aklıma geldi yine 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 80 göst.
26 Şubat 2024 Aile kategorisinde Yarin (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 302 göst.
25 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mervekrvl (983 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
3 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde bebek2020 (590 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 234 göst.