0 oy
298 göst.
Aile kategorisinde (1,075 puan) tarafından
Haftaici isten yorgun gelir yorgunum der gitmeyiz haftasonu olur is cıkarır isi olur gün öyle biter her gün yogun her gün yorgun esım .Evde alt kat cadde insan görmez dısarısı günlük güneslik ev ķaranlık iki cocuk var onları götürsem en fazla mahalle etrafında gezdirebiliyrm istiyrm ki güzel havayı degerlendirelim farklı parklara yerlere götürelim cocukları maalesef ehliyetimde yok cok pismanım zaten bu konuda  gittigimiz ev ortami esimin ailesigil bir tek var mı benim durumumda olan ya ne yapiyorsunuz nasıl bir cözüm buluyorsunz çok sıkıldım ben bu durumdan.

19 Cevaplar

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Benim çıkacak avlum bile yok başka şansım yok ama ehliyet seneye alcam bende
(1,075 puan) tarafından
Valla cok önemliymis o alınması lazimmis hele ki iki cocuk varsa
tarafından
Ehliyetm var arabamda var ama bebem hastalıktan yeni kurtldu evde oturuyoz :)
(1,862 puan) tarafından
Benim üç oldu :)
(1,075 puan) tarafından
O zaman kesin şart:)
-Reklam-
0 oy
(343 puan) tarafından

Benim de 2 çocuğum var her hafta sonu evdeyiz eşime desem çalışıyorum ben diyo çalışmasada çıkarmaz zaten :D

(1,075 puan) tarafından
Ya hadi bizi düsünmüyorlar cocukları düsünmeleri lazım nasıl tuhaflar ya
(343 puan) tarafından
Aynen büyük yine haftanın 5 günü okulda bı hafta sonu var ondada daha biyere gittimizi görmedim valla :) yazın bile evden dışarı çıkmıyor :)
0 oy
(868 puan) tarafından
Eşim 4 ay oldu yurt dışı 'na gideli hep evdeyim bi markete gidiyorum o kadr 7 24 evdeyim ama bunaldim Bn de oğlum 11 buçuk aylık çıkıp gezmek istiyorum ama kendim cesaret edemiyorum 
(1,075 puan) tarafından
Ya canm evde tek olsan bunalmazsin belki zaten cocuklar bunaliyor cikmak istiyor dogal olarak bizdr bunaliyrz
(868 puan) tarafından
Yani cnm eşim burdayken yine onu Aksm görüyordum biseyler yapıyorduk ne bilm 5 dakika çıkıp bir dondurma yemeye bile gitsek değişiklik oluyordu
0 oy
(119,224 puan) tarafından
biz hergub evdeyiz
0 oy
tarafından
Biz normal günlerde bike çıkmıyoruz canım hep evdeyiz sıkılıyoruz ama ne yapalım eşim çıkarmaz kendimde bazen fiderim komşularla falan
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Evet eşimin izin günü bugün ama o başkalarının işini görme peşinde haftada bir gün evde kalacak ama malesef bende sinir oluyorum bu duruma ihtiyaçlar var çarşıya gidilecek adam yok sürekli ertelenip duruyor baklaim 
0 oy
tarafından
Eşim haftasonu calisiyor bende evdeyim Çarşamba günü tatili sabahtan çıkıyoruz alsam eve giriyoruz çalıştığı günlerde 4 de işten cikiyor gezeriz 
0 oy
tarafından
Her gün evdeyiz cnm bu hastalıkta bu küçük çocukla nereye gideyim vallahi vicdanim el vermiyor bacım
0 oy
(191 puan) tarafından
Eşim 7-24 çalışıyor ve ben yaklaşık 5 aydır hiç dışarı çıkmadım market dışında :(
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Eşime kalsa götürmez ama ben devamli gezdir beni derim hafta içi çıkarır pazar mutlaka gezdirir o konuda iyiyiz
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Eşim 7 gün çalışıyor oyuzden hafta sonuda evdeyiz  . Ama akşamları Erken geldiğinde yada arada izin yaptığında gezerek açığı kapatıyoruz çok şükür . 
0 oy
tarafından
Her haftasonu olduğu gibi bu haftasonuda evdeyim cnm
0 oy
(8,995 puan) tarafından
Bu ara bende öyleyim eşim artık ek işe gidiyo hafta sonları. Önceden öyle değildik gezerdik sabah çıkar gece gelirdik şimdi bende sıkılıyorum zoruma gidiyor ama dayanmak zorundayim. Araba kapıda yatiyo benimde ehliyetim yok maalesef
0 oy
(146 puan) tarafından
  Çocuğum doğana kadar sadece işten eve evden işe giderdim. Tek isteğim ayağımı uzatıp dinlenmekti. Şu an 8 aylık kızım için izne çıktım ve gerçekten evde bunaliyorum çünkü kızımı asla oyalayamiyorum. Eşim 1 gün çalışıp 1 gün izinli. Her izin gününde mutlaka bir yerlere götürür. Gerçekten  gezip dolasmanin o kadar iyi geldiğini kızım doğduktan sonra anladım. 
0 oy
(2,838 puan) tarafından
Bende çalışıyorum çocuk bakıyorum iş dışında.. ehliyetim.var ama araba suremiyorum pratik yok eşiminde işine geliyor hafta içi çalışıyor geç geliyor haftasonu ava gidiyor gelince de uyuyor gebeyim yalnızım bir de.. çok sıkıldım hiç bir yere gitmiyoruz covit var diyor inşallah kafayı yemem ikinci çocuk geldiğinde de :/
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Kız sadece hafta sonunu degil bütün hafta evdeyim:))))) 
0 oy
(597 puan) tarafından
Kaç aydır evdeyim sayamadım bırak hafta sonunu sıkıntıdan patlıyacam artık arada markette gıdıyorm işte o kadar esımn işinin yoğunluğu yüzünden
0 oy
(2,565 puan) tarafından
PBende seninle aynı durumdayım canım İnan markete bile gitmiyorum hepsini eşim alıyo aylardır sadece memlekete annemlere gideriz oda ev ortamı başka yok 
0 oy
tarafından
Biz hep evdeyiz canım gelen giden desen hiç yok ama açıkçası şikayet etme kafamızı camdan çıkarsak çocuklar hasta oluyor onlar için çıkmamak en doğrusu zaten gezme alışkanlığımız yok dışarı çıksak kızlar ikiz çocuklar geliyor sevmek istiyor bu seferde çocuklardan hastalık kapacak lar korkusu var onları da kıramıyorum biz hep evdeyiz böyle iyi ama ya valla :D

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 195 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 229 göst.
12 Aralık 2021 Aile kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 423 göst.
28 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 188 göst.