0 oy
249 göst.
Diğer kategorisinde (387 puan) tarafından
Oncelikle merhaba kizlar

Konu soyle,ben hamileyim ve ilk baslarda plasenta asagidaydi kizimi falan kucagima almayi yasaklamisti doktor iste yardim edecek birileri olsun sen fazla hareket etme falan demisti.kaynanayla yasiyorum o da kendince bi cozum buldu.kayinoederimin halasi var iste onu cagirdi guya ev islerinde falan yardimci olur die.kadin geldi bir aydan fazla bi suredir burda yasli zaten doktora falan goturduler ilac falan bisuru masraf cikti ev islerinde de bi yardim yok simdiye kadar butun gun koltukta uyuyo bide surekli iste kendi torunlarindan ornek veriyo yok damla cabuk konustu kizin konusmuyo falan filan benim de sabrim tasmak uzere.gidecekmis gibi de durmuyo aksam kiziyla konusuyo telde kayinpeder de git evine esyalarini falan al evi napicaksan yap gel burda bizimle kal falan dedi.kadin da sanki bunu bekliyomus gibi gulerek kizina soyledi zaten biz  birlik oturuyoruz cocugun ilerde odasini filan ayirmak lazim nerde kalicak bu kadin nasil sigicaz anlamiyorum yani tahammul edilemicek gibi gercekten yasamayan kinamasin nasil olucak bilmiyorum valla kimseye de bisey diyemiyorum buraya yazdim.uzun oldu tesekkurler simdiden

10 Cevaplar

+1 oy
(1,667 puan) tarafından
Bence esinle konus kendi evinizi ayirin evde yer kalmamis baksna 
(387 puan) tarafından
Suan pek mumkun degil gibi ama esimin ayri oturma gibi bi dusuncesi var ilerde insAllah
(1,667 puan) tarafından
Sende odandan cikma muhattap olma sorarsada beni. Derdim bana yetiyor dersin yasli falan ama bi yere kadar yani
(387 puan) tarafından
Suan icin misafir gibi davraniyoruz ama esim kabul etmez bence kalici olmasini zaten kendi evi falan var kizi da var hani tek kalamiyosa kiziyla kalsin demi
-Reklam-
0 oy
(962 puan) tarafından
Allah kolaylık versin diyecek bişey bulamadım 
(387 puan) tarafından
Sagol canim ben de bulamiyorum valla
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Allah yardımcısın olsun Birlik oturmak zor degil anlayissiz insanlarlar birlik oturmak zor
(387 puan) tarafından
Amin canim sagol,zaten esimin ailesi iyidir ole gecimsiz degiller ama hala fazla biraz,kimi kimsesi olmasa neyse kizi var bisuru akrabalari var bizimkilerin bu fedakarligi nie onu anlamiyorum
0 oy
(119,345 puan) tarafından
okudum halayi girtlatasim geldi kocasi yokmu yaa
(387 puan) tarafından
Yok canim gecen sene rahmetli oldu kimi kimsesi olmasa neyse de kizi var akrabalari falan var gidesi yok kadinin
(119,345 puan) tarafından
ee kis gunu sicak ev hazir yemek kalir tabi
(387 puan) tarafından
Hani sakin biri olsa idare ederdim belki ama tahammul edemiyorum artik.kizimin kelimeleri duzgun ogrenmesine cok dikkat ederim mesela ekmege pepe,suya buva diye ohretirler genelde ben onu yapmiyorum evde her kes de bilir bunu herseyi adiyla ogretirim.kadin geldiginden beri pepe ye meme ye diyo ay en sinir oldugum konu kac kez uyardim ole demeyin alissin istemiyorum ismiyle soyleyin diyorum yok dinlemiyo kadin doldum artik
0 oy
tarafından
Eşin ne diyor ya . Çok zor gerçekten.  Allah yardımcın olsun . Ayrılma gibi bi imkanınız yokmu
(387 puan) tarafından
Suan icin durumumuz uygun deyil ama ilerde tabiki diyo esim de.bikere de bole bi konu gecmisti esim de kizdi herkesin kendi evi var niye israrla burda kalsin diyosunuz dedi
0 oy
tarafından
Eee birlik.oturuyorsaniz kayinvaliden baksa idi sana neden aynı evin içine halayi aldilarki? 

Yani artık düzeldi isen güzel dille söylersin 

Hala artık evine gidebilir ben iyiyim. Benim.icin yorulmasın diye. Veya esin annesi ile konuşsun güzel bir dille ev ev içinde zaten başka bir eve daha gerek yok. 

Az nefes al hamilesin zaten. İnsan kafa dinlemek.istiuor . Esin ile durumu paylaş o ne derse onu yapın. Gunduz sen evdesin kimse sana tavır almasin
(387 puan) tarafından
O is degisik biraz aslinda bana yardim olsun diye cagiricaklardi kadin geldi ama bunlar iste tadevi ettirmeler falan zaten bi yardimi da yok kaynanam da cok memnun gibi durmuyo ama kadina da git diyemiyo belli ki kendi isteyiyle girmesini bekliyo ama kadinin gidecegi yok gibi.simdi durumum iyi cok sukur ama bisey de diyemiyorum
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Ev üstüne ev olmazzzz
0 oy
(35 puan) tarafından

Kaynana, kayınpeder üstüne nide kalıcı akraba.. Peygamber sabrımı var sende mübarek:angel:okurken bunaldım vallahi. Konuş eşinle ayır evini gitsin

(387 puan) tarafından
Kaynanamla iyi anlasiriz,kayinpeder de haftada iki gun evde ama bu hala baydi baya tahammulum yetmiyo artik umarim gider
0 oy
(1,552 puan) tarafından

Hala evi boşlayıp size gelecekse, siz de halanın evine gidin bari :ermm:

(387 puan) tarafından
Yok biz onun kadar yuzsuz olamayiz ya
(1,552 puan) tarafından
Azcık yüzsüz olsanız zaten, şimdiye kadar bi laf söylerdiniz o da evini bulurdu
(387 puan) tarafından
Cok haklisin canim
(1,552 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun.. Kendi evinde oturmayı nasip etsin inşallah
(387 puan) tarafından
Amin canim insAllah
0 oy
(776 puan) tarafından
O zman bizde halamın evine gecek desin kocan ya o gider ya siz ama evi vermemek için gider o uyanik
(387 puan) tarafından
Ya kimi kimsesi olmasa neyse kizi var akrabalari var bizimkiler de sanki hayir evi burasi zaten biz zor yerlesiyoruz  bide yeni bebek gelicek nasil olur diye dusunmeden gel burda bizimle yasa diyo adam ya dusuncesizce davraniyolar

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 105 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 368 göst.
16 Kasım 2021 Aile kategorisinde Has (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 295 göst.
20 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Prensesp (7,425 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 471 göst.