0 oy
239 göst.
Diğer kategorisinde (106 puan) tarafından
Bu döktüm randevu alıcam biraz araştırdım baya ünlü iyi bi doktora benziyo ama sizler gittiniz mi nasıl ilgilenmesi randevu almadan önce sizlere sormak istedim

9 Cevaplar

0 oy
(4,875 puan) tarafından
Ankara'da olsam kıyar paraya giderdim :)) .çok sempatik bir doktor :) 
tarafından
Evettt yaa ben de takip ediyorum ❤️☺️ attigi videolarda kadinlar o kadar sakin ki :D cigiran bagiran yok .Diyorum nasil bu kadar sakin kalabiliyolar
-Reklam-
0 oy
(118,484 puan) tarafından
hic duymadiim adini
0 oy
(4,854 puan) tarafından
Instagramdan takip ediyorum doğumlar da izledim gerçekten çok iyi bir doktora benziyor gitmelisin
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Biliyorum ben videoları Cook güzel çok tatlı çok iyi bı doktor koru Hastanesi'ndeydi kendi muanenesini açtı Çankaya'da 
0 oy
(979 puan) tarafından
Sdce instadan takip ediyorum cnm
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Ankara'da olsam hiç dusunmeden giderdim .takip ediyorum çok mükemmel bı dr
0 oy
(9,908 puan) tarafından
Sevimli bir kadın takip ediyorum.  Ücret nasıldır bilemem ama
0 oy
(785 puan) tarafından

Ah ah maddi imkanım olsaydı o doktorda doğum yapmayı çok isterdim aslında planım öyleydi para biriktirip sonra hamile kalmakti ama benim minnoş biraz davetsiz geldi bize bütün planlar alt üst oldu tabii:woot::angel:

0 oy
(303 puan) tarafından
Canım benim görümcem gitti, imkanım olsa bende giderdim

Çok iyi bi doktor, anlayıslı ve ilgili imkanın varsa bende git derim
(581 puan) tarafından
Ücreti ne kadar bi bilginiz var mı
(303 puan) tarafından
Onu bilmiyorum canım en son ben geçen sene danıstıgımda doğum paketliyle 7000 tl civarıydı yanılmıyosam şuan ne kadardır bilemiyorum ama istersen sorarıım
(1,571 puan) tarafından
Tam tersi diyeni de duydum, cankayadaki koruda ben sincandaki koruda dogum yaptim yani benim dogum yaptığım zaman korudaydi simdi nerde bilmiyorum. İlgilenmiyor suratsız diyeni de gördüm
(303 puan) tarafından
Ben öyle diyeni görmedim, duymadım açıkcası yakınen tanıdıgım da oraya gitti oda memnundu çoğu kiişi övünçle bahsediyo şuandada çankayadakii koruyla beraner çalışıyo kendi muayenehanesi de var

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 134 göst.
8 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Yavrunun annesi (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 662 göst.
19 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Yavrunun annesi (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 177 göst.
0 oy
2 cevap 59 göst.

374,664 soru